Серія B - Італія
субота, 03.12.2022
17:00
17:00

Кальярі

Парма
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кальярі |
| В гостях: | Парма |
| Відстань: | 629.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Сарденья Арена |
| Вміщує: | 16 233 |
| Розміри: | 105 x 65 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Fabio Pisacane (Іта) |
| В гостях: | Carlos Cuesta (Ісп) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.30 | 3.00 | X2 | 1.36 | 1.53 | |||
| 28% | 38% | 34% | 1.53 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.05 | 1.75 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 66% | 34% | 45% | 55% | 27% | 73% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2021-04-17 | Кальярі | 4 - 3 | Парма |
| 2020-12-16 | Парма | 0 - 0 | Кальярі |
| 2020-02-01 | Кальярі | 2 - 2 | Парма |
| 2019-09-15 | Парма | 1 - 3 | Кальярі |
| 2019-02-16 | Кальярі | 2 - 1 | Парма |
| 2018-09-22 | Парма | 2 - 0 | Кальярі |
| 2015-05-04 | Кальярі | 4 - 0 | Парма |
| 2015-01-14 | Парма | 2 - 1 | Кальярі |
| 2014-12-14 | Парма | 0 - 0 | Кальярі |
| 2014-04-27 | Кальярі | 1 - 0 | Парма |
| 2013-12-15 | Парма | 0 - 0 | Кальярі |
| 2013-05-08 | Кальярі | 0 - 1 | Парма |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 6 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 50% | 33% |
Кальярі останні 12 матчі
| 2022-11-27 | Фрозіноне | 2 - 2 | Кальярі |
| 2022-11-12 | Кальярі | 1 - 1 | Піза |
| 2022-11-05 | Зюдтіроль | 2 - 2 | Кальярі |
| 2022-10-29 | Кальярі | 1 - 1 | Реджина 1914 |
| 2022-10-24 | Асколі | 2 - 1 | Кальярі |
| 2022-10-20 | Болонья | 1 - 0 | Кальярі |
| 2022-10-15 | Кальярі | 2 - 1 | Брешія |
| 2022-10-07 | Дженоа | 0 - 0 | Кальярі |
| 2022-10-01 | Кальярі | 1 - 4 | Венеція |
| 2022-09-17 | Кальярі | 0 - 1 | Барі |
| 2022-09-10 | Беневенто | 0 - 2 | Кальярі |
| 2022-09-02 | Кальярі | 1 - 0 | Модена |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 25% | 42% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Парма останні 12 матчі
| 2022-11-26 | Парма | 1 - 2 | Модена |
| 2022-11-12 | Парма | 3 - 1 | Чіттаделла |
| 2022-11-05 | Палермо | 1 - 0 | Парма |
| 2022-10-29 | Парма | 1 - 0 | Комо |
| 2022-10-22 | Зюдтіроль | 1 - 0 | Парма |
| 2022-10-19 | Парма | 1 - 0 | Барі |
| 2022-10-15 | Парма | 2 - 0 | Реджина 1914 |
| 2022-10-08 | Піза | 0 - 0 | Парма |
| 2022-10-01 | Парма | 2 - 1 | Фрозіноне |
| 2022-09-17 | Асколі | 1 - 3 | Парма |
| 2022-09-10 | Парма | 2 - 3 | Тернана |
| 2022-09-03 | Дженоа | 3 - 3 | Парма |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 6 | 4 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 50% | 33% |
Таблиця Серія B
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фрозіноне | 14 | +12 | 31 |
| 2 | Брешія | 14 | +1 | 23 |
| 3 | Барі | 14 | +6 | 22 |
| 4 | Дженоа | 14 | +4 | 22 |
| 5 | Тернана | 14 | +2 | 22 |
| 6 | Реджина 1914 | 14 | +13 | 21 |
| 7 | Парма | 14 | +5 | 21 |
| 8 | Зюдтіроль | 14 | -1 | 21 |
| 9 | Асколі | 14 | +2 | 20 |
| 10 | Піза | 14 | +4 | 18 |
| 11 | Кальярі | 14 | -1 | 18 |
| 12 | Модена | 14 | 0 | 17 |
| 13 | Чіттаделла | 14 | -4 | 16 |
| 14 | СПАЛ | 14 | -1 | 15 |
| 15 | Беневенто | 14 | -2 | 15 |
| 16 | Палермо | 14 | -5 | 15 |
| 17 | Козенца | 14 | -9 | 15 |
| 18 | Комо | 14 | -9 | 14 |
| 19 | Венеція | 14 | -7 | 12 |
| 20 | Перуджа | 14 | -10 | 11 |
Хронологія матчів у лізі
| Кальярі | |
| Парма | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Кальярі | Парма |
|---|---|---|---|
| 1 | Фрозіноне | ||
| 2 | Брешія | 2 - 1 | |
| 3 | Барі | 0 - 1 | |
| 4 | Дженоа | 3 - 3 | |
| 5 | Тернана | ||
| 6 | Реджина 1914 | 1 - 1 | |
| 7 | Парма | - | |
| 8 | Зюдтіроль | 1 - 0 | |
| 9 | Асколі | 1 - 3 | |
| 10 | Піза | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Кальярі | - | |
| 12 | Модена | 1 - 0 | |
| 13 | Чіттаделла | 2 - 1 | |
| 14 | СПАЛ | ||
| 15 | Беневенто | ||
| 16 | Палермо | 1 - 0 | |
| 17 | Козенца | ||
| 18 | Комо | ||
| 19 | Венеція | 1 - 4 | |
| 20 | Перуджа | 0 - 0 |
Позиція в лізі
| Кальярі | Парма | |
| Позиція | 11 | 7 |
| Очки | 18 | 21 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 14 |
| Очки | 11 | 6 |
Форма в лізі
| Кальярі | Парма | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
6 4 |
6
4 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 2 |
1
3 2 |
Голи в лізі
| Кальярі | Парма | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
17 |
20
15 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
9 |
6
6 |
Загальна статистика для Серія B
| Матчі (140) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (346) | |
| Голи за матч | 2.47 |
| Голи вдома за матч | 1.36 |
| Голи в гостях за матч | 1.11 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 24% |
Кальярі наступні 6 матчі
| 2022-12-07 | Тернана | - | Кальярі |
| 2022-12-11 | Кальярі | - | Перуджа |
| 2022-12-18 | Палермо | - | Кальярі |
| 2022-12-26 | Кальярі | - | Козенца |
| 2023-01-14 | Кальярі | - | Комо |
| 2023-01-21 | Чіттаделла | - | Кальярі |
Парма наступні 6 матчі
| 2022-12-08 | Парма | - | Беневенто |
| 2022-12-12 | Брешія | - | Парма |
| 2022-12-18 | Парма | - | СПАЛ |
| 2022-12-26 | Венеція | - | Парма |
| 2023-01-10 | Інтер | - | Парма |
| 2023-01-14 | Барі | - | Парма |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 3.30 | 3.00 |
| Ймовірність | 28% | 38% | 34% |
| X2 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 1.53 |
| Ймовірність | 44% | 56% |
| X2 @ 1.53 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.75 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.95 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-12-03 16:05. На даний момент можливі зміни!