Серія C - Група В - Італія
субота, 15.04.2023
16:30
16:30

Каррарезе

Луккезе
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Каррара |
| В гостях: | Лукка |
| Відстань: | 42.8 км |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.10 | 3.90 | 1 | 1.22 | 1.83 | |||
| 42% | 30% | 28% | 1.85 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.55 | 2.30 | 1.53 | 4.33 | 1.18 | ||||||
| 65% | 35% | 36% | 64% | 16% | 84% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-12-10 | Луккезе | 3 - 2 | Каррарезе |
| 2022-04-09 | Каррарезе | 1 - 0 | Луккезе |
| 2021-12-15 | Луккезе | 0 - 0 | Каррарезе |
| 2021-04-18 | Каррарезе | 3 - 1 | Луккезе |
| 2020-12-23 | Луккезе | 1 - 1 | Каррарезе |
| 2019-01-23 | Каррарезе | 3 - 1 | Луккезе |
| 2018-09-27 | Луккезе | 2 - 2 | Каррарезе |
| 2018-03-17 | Каррарезе | 2 - 0 | Луккезе |
| 2017-10-29 | Луккезе | 3 - 2 | Каррарезе |
| 2017-04-29 | Луккезе | 2 - 0 | Каррарезе |
| 2016-12-11 | Каррарезе | 1 - 1 | Луккезе |
| 2016-05-08 | Луккезе | 4 - 5 | Каррарезе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 6 | 6 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 50% | 50% |
Каррарезе останні 12 матчі
| 2023-04-06 | Торрес | 1 - 1 | Каррарезе |
| 2023-04-01 | Анкона | 3 - 3 | Каррарезе |
| 2023-03-26 | Каррарезе | 3 - 0 | Сієна |
| 2023-03-18 | Ольбія | 1 - 1 | Каррарезе |
| 2023-03-14 | Каррарезе | 2 - 0 | Фйоренцуола |
| 2023-03-11 | Фермана | 0 - 0 | Каррарезе |
| 2023-03-05 | Каррарезе | 3 - 1 | Ріміні |
| 2023-02-26 | Реджана 1919 | 0 - 0 | Каррарезе |
| 2023-02-19 | Каррарезе | 2 - 1 | Імолезе |
| 2023-02-12 | Понтедера | 0 - 1 | Каррарезе |
| 2023-02-04 | Каррарезе | 1 - 0 | Монтеваркі |
| 2023-01-31 | Губбіо | 1 - 2 | Каррарезе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 5 | 0 | 8 | 5 | 2 | |
| 58% | 42% | 0% | 67% | 42% | 17% |
Луккезе останні 12 матчі
| 2023-04-06 | Луккезе | 0 - 0 | Ентелла |
| 2023-04-01 | Чезена | 1 - 1 | Луккезе |
| 2023-03-26 | Луккезе | 1 - 1 | Фермана |
| 2023-03-18 | Губбіо | 2 - 0 | Луккезе |
| 2023-03-14 | Луккезе | 1 - 1 | Сієна |
| 2023-03-11 | Алессандрія | 0 - 1 | Луккезе |
| 2023-03-05 | Луккезе | 1 - 1 | Анкона |
| 2023-02-26 | Монтеваркі | 0 - 0 | Луккезе |
| 2023-02-19 | Луккезе | 3 - 0 | Вис Пезаро |
| 2023-02-12 | Луккезе | 1 - 3 | Реканатезе |
| 2023-02-04 | Торрес | 1 - 1 | Луккезе |
| 2023-01-31 | Луккезе | 0 - 0 | Сан-Донато Тав. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 8 | 2 | 8 | 2 | 1 | |
| 17% | 67% | 17% | 67% | 17% | 8% |
Таблиця Серія C - Група В
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Реджана 1919 | 36 | +35 | 77 |
| 2 | Ентелла | 36 | +28 | 75 |
| 3 | Чезена | 36 | +39 | 73 |
| 4 | Губбіо | 36 | +16 | 59 |
| 5 | Каррарезе | 36 | +9 | 59 |
| 6 | Понтедера | 36 | +5 | 56 |
| 7 | Анкона | 36 | +12 | 55 |
| 8 | Луккезе | 36 | +3 | 48 |
| 9 | Ріміні | 36 | +5 | 46 |
| 10 | Фермана | 36 | -2 | 43 |
| 11 | Реканатезе | 36 | -8 | 43 |
| 12 | Сієна | 36 | +1 | 43 |
| 13 | Ольбія | 36 | -4 | 41 |
| 14 | Фйоренцуола | 36 | -12 | 40 |
| 15 | Торрес | 36 | -3 | 39 |
| 16 | Вис Пезаро | 36 | -30 | 36 |
| 17 | Алессандрія | 36 | -19 | 35 |
| 18 | Сан-Донато Тав. | 36 | -21 | 34 |
| 19 | Монтеваркі | 36 | -26 | 27 |
| 20 | Імолезе | 36 | -28 | 26 |
Хронологія матчів у лізі
| Каррарезе | |
| Луккезе | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Каррарезе | Луккезе |
|---|---|---|---|
| 1 | Реджана 1919 | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Ентелла | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Чезена | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 4 | Губбіо | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 5 | Каррарезе | - | |
| 6 | Понтедера | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 7 | Анкона | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Луккезе | - | |
| 9 | Ріміні | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Фермана | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 11 | Реканатезе | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Сієна | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Ольбія | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Фйоренцуола | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Торрес | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Вис Пезаро | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 17 | Алессандрія | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | Сан-Донато Тав. | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 19 | Монтеваркі | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 20 | Імолезе | 2 - 1 | 0 - 2 |
Позиція в лізі
| Каррарезе | Луккезе | |
| Позиція | 5 | 8 |
| Очки | 59 | 48 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 8 |
| Очки | 38 | 23 |
Форма в лізі
| Каррарезе | Луккезе | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
17
8 11 |
11
15 10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
12
2 4 |
5
8 5 |
Голи в лізі
| Каррарезе | Луккезе | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
49
40 |
33
30 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
29
13 |
14
13 |
Загальна статистика для Серія C - Група В
| Матчі (360) | |
| Перемоги вдома | 35% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (807) | |
| Голи за матч | 2.24 |
| Голи вдома за матч | 1.19 |
| Голи в гостях за матч | 1.05 |
| Домашня команда забила в | 68% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 46% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 18% |
Каррарезе наступні 6 матчі
| 2023-04-23 | Вис Пезаро | - | Каррарезе |
| 2023-05-14 | Каррарезе | - | Анкона |
| 2023-08-18 | Піза | - | Каррарезе |
| 2023-09-01 | Каррарезе | - | Фермана |
| 2023-09-09 | Ареццо | - | Каррарезе |
| 2023-09-16 | Каррарезе | - | Вис Пезаро |
Луккезе наступні 6 матчі
| 2023-04-23 | Луккезе | - | Ольбія |
| 2023-04-30 | Анкона | - | Луккезе |
| 2023-05-11 | Анкона | - | Луккезе |
| 2023-09-01 | Луккезе | - | Перуджа |
| 2023-09-09 | Сестрі Леванте | - | Луккезе |
| 2023-09-16 | Реканатезе | - | Луккезе |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.10 | 3.90 |
| Ймовірність | 42% | 30% | 28% |
| 1 @ 1.85 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.83 |
| Ймовірність | 59% | 41% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.55 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.53 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.18 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.63 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 1.63 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-15 12:00. На даний момент можливі зміни!