Прімера Дивізіон - Коста-Рика
неділя, 09.04.2023
18:00
18:00

Картахінес

Пунтаренас
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Картаго |
| В гостях: | Пунтаренас |
| Відстань: | 101.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Jose Rafael |
| Вміщує: | 12 900 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (11:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 3.80 | 4.75 | 1 | 1.17 | 2.25 | |||
| 58% | 20% | 22% | 1.53 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 73% | 27% | 48% | 52% | 29% | 71% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2023-02-09 | Пунтаренас | 2 - 0 | Картахінес |
| 2022-08-21 | Пунтаренас | 1 - 1 | Картахінес |
| 2022-07-24 | Картахінес | 1 - 3 | Пунтаренас |
| 2014-03-27 | Картахінес | 0 - 1 | Пунтаренас |
| 2014-01-30 | Пунтаренас | 2 - 0 | Картахінес |
| 2013-10-24 | Пунтаренас | 0 - 1 | Картахінес |
| 2013-09-01 | Картахінес | 1 - 1 | Пунтаренас |
| 2013-04-21 | Пунтаренас | 1 - 1 | Картахінес |
| 2013-02-28 | Картахінес | 1 - 0 | Пунтаренас |
| 2012-11-11 | Пунтаренас | 1 - 0 | Картахінес |
| 2012-09-09 | Картахінес | 3 - 1 | Пунтаренас |
| 2012-04-08 | Картахінес | 3 - 2 | Пунтаренас |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 3 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 25% | 25% |
Картахінес останні 12 матчі
| 2023-04-03 | Сан-Карлос | 2 - 4 | Картахінес |
| 2023-03-31 | Картахінес | 3 - 2 | Гвадалупе |
| 2023-03-26 | Сантос Гуапілес | 0 - 2 | Картахінес |
| 2023-03-19 | Картахінес | 4 - 1 | Гуанакастека |
| 2023-03-12 | Селедон | 0 - 2 | Картахінес |
| 2023-03-04 | Спортінг Сан-Хосе | 2 - 1 | Картахінес |
| 2023-02-26 | Картахінес | 2 - 0 | Гресія |
| 2023-02-22 | Алахуеленсе | 3 - 2 | Картахінес |
| 2023-02-19 | Картахінес | 1 - 0 | Ередіано |
| 2023-02-14 | Сапрісса | 1 - 0 | Картахінес |
| 2023-02-09 | Пунтаренас | 2 - 0 | Картахінес |
| 2023-02-05 | Картахінес | 0 - 0 | Сан-Карлос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 5 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 42% | 33% |
Пунтаренас останні 12 матчі
| 2023-04-04 | Пунтаренас | 1 - 2 | Гвадалупе |
| 2023-03-30 | Селедон | 1 - 0 | Пунтаренас |
| 2023-03-25 | Пунтаренас | 3 - 2 | Сапрісса |
| 2023-03-18 | Сантос Гуапілес | 1 - 0 | Пунтаренас |
| 2023-03-12 | Пунтаренас | 0 - 1 | Сан-Карлос |
| 2023-03-05 | Ередіано | 1 - 0 | Пунтаренас |
| 2023-02-26 | Пунтаренас | 1 - 0 | Алахуеленсе |
| 2023-02-24 | Пунтаренас | 1 - 2 | Спортінг Сан-Хосе |
| 2023-02-18 | Гуанакастека | 1 - 1 | Пунтаренас |
| 2023-02-12 | Гресія | 4 - 0 | Пунтаренас |
| 2023-02-09 | Пунтаренас | 2 - 0 | Картахінес |
| 2023-02-05 | Гвадалупе | 0 - 1 | Пунтаренас |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 6 | 4 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 50% | 33% | 17% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сапрісса | 16 | +18 | 36 |
| 2 | Алахуеленсе | 16 | +19 | 30 |
| 3 | Картахінес | 16 | +9 | 29 |
| 4 | Ередіано | 16 | +6 | 29 |
| 5 | Спортінг Сан-Хосе | 16 | +4 | 28 |
| 6 | Гуанакастека | 16 | -2 | 20 |
| 7 | Сан-Карлос | 16 | -2 | 19 |
| 8 | Сантос Гуапілес | 16 | -7 | 19 |
| 9 | Селедон | 16 | -8 | 17 |
| 10 | Пунтаренас | 16 | -9 | 15 |
| 11 | Гресія | 16 | -15 | 13 |
| 12 | Гвадалупе | 16 | -13 | 12 |
Хронологія матчів у лізі
| Картахінес | |
| Пунтаренас | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Картахінес | Пунтаренас |
|---|---|---|---|
| 1 | Сапрісса | 3 - 0 | |
| 2 | Алахуеленсе | ||
| 3 | Картахінес | - | |
| 4 | Ередіано | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Спортінг Сан-Хосе | ||
| 6 | Гуанакастека | 4 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Сан-Карлос | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Сантос Гуапілес | 4 - 0 | 1 - 0 |
| 9 | Селедон | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Пунтаренас | - | |
| 11 | Гресія | 2 - 0 | 4 - 0 |
| 12 | Гвадалупе | 3 - 2 | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Картахінес | Пунтаренас | |
| Позиція | 3 | 10 |
| Очки | 29 | 15 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 11 |
| Очки | 19 | 5 |
Форма в лізі
| Картахінес | Пунтаренас | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
9
2 5 |
4
3 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
1 0 |
1
2 5 |
Голи в лізі
| Картахінес | Пунтаренас | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
21 |
13
22 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
4 |
3
12 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (96) | |
| Перемоги вдома | 52% |
| Нічиї | 22% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (270) | |
| Голи за матч | 2.81 |
| Голи вдома за матч | 1.65 |
| Голи в гостях за матч | 1.17 |
| Домашня команда забила в | 81% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 31% |
Картахінес наступні 6 матчі
| 2023-04-15 | Картахінес | - | Сапрісса |
| 2023-04-21 | Ередіано | - | Картахінес |
| 2023-04-25 | Картахінес | - | Алахуеленсе |
| 2023-04-30 | Гресія | - | Картахінес |
| 2023-05-07 | Картахінес | - | Спортінг Сан-Хосе |
| 2023-05-11 | Картахінес | - | Алахуеленсе |
Пунтаренас наступні 6 матчі
| 2023-04-16 | Пунтаренас | - | Гресія |
| 2023-04-20 | Пунтаренас | - | Гуанакастека |
| 2023-04-23 | Спортінг Сан-Хосе | - | Пунтаренас |
| 2023-05-01 | Алахуеленсе | - | Пунтаренас |
| 2023-05-07 | Пунтаренас | - | Ередіано |
| 2023-07-26 | Селедон | - | Пунтаренас |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 3.80 | 4.75 |
| Ймовірність | 58% | 20% | 22% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.17 | 2.25 |
| Ймовірність | 72% | 28% |
| 1X @ 1.17 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-09 16:06. На даний момент можливі зміни!