Друга ліга - Англія
субота, 04.03.2023
15:00
15:00

Карлайл

Грімсбі Таун
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Карлайл |
| В гостях: | Клітхорпес |
| Відстань: | 240.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Брантон Парк |
| Вміщує: | 17 001 (8 000) |
| Розміри: | 102 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 3.40 | 4.20 | 1 | 1.22 | 1.83 | |||
| 52% | 22% | 26% | 1.91 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.62 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 69% | 31% | 46% | 54% | 21% | 79% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-27 | Грімсбі Таун | 1 - 2 | Карлайл |
| 2021-03-09 | Карлайл | 1 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2020-10-24 | Грімсбі Таун | 1 - 1 | Карлайл |
| 2019-12-14 | Карлайл | 0 - 0 | Грімсбі Таун |
| 2019-04-22 | Грімсбі Таун | 1 - 0 | Карлайл |
| 2018-10-02 | Карлайл | 0 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2018-03-03 | Карлайл | 2 - 0 | Грімсбі Таун |
| 2017-11-18 | Грімсбі Таун | 0 - 1 | Карлайл |
| 2017-01-02 | Карлайл | 1 - 3 | Грімсбі Таун |
| 2016-11-22 | Грімсбі Таун | 2 - 2 | Карлайл |
| 2007-11-20 | Грімсбі Таун | 1 - 0 | Карлайл |
| 2007-11-10 | Карлайл | 1 - 1 | Грімсбі Таун |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 3 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 25% | 17% |
Карлайл останні 12 матчі
| 2023-02-25 | Кроулі Таун | 2 - 5 | Карлайл |
| 2023-02-18 | Карлайл | 1 - 0 | Колчестер |
| 2023-02-14 | Карлайл | 0 - 4 | Менсфілд |
| 2023-02-11 | Вімблдон | 0 - 0 | Карлайл |
| 2023-02-04 | Карлайл | 0 - 1 | Харрогейт |
| 2023-01-31 | Карлайл | 5 - 1 | Барроу |
| 2023-01-28 | Рочдейл | 0 - 1 | Карлайл |
| 2023-01-24 | Карлайл | 3 - 1 | Хартлпул |
| 2023-01-14 | Карлайл | 2 - 0 | Ньюпорт |
| 2023-01-01 | Донкастер | 2 - 1 | Карлайл |
| 2022-12-29 | Крю | 0 - 3 | Карлайл |
| 2022-12-26 | Карлайл | 1 - 0 | Бредфорд |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 7 | 6 | 4 | |
| 67% | 8% | 25% | 58% | 50% | 33% |
Грімсбі Таун останні 12 матчі
| 2023-03-01 | Саутгемптон | 1 - 2 | Грімсбі Таун |
| 2023-02-25 | Грімсбі Таун | 2 - 2 | Лейтон Орієнт |
| 2023-02-21 | Грімсбі Таун | 0 - 0 | Харрогейт |
| 2023-02-18 | Нортгемптон | 1 - 2 | Грімсбі Таун |
| 2023-02-14 | Гіллінгем | 2 - 1 | Грімсбі Таун |
| 2023-02-11 | Грімсбі Таун | 0 - 1 | Колчестер |
| 2023-02-07 | Грімсбі Таун | 3 - 0 | Лутон |
| 2023-02-04 | Крю | 0 - 3 | Грімсбі Таун |
| 2023-01-28 | Лутон | 2 - 2 | Грімсбі Таун |
| 2023-01-14 | Свіндон | 5 - 0 | Грімсбі Таун |
| 2023-01-07 | Грімсбі Таун | 1 - 0 | Бертон |
| 2023-01-01 | Грімсбі Таун | 1 - 0 | Стокпорт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 8 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 67% | 25% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | 34 | +24 | 71 |
| 2 | Стівенедж | 32 | +18 | 60 |
| 3 | Карлайл | 33 | +20 | 58 |
| 4 | Нортгемптон | 33 | +14 | 56 |
| 5 | Стокпорт | 33 | +17 | 54 |
| 6 | Бредфорд | 32 | +11 | 54 |
| 7 | Солфорд | 34 | +12 | 53 |
| 8 | Менсфілд | 32 | +9 | 52 |
| 9 | Саттон | 33 | -2 | 50 |
| 10 | Свіндон | 32 | +8 | 48 |
| 11 | Барроу | 34 | -4 | 48 |
| 12 | Транмер | 34 | +2 | 47 |
| 13 | Донкастер | 32 | -7 | 46 |
| 14 | Волсолл | 31 | +7 | 43 |
| 15 | Вімблдон | 33 | -1 | 42 |
| 16 | Грімсбі Таун | 30 | -4 | 38 |
| 17 | Крю | 32 | -11 | 38 |
| 18 | Ньюпорт | 32 | -5 | 37 |
| 19 | Колчестер | 34 | -9 | 35 |
| 20 | Гіллінгем | 32 | -16 | 33 |
| 21 | Харрогейт | 33 | -13 | 31 |
| 22 | Хартлпул | 34 | -26 | 28 |
| 23 | Кроулі Таун | 31 | -19 | 26 |
| 24 | Рочдейл | 34 | -25 | 22 |
Хронологія матчів у лізі
| Карлайл | |
| Грімсбі Таун | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Карлайл | Грімсбі Таун |
|---|---|---|---|
| 1 | Лейтон Орієнт | 2 - 3 | 2 - 0 |
| 2 | Стівенедж | ||
| 3 | Карлайл | - | |
| 4 | Нортгемптон | 1 - 2 | |
| 5 | Стокпорт | 1 - 3 | |
| 6 | Бредфорд | 1 - 0 | |
| 7 | Солфорд | 1 - 1 | |
| 8 | Менсфілд | 0 - 4 | |
| 9 | Саттон | 1 - 1 | |
| 10 | Свіндон | 1 - 1 | 5 - 0 |
| 11 | Барроу | 5 - 1 | 1 - 0 |
| 12 | Транмер | ||
| 13 | Донкастер | 3 - 0 | |
| 14 | Волсолл | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Вімблдон | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 16 | Грімсбі Таун | - | |
| 17 | Крю | 0 - 0 | 0 - 3 |
| 18 | Ньюпорт | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 19 | Колчестер | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 20 | Гіллінгем | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 21 | Харрогейт | 0 - 1 | 3 - 2 |
| 22 | Хартлпул | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 23 | Кроулі Таун | 1 - 0 | |
| 24 | Рочдейл | 3 - 3 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Карлайл | Грімсбі Таун | |
| Позиція | 3 | 16 |
| Очки | 58 | 38 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 9 |
| Очки | 32 | 22 |
Форма в лізі
| Карлайл | Грімсбі Таун | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
16
10 7 |
10
8 12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
5 3 |
7
1 7 |
Голи в лізі
| Карлайл | Грімсбі Таун | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
54
34 |
34
38 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
26
16 |
19
20 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (392) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (914) | |
| Голи за матч | 2.33 |
| Голи вдома за матч | 1.26 |
| Голи в гостях за матч | 1.07 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 68% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 18% |
Карлайл наступні 6 матчі
| 2023-03-11 | Свіндон | - | Карлайл |
| 2023-03-18 | Карлайл | - | Стівенедж |
| 2023-03-21 | Бредфорд | - | Карлайл |
| 2023-03-25 | Гіллінгем | - | Карлайл |
| 2023-04-01 | Лейтон Орієнт | - | Карлайл |
| 2023-04-07 | Карлайл | - | Транмер |
Грімсбі Таун наступні 6 матчі
| 2023-03-07 | Грімсбі Таун | - | Ньюпорт |
| 2023-03-11 | Грімсбі Таун | - | Рочдейл |
| 2023-03-14 | Саттон | - | Грімсбі Таун |
| 2023-03-19 | Брайтон | - | Грімсбі Таун |
| 2023-03-22 | Менсфілд | - | Грімсбі Таун |
| 2023-03-25 | Грімсбі Таун | - | Волсолл |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.91 | 3.40 | 4.20 |
| Ймовірність | 52% | 22% | 26% |
| 1 @ 1.91 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.83 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.62 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.20 | |
| Ймовірність | 21% | 79% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.73 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Ні @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-04 12:04. На даний момент можливі зміни!