Прімера Дивізіон - Венесуела
субота, 26.10.2019
21:00
21:00

Карабобо

Монагас
5 - 1
(2 - 0, 3 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Валенсія |
| В гостях: | Матурин |
| Відстань: | 531.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Misael Delgado |
| Вміщує: | 10 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 21:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.30 | 3.70 | 1X | 1.25 | 1.85 | |||
| 37% | 38% | 25% | 1.25 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.30 | 1.87 | 1.85 | 3.10 | 1.33 | ||||||
| 78% | 22% | 55% | 45% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-05 | Монагас | 2 - 4 | Карабобо |
| 2018-09-15 | Монагас | 3 - 0 | Карабобо |
| 2018-03-16 | Карабобо | 2 - 2 | Монагас |
| 2017-10-17 | Карабобо | 4 - 1 | Монагас |
| 2017-06-22 | Карабобо | 1 - 1 | Монагас |
| 2017-06-18 | Монагас | 0 - 0 | Карабобо |
| 2017-05-06 | Монагас | 3 - 3 | Карабобо |
| 2016-10-23 | Монагас | 0 - 3 | Карабобо |
| 2016-05-04 | Карабобо | 4 - 0 | Монагас |
| 2012-04-22 | Карабобо | 2 - 1 | Монагас |
| 2011-11-26 | Монагас | 2 - 0 | Карабобо |
| 2011-03-12 | Карабобо | 0 - 0 | Монагас |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 10 | 8 | 5 | |
| 42% | 42% | 17% | 83% | 67% | 42% |
Карабобо останні 12 матчі
| 2019-10-24 | Самора | 2 - 1 | Карабобо |
| 2019-10-20 | Ест. Меріда | 2 - 1 | Карабобо |
| 2019-10-16 | Карабобо | 0 - 0 | Ест. Меріда |
| 2019-10-12 | Карабобо | 0 - 2 | Каракас |
| 2019-10-09 | Ест. Меріда | 0 - 0 | Карабобо |
| 2019-10-06 | Сулія | 1 - 2 | Карабобо |
| 2019-09-28 | Карабобо | 2 - 3 | Трухільянос |
| 2019-09-25 | Пуерто Кабельйо | 2 - 1 | Карабобо |
| 2019-09-21 | Карабобо | 2 - 1 | Арагуа |
| 2019-09-15 | Деп. Тачіра | 2 - 2 | Карабобо |
| 2019-09-12 | Карабобо | 2 - 2 | Самора |
| 2019-09-08 | Лара | 1 - 3 | Карабобо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 9 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 75% | 33% |
Монагас останні 12 матчі
| 2019-10-23 | Монагас | 1 - 0 | Деп. Ла-Гуайра |
| 2019-10-19 | Монагас | 0 - 1 | Ест. Каракас |
| 2019-10-13 | Атл. Венесуела | 2 - 1 | Монагас |
| 2019-09-29 | Мінерос | 2 - 2 | Монагас |
| 2019-09-27 | Метрополітанос | 2 - 1 | Монагас |
| 2019-09-23 | Монагас | 2 - 2 | Ест. Меріда |
| 2019-09-15 | Каракас | 1 - 0 | Монагас |
| 2019-09-11 | Монагас | 2 - 2 | Сулія |
| 2019-09-07 | Трухільянос | 3 - 2 | Монагас |
| 2019-09-01 | Монагас | 1 - 1 | Пуерто Кабельйо |
| 2019-08-23 | Арагуа | 1 - 1 | Монагас |
| 2019-08-18 | Монагас | 2 - 1 | Деп. Тачіра |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 9 | 7 | 4 | |
| 17% | 42% | 42% | 75% | 58% | 33% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Тачіра | 15 | +15 | 30 |
| 2 | Каракас | 15 | +7 | 26 |
| 3 | Арагуа | 15 | +6 | 25 |
| 4 | Трухільянос | 15 | +5 | 25 |
| 5 | Метрополітанос | 15 | +4 | 25 |
| 6 | Лара | 15 | +4 | 23 |
| 7 | Льянерос | 15 | -2 | 23 |
| 8 | Деп. Ла-Гуайра | 15 | +6 | 21 |
| 9 | Пуерто Кабельйо | 15 | +3 | 21 |
| 10 | Мінерос | 15 | +2 | 21 |
| 11 | Сулія | 15 | 0 | 21 |
| 12 | Карабобо | 16 | -3 | 19 |
| 13 | Ест. Меріда | 15 | +7 | 18 |
| 14 | Самора | 15 | +4 | 17 |
| 15 | Португеза | 15 | -7 | 16 |
| 16 | АК Лала ФК | 15 | -16 | 16 |
| 17 | Монагас | 15 | -3 | 14 |
| 18 | Атл. Венесуела | 16 | -12 | 13 |
| 19 | Ест. Каракас | 16 | -20 | 13 |
| 20 | Деп. Ансоатегі | 0 | 0 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Карабобо | |
| Монагас | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Карабобо | Монагас |
|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Тачіра | ||
| 2 | Каракас | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 3 | Арагуа | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Трухільянос | 2 - 3 | 3 - 2 |
| 5 | Метрополітанос | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Лара | ||
| 7 | Льянерос | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Деп. Ла-Гуайра | ||
| 9 | Пуерто Кабельйо | ||
| 10 | Мінерос | 2 - 2 | |
| 11 | Сулія | ||
| 12 | Карабобо | - | |
| 13 | Ест. Меріда | ||
| 14 | Самора | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 15 | Португеза | ||
| 16 | АК Лала ФК | 0 - 0 | |
| 17 | Монагас | - | |
| 18 | Атл. Венесуела | 2 - 1 | |
| 19 | Ест. Каракас | 1 - 3 | |
| 20 | Деп. Ансоатегі |
Позиція в лізі
| Карабобо | Монагас | |
| Позиція | 12 | 17 |
| Очки | 19 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 14 | 16 |
| Очки | 9 | 6 |
Форма в лізі
| Карабобо | Монагас | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
4 7 |
2
8 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
3 3 |
1
3 4 |
Голи в лізі
| Карабобо | Монагас | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
22
25 |
19
22 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
13 |
9
12 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (144) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (360) | |
| Голи за матч | 2.50 |
| Голи вдома за матч | 1.38 |
| Голи в гостях за матч | 1.12 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 49% |
| Більше 1.5 | 69% |
| Більше 2.5 | 44% |
| Більше 3.5 | 26% |
Карабобо наступні 6 матчі
| 2019-10-30 | Карабобо | - | Самора |
| 2019-11-03 | Мінерос | - | Карабобо |
| 2020-01-21 | Карабобо | - | Універсітаріо |
| 2020-01-29 | Універсітаріо | - | Карабобо |
| 2020-02-02 | Карабобо | - | Гран Валенсія |
| 2020-02-10 | Мінерос | - | Карабобо |
Монагас наступні 6 матчі
| 2019-10-30 | Деп. Ла-Гуайра | - | Монагас |
| 2019-11-03 | Монагас | - | Португеза |
| 2019-11-06 | Монагас | - | Метрополітанос |
| 2019-11-10 | АК Лала ФК | - | Монагас |
| 2019-11-13 | Метрополітанос | - | Монагас |
| 2019-11-20 | Монагас | - | Самора |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.30 | 3.70 |
| Ймовірність | 37% | 38% | 25% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.85 |
| Ймовірність | 59% | 41% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.30 | |
| Ймовірність | 78% | 22% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.87 | 1.85 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 1.87 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 1.33 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 1.95 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-10-26 20:06. На даний момент можливі зміни!