Серія C - Група C - Італія
неділя, 25.08.2019
15:30
15:30

Катандзаро

Терамо
2 - 1
(2 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Катандзаро |
| В гостях: | Терамо |
| Відстань: | 485.1 км |
| Час початку | |
| Година: | 15:30 (16:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.10 | 3.30 | 1 | 1.33 | 1.66 | |||
| 40% | 33% | 27% | 2.15 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 33% | 67% | 33% | 67% | 33% | 67% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Катандзаро останні 12 матчі
| 2019-08-11 | Салернітана | 3 - 1 | Катандзаро |
| 2019-08-04 | Катандзаро | 1 - 1 | Касертана |
| 2019-05-22 | Катандзаро | 2 - 2 | Union Brescia |
| 2019-05-19 | Union Brescia | 1 - 0 | Катандзаро |
| 2019-05-05 | Катандзаро | 6 - 3 | Трапані |
| 2019-05-01 | Катандзаро | 2 - 0 | Вітербезе |
| 2019-04-28 | Сіракуза | 1 - 0 | Катандзаро |
| 2019-04-20 | Катандзаро | 3 - 0 | Матера |
| 2019-04-14 | Вітербезе | 2 - 2 | Катандзаро |
| 2019-04-07 | Катандзаро | 2 - 3 | В. Франкавілла |
| 2019-03-31 | Кавезе | 0 - 2 | Катандзаро |
| 2019-03-24 | Катандзаро | 3 - 0 | Сікула Леонціо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 7 | 5 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 58% | 42% |
Терамо останні 12 матчі
| 2019-08-18 | Терамо | 2 - 1 | Губбіо |
| 2019-08-11 | Фано | 0 - 2 | Терамо |
| 2019-05-05 | Терамо | 0 - 0 | Тернана |
| 2019-04-28 | Трієстіна | 3 - 2 | Терамо |
| 2019-04-20 | Терамо | 2 - 1 | Вис Пезаро |
| 2019-04-14 | Порденоне | 4 - 0 | Терамо |
| 2019-04-07 | Терамо | 1 - 1 | Віченца |
| 2019-03-31 | Ренате | 0 - 0 | Терамо |
| 2019-03-24 | Джана Ермініо | 1 - 2 | Терамо |
| 2019-03-17 | Терамо | 1 - 2 | Віртус Верона |
| 2019-03-10 | Альбінолеффе | 1 - 2 | Терамо |
| 2019-03-03 | Терамо | 0 - 1 | Фермана |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 7 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 58% | 17% |
Таблиця Серія C - Група C
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тернана | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Рієті | 1 | -2 | -5 |
| 3 | Авелліно | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Барі | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Бішельє | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Вібонезе | 0 | 0 | 0 |
| 3 | В. Франкавілла | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Вітербезе | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Кавезе | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Катандзаро | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Монополі | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Паганезе | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Пічерно | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Потенца | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Реджина 1914 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ренде | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Сікула Леонціо | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Терамо | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Касертана | 0 | 0 | -2 |
| 19 | Катанія | 0 | 0 | -2 |
Позиція в лізі
| Катандзаро | Терамо | |
| Позиція | 3 | 3 |
| Очки | 0 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 2 | 2 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Катандзаро | Терамо | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Катандзаро | Терамо | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Серія C - Група C
| Матчі (1) | |
| Перемоги вдома | 0% |
| Нічиї | 0% |
| Перемоги в гостях | 100% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (4) | |
| Голи за матч | 4.00 |
| Голи вдома за матч | 1.00 |
| Голи в гостях за матч | 3.00 |
| Домашня команда забила в | 100% |
| Команда гостей забила в | 100% |
| Обидві Команди Заб'ють | 100% |
| Більше 1.5 | 100% |
| Більше 2.5 | 100% |
| Більше 3.5 | 100% |
Катандзаро наступні 6 матчі
| 2019-09-01 | Бішельє | - | Катандзаро |
| 2019-09-08 | Монополі | - | Катандзаро |
| 2019-09-15 | Катандзаро | - | Сікула Леонціо |
| 2019-09-22 | Вітербезе | - | Катандзаро |
| 2019-09-25 | Катандзаро | - | Рієті |
| 2019-09-29 | Касертана | - | Катандзаро |
Терамо наступні 6 матчі
| 2019-09-01 | Терамо | - | Сікула Леонціо |
| 2019-09-07 | Авелліно | - | Терамо |
| 2019-09-15 | Терамо | - | Кавезе |
| 2019-09-21 | Ренде | - | Терамо |
| 2019-09-25 | Терамо | - | Вітербезе |
| 2019-09-29 | Монополі | - | Терамо |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 3.10 | 3.30 |
| Ймовірність | 40% | 33% | 27% |
| 1 @ 2.15 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 1.66 |
| Ймовірність | 69% | 31% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 1.5 @ 3.00 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 33% | 67% | |
| Ні @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-25 12:01. На даний момент можливі зміни!