Кубок Мексики - Мексика
субота, 12.10.2019
02:00
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Канкун |
| В гостях: |
Монтеррей |
| Відстань: |
1 461.4 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Andres Quintana Roo
|
| Вміщує: |
20 000 |
| Розміри: |
105 x 68 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Час початку |
| Година: |
02:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.50 |
4.33 |
1.53 |
2 |
|
|
|
2.37 |
1.14 |
| 26% |
32% |
42% |
1.53 |
|
|
|
24% |
76% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.60 |
2.30 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 79% |
21% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
36% |
64% |
Останні 6 прямі зустрічі
|
2015-02-18 |
Монтеррей
|
5 - 0 |
Канкун
|
|
2015-02-04 |
Канкун
|
0 - 4 |
Монтеррей
|
|
2014-01-23 |
Канкун
|
1 - 3 |
Монтеррей
|
|
2014-01-15 |
Монтеррей
|
1 - 0 |
Канкун
|
|
2013-08-29 |
Канкун
|
1 - 2 |
Монтеррей
|
|
2013-08-22 |
Монтеррей
|
2 - 0 |
Канкун
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
0 |
6 |
|
5 |
4 |
3 |
| 0% |
0% |
100% |
|
83% |
67% |
50% |
Канкун останні 12 матчі
|
2019-10-05 |
Канкун
|
0 - 0 |
Коррекамінос
|
|
2019-09-28 |
Сакатекас
|
1 - 1 |
Канкун
|
|
2019-09-21 |
Дорадос Сіналоа
|
2 - 0 |
Канкун
|
|
2019-09-15 |
Канкун
|
1 - 1 |
Лорос
|
|
2019-09-04 |
Канкун
|
1 - 0 |
Леонес Негрос
|
|
2019-08-31 |
Jaiba Brava
|
2 - 2 |
Канкун
|
|
2019-08-24 |
Алебріхес Оахака
|
2 - 1 |
Канкун
|
|
2019-08-18 |
Канкун
|
3 - 0 |
Атланте
|
|
2019-08-14 |
Леонес Негрос
|
0 - 1 |
Канкун
|
|
2019-08-11 |
Леонес Негрос
|
1 - 0 |
Канкун
|
|
2019-08-04 |
Канкун
|
0 - 0 |
Сімарронес
|
|
2019-07-07 |
Канкун
|
0 - 1 |
УНАМ Пумас
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
6 |
3 |
1 |
| 25% |
42% |
33% |
|
50% |
25% |
8% |
Монтеррей останні 12 матчі
|
2019-10-07 |
Керетаро
|
2 - 1 |
Монтеррей
|
|
2019-09-29 |
Монтеррей
|
0 - 2 |
УАНЛ Тігрес
|
|
2019-09-26 |
Крус Асуль
|
1 - 1 |
Монтеррей
|
|
2019-09-21 |
Монтеррей
|
3 - 2 |
Пуебла
|
|
2019-09-14 |
Монтеррей
|
0 - 2 |
Некакса
|
|
2019-09-02 |
Хуарес
|
1 - 0 |
Монтеррей
|
|
2019-08-30 |
Монтеррей
|
2 - 0 |
УНАМ Пумас
|
|
2019-08-24 |
Сантос Лагуна
|
2 - 1 |
Монтеррей
|
|
2019-08-18 |
Монтеррей
|
2 - 0 |
Деп. Толука
|
|
2019-08-10 |
Атлетіко Морелія
|
0 - 1 |
Монтеррей
|
|
2019-08-04 |
Монтеррей
|
3 - 2 |
Клуб Леон
|
|
2019-08-01 |
Монтеррей
|
2 - 1 |
Леонес Негрос
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
10 |
5 |
2 |
| 50% |
8% |
42% |
|
83% |
42% |
17% |
Таблиця Ліга де Еспансьйон МХ
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Сакатепек |
9 |
5 |
2 |
2 |
15 |
12 |
+3 |
19 |
| 2 |
Атланте |
9 |
4 |
4 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
18 |
| 3 |
Алебріхес Оахака |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
12 |
-1 |
17 |
| 4 |
Сімарронес |
9 |
4 |
3 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
16 |
| 5 |
Jaiba Brava |
9 |
3 |
4 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
16 |
| 6 |
Дорадос Сіналоа |
9 |
3 |
4 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
14 |
| 7 |
Селая |
9 |
3 |
2 |
4 |
6 |
7 |
-1 |
13 |
| 8 |
Леонес Негрос |
9 |
4 |
0 |
5 |
11 |
13 |
-2 |
13 |
| 9 |
Венадос |
9 |
3 |
2 |
4 |
8 |
10 |
-2 |
13 |
| 10 |
Лорос |
9 |
2 |
4 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
12 |
| 11 |
Сакатекас |
9 |
2 |
4 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
11 |
| 12 |
Канкун |
9 |
1 |
5 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 13 |
УАЕМ Потрос |
9 |
1 |
4 |
4 |
12 |
15 |
-3 |
9 |
| 14 |
Коррекамінос |
9 |
1 |
5 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
Таблиця Ліга MX
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Некакса |
13 |
7 |
3 |
3 |
26 |
16 |
+10 |
24 |
| 2 |
Сантос Лагуна |
12 |
7 |
2 |
3 |
26 |
18 |
+8 |
23 |
| 3 |
Керетаро |
12 |
6 |
3 |
3 |
21 |
14 |
+7 |
21 |
| 4 |
Америка Мексика |
13 |
5 |
6 |
2 |
21 |
18 |
+3 |
21 |
| 5 |
Клуб Леон |
12 |
5 |
5 |
2 |
26 |
17 |
+9 |
20 |
| 6 |
УАНЛ Тігрес |
12 |
5 |
5 |
2 |
19 |
11 |
+8 |
20 |
| 7 |
Пачука |
12 |
5 |
3 |
4 |
26 |
19 |
+7 |
18 |
| 8 |
УНАМ Пумас |
12 |
5 |
3 |
4 |
13 |
10 |
+3 |
18 |
| 9 |
Атлас |
13 |
5 |
3 |
5 |
16 |
15 |
+1 |
18 |
| 10 |
Клуб Тіхуана |
12 |
5 |
3 |
4 |
21 |
23 |
-2 |
18 |
| 11 |
Атл. Сан-Луїс |
12 |
5 |
2 |
5 |
17 |
19 |
-2 |
17 |
| 12 |
Крус Асуль |
13 |
3 |
7 |
3 |
17 |
16 |
+1 |
16 |
| 13 |
Атлетіко Морелія |
12 |
5 |
1 |
6 |
15 |
15 |
0 |
16 |
| 14 |
Монтеррей |
13 |
5 |
1 |
7 |
16 |
19 |
-3 |
16 |
| 15 |
Деп. Толука |
13 |
3 |
4 |
6 |
11 |
16 |
-5 |
13 |
| 16 |
Пуебла |
12 |
3 |
4 |
5 |
14 |
23 |
-9 |
13 |
| 17 |
Чівас Гвадалахара |
12 |
3 |
3 |
6 |
16 |
21 |
-5 |
12 |
| 18 |
Хуарес |
12 |
3 |
2 |
7 |
9 |
16 |
-7 |
11 |
| 19 |
Веракрус |
12 |
0 |
4 |
8 |
7 |
31 |
-24 |
4 |
Канкун наступні 6 матчі
|
2019-10-18 |
УАЕМ Потрос
|
- |
Канкун
|
|
2019-10-27 |
Канкун
|
- |
Венадос
|
|
2019-11-02 |
Селая
|
- |
Канкун
|
|
2019-11-06 |
Монтеррей
|
- |
Канкун
|
|
2019-11-10 |
Канкун
|
- |
Сакатепек
|
|
2020-01-23 |
Канкун
|
- |
Атлетіко Морелія
|
Монтеррей наступні 6 матчі
|
2019-10-21 |
Монтеррей
|
- |
Чівас Гвадалахара
|
|
2019-10-24 |
Леонес Негрос
|
- |
Монтеррей
|
|
2019-10-31 |
Пачука
|
- |
Монтеррей
|
|
2019-11-03 |
Монтеррей
|
- |
Веракрус
|
|
2019-11-06 |
Монтеррей
|
- |
Канкун
|
|
2019-11-09 |
Клуб Тіхуана
|
- |
Монтеррей
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
5.50 |
4.33 |
1.53 |
| Ймовірність |
26% |
32% |
42% |
|
2 @ 1.53 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
2.37 |
1.14 |
| Ймовірність |
24% |
76% |
|
X2 @ 1.14 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.18 |
4.50 |
| Ймовірність |
|
79% |
21% |
|
Більше 1.5 @ 1.18 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.60 |
2.30 |
| Ймовірність |
|
58% |
42% |
|
Більше 2.5 @ 1.60 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.50 |
1.50 |
| Ймовірність |
|
36% |
64% |
|
Менше 3.5 @ 1.50 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.66 |
2.10 |
| Ймовірність |
|
56% |
44% |
|
Так @ 1.66 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-12 00:03. На даний момент можливі зміни!