Про Ліга - Бельгія
неділя, 29.01.2023
15:00
15:00

Серкль Брюгге

КАА Гент
3 - 2
(0 - 0, 3 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Брюгге |
| В гостях: | Гент |
| Відстань: | 38.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Ян Брейдел |
| Вміщує: | 29 042 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (16:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.20 | 2.25 | X2 | 1.62 | 1.36 | |||
| 29% | 28% | 43% | 1.36 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.80 | 3.50 | 1.29 | ||||||
| 80% | 20% | 52% | 48% | 26% | 74% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-12-20 | КАА Гент | 0 - 0 | Серкль Брюгге |
| 2022-10-02 | КАА Гент | 3 - 4 | Серкль Брюгге |
| 2022-04-03 | Серкль Брюгге | 2 - 2 | КАА Гент |
| 2021-09-26 | КАА Гент | 2 - 1 | Серкль Брюгге |
| 2021-03-21 | КАА Гент | 1 - 0 | Серкль Брюгге |
| 2020-10-17 | Серкль Брюгге | 5 - 2 | КАА Гент |
| 2020-03-01 | Серкль Брюгге | 1 - 0 | КАА Гент |
| 2019-09-01 | КАА Гент | 3 - 2 | Серкль Брюгге |
| 2018-12-21 | КАА Гент | 4 - 1 | Серкль Брюгге |
| 2018-09-02 | Серкль Брюгге | 0 - 3 | КАА Гент |
| 2016-07-09 | Серкль Брюгге | 1 - 1 | КАА Гент |
| 2014-11-22 | КАА Гент | 4 - 0 | Серкль Брюгге |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 8 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 67% | 50% |
Серкль Брюгге останні 12 матчі
| 2023-01-21 | Остенде | 1 - 2 | Серкль Брюгге |
| 2023-01-18 | Серкль Брюгге | 1 - 1 | Сент-Жиллуаз |
| 2023-01-15 | Шарлеруа | 2 - 1 | Серкль Брюгге |
| 2023-01-07 | Серкль Брюгге | 0 - 1 | Вестерло |
| 2022-12-23 | Мехелен | 1 - 1 | Серкль Брюгге |
| 2022-12-20 | КАА Гент | 0 - 0 | Серкль Брюгге |
| 2022-11-12 | Сінт-Трейден | 0 - 1 | Серкль Брюгге |
| 2022-11-09 | Серкль Брюгге | 3 - 1 | Беєрсхот ВА |
| 2022-11-05 | Серкль Брюгге | 2 - 1 | Левен |
| 2022-10-29 | Кортрейк | 1 - 1 | Серкль Брюгге |
| 2022-10-21 | Серкль Брюгге | 4 - 1 | Шарлеруа |
| 2022-10-18 | Серен | 0 - 1 | Серкль Брюгге |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 5 | 2 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 42% | 17% |
КАА Гент останні 12 матчі
| 2023-01-22 | Сінт-Трейден | 0 - 3 | КАА Гент |
| 2023-01-19 | КАА Гент | 0 - 0 | Шарлеруа |
| 2023-01-15 | КАА Гент | 2 - 1 | Кортрейк |
| 2023-01-12 | Сент-Жиллуаз | 4 - 0 | КАА Гент |
| 2023-01-07 | Антверпен | 2 - 0 | КАА Гент |
| 2022-12-23 | КАА Гент | 0 - 0 | Стандард |
| 2022-12-20 | КАА Гент | 0 - 0 | Серкль Брюгге |
| 2022-12-14 | КАА Гент | 4 - 1 | Херенвен |
| 2022-11-13 | Кортрейк | 0 - 4 | КАА Гент |
| 2022-11-09 | Dessel Sport | 0 - 5 | КАА Гент |
| 2022-11-06 | КАА Гент | 2 - 0 | Брюгге |
| 2022-11-03 | КАА Гент | 4 - 0 | Молде |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 9 | 7 | 5 | |
| 58% | 25% | 17% | 75% | 58% | 42% |
Таблиця Про Ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Генк | 21 | +33 | 55 |
| 2 | Сент-Жиллуаз | 23 | +22 | 52 |
| 3 | Антверпен | 22 | +19 | 45 |
| 4 | КАА Гент | 22 | +16 | 38 |
| 5 | Брюгге | 22 | +12 | 37 |
| 6 | Стандард | 23 | +8 | 37 |
| 7 | Вестерло | 23 | +5 | 34 |
| 8 | Сінт-Трейден | 23 | -1 | 32 |
| 9 | Левен | 23 | +3 | 31 |
| 10 | Серкль Брюгге | 22 | -1 | 30 |
| 11 | Мехелен | 23 | -5 | 28 |
| 12 | Андерлехт | 22 | -1 | 27 |
| 13 | Шарлеруа | 23 | -12 | 27 |
| 14 | Кортрейк | 23 | -18 | 22 |
| 15 | Варегем | 22 | -17 | 20 |
| 16 | Ейпен | 22 | -18 | 20 |
| 17 | Остенде | 23 | -26 | 18 |
| 18 | Серен | 22 | -19 | 15 |
Хронологія матчів у лізі
| Серкль Брюгге | |
| КАА Гент | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Серкль Брюгге | КАА Гент |
|---|---|---|---|
| 1 | Генк | 1 - 0 | |
| 2 | Сент-Жиллуаз | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Антверпен | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | КАА Гент | - | |
| 5 | Брюгге | ||
| 6 | Стандард | 2 - 2 | |
| 7 | Вестерло | 0 - 1 | |
| 8 | Сінт-Трейден | 0 - 3 | |
| 9 | Левен | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Серкль Брюгге | - | |
| 11 | Мехелен | 0 - 0 | |
| 12 | Андерлехт | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | Шарлеруа | 4 - 1 | 2 - 1 |
| 14 | Кортрейк | 0 - 4 | |
| 15 | Варегем | 1 - 1 | |
| 16 | Ейпен | 5 - 1 | 0 - 4 |
| 17 | Остенде | 2 - 2 | 1 - 3 |
| 18 | Серен |
Позиція в лізі
| Серкль Брюгге | КАА Гент | |
| Позиція | 10 | 4 |
| Очки | 30 | 38 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 4 |
| Очки | 16 | 17 |
Форма в лізі
| Серкль Брюгге | КАА Гент | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
6 8 |
11
5 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
4 2 |
5
2 4 |
Голи в лізі
| Серкль Брюгге | КАА Гент | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
29
30 |
37
21 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
10 |
19
11 |
Загальна статистика для Про Ліга
| Матчі (202) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 37% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (611) | |
| Голи за матч | 3.02 |
| Голи вдома за матч | 1.61 |
| Голи в гостях за матч | 1.41 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 76% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 81% |
| Більше 2.5 | 59% |
| Більше 3.5 | 35% |
Серкль Брюгге наступні 6 матчі
| 2023-02-04 | Серкль Брюгге | - | Стандард |
| 2023-02-10 | Левен | - | Серкль Брюгге |
| 2023-02-19 | Серкль Брюгге | - | Брюгге |
| 2023-02-25 | Ейпен | - | Серкль Брюгге |
| 2023-03-04 | Серкль Брюгге | - | Серен |
| 2023-03-12 | Андерлехт | - | Серкль Брюгге |
КАА Гент наступні 6 матчі
| 2023-02-05 | КАА Гент | - | Генк |
| 2023-02-11 | Вестерло | - | КАА Гент |
| 2023-02-16 | Карабах | - | КАА Гент |
| 2023-02-19 | КАА Гент | - | Левен |
| 2023-02-23 | КАА Гент | - | Карабах |
| 2023-02-26 | Брюгге | - | КАА Гент |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 3.20 | 2.25 |
| Ймовірність | 29% | 28% | 43% |
| X2 @ 1.36 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.62 | 1.36 |
| Ймовірність | 40% | 60% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.40 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.80 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Більше 2.5 @ 2.05 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.29 | |
| Ймовірність | 26% | 74% | |
| Менше 3.5 @ 1.29 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 1.95 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-29 12:04. На даний момент можливі зміни!