Прем'єр-ліга - Уельс
пʼятниця, 23.08.2019
19:45
19:45

Кевн Друїдс

Ейрбас
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Cefn Mawr |
| В гостях: | Броутон |
| Відстань: | 22.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Рок |
| Вміщує: | 3 000 (500) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 19:45 (19:45 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.80 | 3.60 | 1 | 1.25 | 1.83 | |||
| 40% | 30% | 30% | 1.80 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.57 | 2.35 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 55% | 45% | 50% | 50% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-08-28 | Кевн Друїдс | 2 - 2 | Ейрбас |
| 2017-04-22 | Кевн Друїдс | 3 - 1 | Ейрбас |
| 2017-03-10 | Ейрбас | 0 - 0 | Кевн Друїдс |
| 2016-09-20 | Кевн Друїдс | 2 - 2 | Ейрбас |
| 2016-09-18 | Ейрбас | 3 - 2 | Кевн Друїдс |
| 2015-09-08 | Кевн Друїдс | 0 - 2 | Ейрбас |
| 2014-10-26 | Кевн Друїдс | 1 - 1 | Ейрбас |
| 2014-09-27 | Ейрбас | 2 - 3 | Кевн Друїдс |
| 2012-03-31 | Ейрбас | 1 - 4 | Кевн Друїдс |
| 2010-03-10 | Кевн Друїдс | 1 - 1 | Ейрбас |
| 2009-12-26 | Ейрбас | 1 - 1 | Кевн Друїдс |
| 2009-04-13 | Ейрбас | 1 - 0 | Кевн Друїдс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 10 | 6 | 6 | |
| 25% | 50% | 25% | 83% | 50% | 50% |
Кевн Друїдс останні 12 матчі
| 2019-08-16 | Ньютаун | 0 - 0 | Кевн Друїдс |
| 2019-08-10 | Кевн Друїдс | 1 - 2 | Престатін Таун |
| 2019-04-26 | Лландадно | 0 - 5 | Кевн Друїдс |
| 2019-04-20 | Кевн Друїдс | 0 - 1 | Кармартен Таун |
| 2019-04-12 | Еберіствіт | 0 - 0 | Кевн Друїдс |
| 2019-04-06 | Кевн Друїдс | 3 - 1 | Кардіфф Мет. |
| 2019-03-23 | Лланеллі | 1 - 3 | Кевн Друїдс |
| 2019-03-08 | Кевн Друїдс | 2 - 2 | Лландадно |
| 2019-02-23 | Кармартен Таун | 0 - 1 | Кевн Друїдс |
| 2019-02-15 | Кевн Друїдс | 3 - 1 | Еберіствіт |
| 2019-02-10 | Кардіфф Мет. | 3 - 0 | Кевн Друїдс |
| 2019-02-02 | Кевн Друїдс | 0 - 0 | Лланеллі |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 7 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 58% | 42% |
Ейрбас останні 12 матчі
| 2019-08-16 | Ейрбас | 1 - 2 | Бала Таун |
| 2019-01-26 | Ейрбас | 2 - 5 | Нью-Сейнтс |
| 2018-12-08 | Ейрбас | 1 - 1 | Porthmadog FC |
| 2018-10-02 | Конна Квей | 5 - 1 | Ейрбас |
| 2018-08-28 | Кевн Друїдс | 2 - 2 | Ейрбас |
| 2018-01-27 | Ейрбас | 1 - 4 | Кармартен Таун |
| 2017-10-24 | Ейрбас | 0 - 2 | Конна Квей |
| 2017-10-03 | Еберіствіт | 1 - 2 | Ейрбас |
| 2017-04-22 | Кевн Друїдс | 3 - 1 | Ейрбас |
| 2017-04-14 | Ейрбас | 0 - 7 | Ньютаун |
| 2017-04-08 | Rhyl FC | 2 - 1 | Ейрбас |
| 2017-03-25 | Лландадно | 2 - 2 | Ейрбас |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 12 | 10 | 7 | |
| 8% | 25% | 67% | 100% | 83% | 58% |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Еберіствіт | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Бала Таун | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Беррі | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Нью-Сейнтс | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Кардіфф Мет. | 1 | 0 | 1 |
| 5 | Конна Квей | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Кевн Друїдс | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Ньютаун | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Кармартен Таун | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Ейрбас | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Пенібонт | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Карнарвон | 1 | -1 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Кевн Друїдс | |
| Ейрбас | |
| Вдома | |
| В гостях |
Позиція в лізі
| Кевн Друїдс | Ейрбас | |
| Позиція | 7 | 10 |
| Очки | 1 | 0 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 7 |
| Очки | 0 | 0 |
Форма в лізі
| Кевн Друїдс | Ейрбас | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 0 |
0
0 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голи в лізі
| Кевн Друїдс | Ейрбас | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
1
2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
0
0 |
0
0 |
Загальна статистика для Прем'єр-ліга
| Матчі (6) | |
| Перемоги вдома | 33% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 33% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (14) | |
| Голи за матч | 2.33 |
| Голи вдома за матч | 1.17 |
| Голи в гостях за матч | 1.17 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 67% |
| Обидві Команди Заб'ють | 67% |
| Більше 1.5 | 67% |
| Більше 2.5 | 50% |
| Більше 3.5 | 17% |
Кевн Друїдс наступні 6 матчі
| 2019-08-26 | Карнарвон | - | Кевн Друїдс |
| 2019-08-30 | Кевн Друїдс | - | Еберіствіт |
| 2019-09-10 | Конна Квей | - | Кевн Друїдс |
| 2019-09-14 | Кевн Друїдс | - | Кармартен Таун |
| 2019-09-22 | Беррі | - | Кевн Друїдс |
| 2019-09-28 | Кардіфф Мет. | - | Кевн Друїдс |
Ейрбас наступні 6 матчі
| 2019-08-26 | Кардіфф Мет. | - | Ейрбас |
| 2019-08-30 | Ейрбас | - | Карнарвон |
| 2019-09-07 | Еберіствіт | - | Ейрбас |
| 2019-09-14 | Ейрбас | - | Беррі |
| 2019-09-21 | Пенібонт | - | Ейрбас |
| 2019-09-28 | Ейрбас | - | Кармартен Таун |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 3.80 | 3.60 |
| Ймовірність | 40% | 30% | 30% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 1.83 |
| Ймовірність | 66% | 34% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 4.50 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 1.5 @ 1.16 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 2.35 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Більше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.53 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.53 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.37 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Так @ 1.53 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-23 16:02. На даний момент можливі зміни!