Прем'єр-ліга - Уельс
субота, 03.09.2022
14:30
14:30

Кардіфф Мет.

Флінт Таун
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Cyncoed |
| В гостях: | Flint |
| Відстань: | 192.3 км |
| Час початку | |
| Година: | 14:30 (14:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.98 | 3.25 | 3.40 | 1 | 1.29 | 1.75 | |||
| 48% | 5% | 45% | 1.98 | 54% | 46% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.40 | 1.83 | 1.87 | 3.00 | 1.34 | ||||||
| 83% | 17% | 59% | 41% | 32% | 68% |
Останні 6 прямі зустрічі
| 2022-01-29 | Флінт Таун | 2 - 2 | Кардіфф Мет. |
| 2021-08-14 | Кардіфф Мет. | 1 - 5 | Флінт Таун |
| 2021-05-15 | Кардіфф Мет. | 2 - 1 | Флінт Таун |
| 2021-04-10 | Флінт Таун | 2 - 0 | Кардіфф Мет. |
| 2020-11-28 | Флінт Таун | 0 - 1 | Кардіфф Мет. |
| 2020-10-17 | Кардіфф Мет. | 2 - 1 | Флінт Таун |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 83% | 67% | 33% |
Кардіфф Мет. останні 12 матчі
| 2022-08-30 | Кардіфф Мет. | 3 - 0 | Понтіпрідд |
| 2022-08-27 | Карнарвон | 5 - 1 | Кардіфф Мет. |
| 2022-08-20 | Еберіствіт | 0 - 4 | Кардіфф Мет. |
| 2022-08-13 | Кардіфф Мет. | 2 - 0 | Конна Квей |
| 2022-08-07 | Кардіфф Мет. | 2 - 1 | Ньютаун |
| 2022-05-07 | Карнарвон | 1 - 0 | Кардіфф Мет. |
| 2022-04-23 | Хейвердфордвест | 1 - 2 | Кардіфф Мет. |
| 2022-04-18 | Кардіфф Мет. | 5 - 0 | Кевн Друїдс |
| 2022-04-15 | Конна Квей | 2 - 0 | Кардіфф Мет. |
| 2022-04-09 | Кардіфф Мет. | 1 - 1 | Еберіствіт |
| 2022-04-05 | Беррі | 1 - 0 | Кардіфф Мет. |
| 2022-04-02 | Кардіфф Мет. | 3 - 2 | Хейвердфордвест |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 7 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 58% | 33% |
Флінт Таун останні 12 матчі
| 2022-08-30 | Ейрбас | 1 - 3 | Флінт Таун |
| 2022-08-27 | Пенібонт | 2 - 1 | Флінт Таун |
| 2022-08-19 | Ньютаун | 0 - 2 | Флінт Таун |
| 2022-08-13 | Понтіпрідд | 0 - 1 | Флінт Таун |
| 2022-05-14 | Карнарвон | 0 - 0 | Флінт Таун |
| 2022-05-07 | Флінт Таун | 1 - 1 | Пенібонт |
| 2022-04-23 | Флінт Таун | 1 - 1 | Ньютаун |
| 2022-04-18 | Пенібонт | 0 - 3 | Флінт Таун |
| 2022-04-15 | Нью-Сейнтс | 7 - 0 | Флінт Таун |
| 2022-04-08 | Флінт Таун | 0 - 1 | Бала Таун |
| 2022-04-05 | Флінт Таун | 0 - 4 | Карнарвон |
| 2022-04-02 | Ньютаун | 2 - 1 | Флінт Таун |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 6 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 50% | 25% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нью-Сейнтс | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Карнарвон | 5 | +6 | 9 |
| 3 | Кардіфф Мет. | 4 | +5 | 9 |
| 4 | Флінт Таун | 4 | +4 | 9 |
| 5 | Пенібонт | 4 | +3 | 9 |
| 6 | Бала Таун | 5 | +3 | 7 |
| 7 | Хейвердфордвест | 4 | +3 | 7 |
| 8 | Конна Квей | 4 | -1 | 6 |
| 9 | Ньютаун | 4 | -4 | 4 |
| 10 | Понтіпрідд | 4 | -5 | 3 |
| 11 | Еберіствіт | 5 | -9 | 3 |
| 12 | Ейрбас | 5 | -9 | -3 |
Хронологія матчів у лізі
| Кардіфф Мет. | |
| Флінт Таун | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Кардіфф Мет. | Флінт Таун |
|---|---|---|---|
| 1 | Нью-Сейнтс | ||
| 2 | Карнарвон | ||
| 3 | Кардіфф Мет. | - | |
| 4 | Флінт Таун | - | |
| 5 | Пенібонт | 2 - 1 | |
| 6 | Бала Таун | ||
| 7 | Хейвердфордвест | ||
| 8 | Конна Квей | 2 - 0 | |
| 9 | Ньютаун | 0 - 2 | |
| 10 | Понтіпрідд | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Еберіствіт | ||
| 12 | Ейрбас | 1 - 3 |
Позиція в лізі
| Кардіфф Мет. | Флінт Таун | |
| Позиція | 3 | 4 |
| Очки | 9 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 1 |
| Очки | 6 | 9 |
Форма в лізі
| Кардіфф Мет. | Флінт Таун | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 1 |
3
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 0 |
3
0 1 |
Голи в лізі
| Кардіфф Мет. | Флінт Таун | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
5 |
7
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
0 |
7
3 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (26) | |
| Перемоги вдома | 65% |
| Нічиї | 8% |
| Перемоги в гостях | 27% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (69) | |
| Голи за матч | 2.65 |
| Голи вдома за матч | 1.62 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 58% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 23% |
Кардіфф Мет. наступні 6 матчі
| 2022-09-10 | Ейрбас | - | Кардіфф Мет. |
| 2022-09-17 | Кардіфф Мет. | - | Нью-Сейнтс |
| 2022-09-20 | Кардіфф Мет. | - | Еберіствіт |
| 2022-09-24 | Бала Таун | - | Кардіфф Мет. |
| 2022-09-27 | Хейвердфордвест | - | Кардіфф Мет. |
| 2022-10-01 | Кардіфф Мет. | - | Еберіствіт |
Флінт Таун наступні 6 матчі
| 2022-09-09 | Флінт Таун | - | Еберіствіт |
| 2022-09-17 | Флінт Таун | - | Бала Таун |
| 2022-09-24 | Хейвердфордвест | - | Флінт Таун |
| 2022-09-27 | Нью-Сейнтс | - | Флінт Таун |
| 2022-10-01 | Флінт Таун | - | Пенібонт |
| 2022-10-08 | Caersws FC | - | Флінт Таун |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.98 | 3.25 | 3.40 |
| Ймовірність | 48% | 5% | 45% |
| 1 @ 1.98 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.29 | 1.75 |
| Ймовірність | 54% | 46% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.40 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.87 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 2.5 @ 1.83 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.34 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.34 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 39% | 61% | |
| Ні @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-03 12:01. На даний момент можливі зміни!