Прімера Дивізіон - Коста-Рика
неділя, 28.08.2022
18:00
18:00

Картахінес

Сапрісса
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Картаго |
| В гостях: | Сан-Хосе |
| Відстань: | 19.5 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Jose Rafael |
| Вміщує: | 12 900 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (11:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.20 | 2.20 | 2 | 1.57 | 1.33 | |||
| 38% | 11% | 51% | 2.20 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.83 | 1.98 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 94% | 6% | 59% | 41% | 23% | 77% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-08-07 | Сапрісса | 1 - 1 | Картахінес |
| 2022-04-17 | Картахінес | 3 - 1 | Сапрісса |
| 2022-01-23 | Сапрісса | 2 - 4 | Картахінес |
| 2021-10-24 | Сапрісса | 1 - 1 | Картахінес |
| 2021-08-18 | Картахінес | 1 - 0 | Сапрісса |
| 2021-04-04 | Картахінес | 0 - 0 | Сапрісса |
| 2021-01-31 | Сапрісса | 4 - 1 | Картахінес |
| 2020-09-27 | Картахінес | 2 - 1 | Сапрісса |
| 2020-09-24 | Сапрісса | 0 - 4 | Картахінес |
| 2020-06-18 | Сапрісса | 2 - 3 | Картахінес |
| 2020-06-14 | Картахінес | 0 - 4 | Сапрісса |
| 2020-03-08 | Сапрісса | 3 - 1 | Картахінес |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 8 | 7 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 67% | 58% |
Картахінес останні 12 матчі
| 2022-08-25 | Картахінес | 0 - 2 | Реал Еспанья |
| 2022-08-21 | Пунтаренас | 1 - 1 | Картахінес |
| 2022-08-18 | Реал Еспанья | 2 - 0 | Картахінес |
| 2022-08-14 | Гресія | 3 - 5 | Картахінес |
| 2022-08-12 | Селедон | 2 - 1 | Картахінес |
| 2022-08-07 | Сапрісса | 1 - 1 | Картахінес |
| 2022-07-31 | Сан-Карлос | 1 - 1 | Картахінес |
| 2022-07-24 | Картахінес | 1 - 3 | Пунтаренас |
| 2022-07-21 | Картахінес | 1 - 2 | Гресія |
| 2022-07-17 | Картахінес | 0 - 2 | Ередіано |
| 2022-07-07 | Алахуеленсе | 1 - 0 | Картахінес |
| 2022-07-04 | Картахінес | 1 - 0 | Алахуеленсе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 4 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 33% | 17% |
Сапрісса останні 12 матчі
| 2022-08-21 | Сапрісса | 4 - 0 | Селедон |
| 2022-08-15 | Сапрісса | 3 - 0 | Сан-Карлос |
| 2022-08-11 | Сан-Карлос | 2 - 1 | Сапрісса |
| 2022-08-07 | Сапрісса | 1 - 1 | Картахінес |
| 2022-08-01 | Сапрісса | 1 - 1 | Пунтаренас |
| 2022-07-24 | Гресія | 0 - 3 | Сапрісса |
| 2022-07-21 | Селедон | 2 - 0 | Сапрісса |
| 2022-06-23 | Алахуеленсе | 1 - 1 | Сапрісса |
| 2022-06-20 | Сапрісса | 1 - 1 | Алахуеленсе |
| 2022-05-16 | Гресія | 2 - 3 | Сапрісса |
| 2022-05-12 | Сапрісса | 1 - 0 | Спортінг Сан-Хосе |
| 2022-05-08 | Сапрісса | 3 - 1 | АДР Хікараль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 6 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 50% | 25% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ередіано | 7 | +10 | 19 |
| 2 | Алахуеленсе | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Спортінг Сан-Хосе | 7 | 0 | 9 |
| 4 | Гвадалупе | 7 | -4 | 7 |
| 5 | Сантос Гуапілес | 7 | -3 | 6 |
| 6 | Гуанакастека | 7 | -7 | 4 |
| 1 | Пунтаренас | 8 | +8 | 17 |
| 2 | Гресія | 8 | -4 | 12 |
| 3 | Сапрісса | 7 | +7 | 11 |
| 4 | Сан-Карлос | 7 | -4 | 10 |
| 5 | Картахінес | 7 | -2 | 6 |
| 6 | Селедон | 7 | -5 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Картахінес | |
| Сапрісса | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Картахінес | Сапрісса |
|---|---|---|---|
| 1 | Ередіано | ||
| 2 | Алахуеленсе | ||
| 3 | Спортінг Сан-Хосе | ||
| 4 | Гвадалупе | ||
| 5 | Сантос Гуапілес | ||
| 6 | Гуанакастека | ||
| 1 | Пунтаренас | 1 - 3 | |
| 2 | Гресія | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 3 | Сапрісса | - | |
| 4 | Сан-Карлос | 2 - 1 | |
| 5 | Картахінес | - | |
| 6 | Селедон | 2 - 0 |
Позиція в лізі
| Картахінес | Сапрісса | |
| Позиція | 5 | 3 |
| Очки | 6 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 12 | 8 |
| Очки | 0 | 3 |
Форма в лізі
| Картахінес | Сапрісса | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 3 |
3
2 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 2 |
1
0 2 |
Голи в лізі
| Картахінес | Сапрісса | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
13 |
13
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
5 |
4
4 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (43) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (132) | |
| Голи за матч | 3.07 |
| Голи вдома за матч | 1.67 |
| Голи в гостях за матч | 1.40 |
| Домашня команда забила в | 88% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 65% |
| Більше 1.5 | 84% |
| Більше 2.5 | 65% |
| Більше 3.5 | 28% |
Картахінес наступні 6 матчі
| 2022-09-02 | Картахінес | - | Селедон |
| 2022-09-04 | Картахінес | - | Сан-Карлос |
| 2022-09-12 | Ередіано | - | Картахінес |
| 2022-09-18 | Картахінес | - | Гвадалупе |
| 2022-09-21 | Спортінг Сан-Хосе | - | Картахінес |
| 2022-09-25 | Картахінес | - | Сантос Гуапілес |
Сапрісса наступні 6 матчі
| 2022-09-01 | Сапрісса | - | Гресія |
| 2022-09-04 | Пунтаренас | - | Сапрісса |
| 2022-09-11 | Алахуеленсе | - | Сапрісса |
| 2022-09-19 | Сапрісса | - | Ередіано |
| 2022-09-22 | Сантос Гуапілес | - | Сапрісса |
| 2022-09-26 | Сапрісса | - | Спортінг Сан-Хосе |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 3.20 | 2.20 |
| Ймовірність | 38% | 11% | 51% |
| 2 @ 2.20 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.33 |
| Ймовірність | 43% | 57% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 94% | 6% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.98 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 2.5 @ 1.83 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 69% | 31% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-28 16:03. На даний момент можливі зміни!