Серія C - Група C - Італія
неділя, 22.04.2018
15:30
15:30

Касертана

Юве Стабія
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Казерта |
| В гостях: | Castellammare di Stabia |
| Відстань: | 42.9 км |
| Час початку | |
| Година: | 15:30 (16:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.89 | 2.87 | 2.50 | X2 | 1.50 | 1.39 | |||
| 29% | 37% | 34% | 1.39 | 45% | 55% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.37 | 2.70 | 1.44 | 5.00 | 1.14 | ||||||
| 62% | 38% | 37% | 63% | 15% | 85% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2017-12-03 | Юве Стабія | 2 - 2 | Касертана |
| 2017-04-02 | Юве Стабія | 2 - 2 | Касертана |
| 2016-11-13 | Касертана | 1 - 1 | Юве Стабія |
| 2016-02-14 | Касертана | 1 - 1 | Юве Стабія |
| 2015-10-03 | Юве Стабія | 1 - 2 | Касертана |
| 2015-01-24 | Юве Стабія | 1 - 0 | Касертана |
| 2014-09-13 | Касертана | 0 - 1 | Юве Стабія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
| 14% | 57% | 29% | 71% | 43% | 29% |
Касертана останні 12 матчі
| 2018-04-15 | Ренде | 0 - 1 | Касертана |
| 2018-04-08 | Касертана | 1 - 1 | Сікула Леонціо |
| 2018-03-31 | Паганезе | 1 - 1 | Касертана |
| 2018-03-25 | Касертана | 1 - 0 | Лечче |
| 2018-03-22 | Реджина 1914 | 2 - 1 | Касертана |
| 2018-03-19 | Касертана | 1 - 0 | Расинг Фонді |
| 2018-03-11 | Сіракуза | 0 - 1 | Касертана |
| 2018-03-03 | Монополі | 1 - 1 | Касертана |
| 2018-02-25 | Касертана | 1 - 0 | Козенца |
| 2018-02-18 | В. Франкавілла | 0 - 1 | Касертана |
| 2018-02-11 | Касертана | 0 - 0 | Трапані |
| 2018-02-04 | Акрагас | 1 - 1 | Касертана |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 5 | 1 | 0 | |
| 50% | 42% | 8% | 42% | 8% | 0% |
Юве Стабія останні 12 матчі
| 2018-04-18 | В. Франкавілла | 0 - 0 | Юве Стабія |
| 2018-04-15 | Юве Стабія | 2 - 1 | Монополі |
| 2018-04-09 | Катанія | 0 - 0 | Юве Стабія |
| 2018-03-31 | Юве Стабія | 1 - 2 | Козенца |
| 2018-03-21 | Юве Стабія | 2 - 0 | Матера |
| 2018-03-18 | Ренде | 1 - 1 | Юве Стабія |
| 2018-03-11 | Юве Стабія | 7 - 0 | Акрагас |
| 2018-03-03 | Юве Стабія | 3 - 0 | Сікула Леонціо |
| 2018-02-25 | Лечче | 0 - 1 | Юве Стабія |
| 2018-02-18 | Юве Стабія | 0 - 2 | Бішельє |
| 2018-02-11 | Расинг Фонді | 1 - 2 | Юве Стабія |
| 2018-02-04 | Юве Стабія | 1 - 1 | Паганезе |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 5 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 42% | 8% |
Таблиця Серія C - Група C
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лечче | 34 | +25 | 71 |
| 2 | Катанія | 33 | +31 | 67 |
| 3 | Трапані | 33 | +26 | 64 |
| 4 | Юве Стабія | 33 | +15 | 51 |
| 5 | Козенца | 33 | +3 | 48 |
| 6 | Монополі | 33 | +8 | 48 |
| 7 | Ренде | 33 | -2 | 46 |
| 8 | В. Франкавілла | 33 | -4 | 44 |
| 9 | Касертана | 33 | +1 | 44 |
| 10 | Сікула Леонціо | 33 | 0 | 42 |
| 11 | Катандзаро | 34 | -10 | 40 |
| 12 | Сіракуза | 33 | +8 | 38 |
| 13 | Бішельє | 33 | -10 | 38 |
| 14 | Реджина 1914 | 33 | -11 | 36 |
| 15 | Фіделіс Андрія | 33 | -3 | 36 |
| 16 | Паганезе | 33 | -18 | 32 |
| 17 | Матера | 33 | +4 | 30 |
| 18 | Расинг Фонді | 33 | -20 | 26 |
| 19 | Акрагас | 34 | -43 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Касертана | |
| Юве Стабія | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Касертана | Юве Стабія |
|---|---|---|---|
| 1 | Лечче | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 2 | Катанія | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 3 | Трапані | 0 - 0 | 3 - 1 |
| 4 | Юве Стабія | - | |
| 5 | Козенца | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Монополі | 0 - 3 | 0 - 2 |
| 7 | Ренде | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | В. Франкавілла | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 9 | Касертана | - | |
| 10 | Сікула Леонціо | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 11 | Катандзаро | 2 - 1 | 0 - 0 |
| 12 | Сіракуза | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 13 | Бішельє | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Реджина 1914 | 0 - 0 | |
| 15 | Фіделіс Андрія | 1 - 2 | 3 - 3 |
| 16 | Паганезе | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 17 | Матера | 1 - 1 | |
| 18 | Расинг Фонді | 1 - 0 | 1 - 2 |
| 19 | Акрагас | 0 - 1 | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| Касертана | Юве Стабія | |
| Позиція | 9 | 4 |
| Очки | 44 | 51 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 15 | 6 |
| Очки | 22 | 23 |
Форма в лізі
| Касертана | Юве Стабія | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
11 11 |
13
12 8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
4 6 |
5
8 3 |
Голи в лізі
| Касертана | Юве Стабія | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
30
29 |
46
31 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
12 |
15
13 |
Загальна статистика для Серія C - Група C
| Матчі (315) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (678) | |
| Голи за матч | 2.15 |
| Голи вдома за матч | 1.17 |
| Голи в гостях за матч | 0.98 |
| Домашня команда забила в | 68% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 43% |
| Більше 1.5 | 63% |
| Більше 2.5 | 38% |
| Більше 3.5 | 16% |
Касертана наступні 6 матчі
| 2018-04-29 | Бішельє | - | Касертана |
| 2018-05-06 | Касертана | - | Матера |
| 2018-05-11 | Касертана | - | Ренде |
| 2018-05-15 | Козенца | - | Касертана |
| 2018-08-05 | Ліворно | - | Касертана |
| 2018-09-16 | Касертана | - | Кавезе |
Юве Стабія наступні 6 матчі
| 2018-04-29 | Юве Стабія | - | Сіракуза |
| 2018-05-06 | Реджина 1914 | - | Юве Стабія |
| 2018-05-15 | Юве Стабія | - | В. Франкавілла |
| 2018-05-20 | Юве Стабія | - | Реджана |
| 2018-05-23 | Реджана | - | Юве Стабія |
| 2018-07-29 | Юве Стабія | - | Пістоєзе |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.89 | 2.87 | 2.50 |
| Ймовірність | 29% | 37% | 34% |
| X2 @ 1.39 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 1.39 |
| Ймовірність | 45% | 55% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.37 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Більше 1.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.70 | 1.44 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 2.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.14 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.14 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Ні @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-22 12:06. На даний момент можливі зміни!