Прімера Дивізіон - Парагвай

субота, 31.10.2020
23:30
Серро Портеньйо

Серро Портеньйо

Лібертад Ас.

Лібертад Ас.

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Асунсьон
В гостях: Асунсьон
Стадіон
Стадіон: General Pablo Rojas
Вміщує: 32 910
Розміри: 104 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 23:30 (20:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.25 3.40 2.80 1 1.36 1.53
50% 10% 40% 2.25 55% 45%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.33 3.25 2.05 1.75 3.75 1.25
94% 6% 26% 74% 15% 85%

Останні 12 прямі зустрічі

2020-09-21 Лібертад Ас. 0 - 0 Серро Портеньйо
2020-07-21 Серро Портеньйо 2 - 1 Лібертад Ас.
2019-12-01 Серро Портеньйо 1 - 3 Лібертад Ас.
2019-09-14 Лібертад Ас. 2 - 1 Серро Портеньйо
2019-03-30 Серро Портеньйо 1 - 2 Лібертад Ас.
2019-01-27 Лібертад Ас. 1 - 0 Серро Портеньйо
2018-10-16 Серро Портеньйо 0 - 1 Лібертад Ас.
2018-07-28 Лібертад Ас. 1 - 1 Серро Портеньйо
2018-05-07 Серро Портеньйо 0 - 2 Лібертад Ас.
2018-02-23 Лібертад Ас. 1 - 1 Серро Портеньйо
2017-10-21 Лібертад Ас. 2 - 3 Серро Портеньйо
2017-08-15 Серро Портеньйо 1 - 1 Лібертад Ас.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 9 5 2
17% 33% 50% 75% 42% 17%

Серро Портеньйо останні 12 матчі

2020-10-26 Гуарані Ас. 1 - 1 Серро Портеньйо
2020-10-19 Серро Портеньйо 2 - 0 Сп. Лукеньйо
2020-10-03 Сан-Лоренсо 1 - 1 Серро Портеньйо
2020-09-27 Серро Портеньйо 3 - 1 Рівер Плейт Ас.
2020-09-21 Лібертад Ас. 0 - 0 Серро Портеньйо
2020-09-15 Серро Портеньйо 1 - 0 Насьйональ Ас.
2020-09-07 Хенераль Діас 1 - 3 Серро Портеньйо
2020-08-30 Серро Портеньйо 2 - 0 Олімпія Ас.
2020-08-26 Гуайрена 1 - 2 Серро Портеньйо
2020-08-22 Серро Портеньйо 1 - 0 12 де Октубре
2020-08-18 Соль де Америка 0 - 1 Серро Портеньйо
2020-08-13 Серро Портеньйо 1 - 0 Гуарані Ас.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
9 3 0 7 3 2
75% 25% 0% 58% 25% 17%

Лібертад Ас. останні 12 матчі

2020-10-25 Лібертад Ас. 0 - 2 Соль де Америка
2020-10-23 Лібертад Ас. 2 - 4 Інд. Медельїн
2020-10-18 Гуайрена 0 - 3 Лібертад Ас.
2020-10-04 Гуарані Ас. 1 - 1 Лібертад Ас.
2020-09-30 Бока Хуніорс 0 - 0 Лібертад Ас.
2020-09-27 Лібертад Ас. 3 - 0 Сан-Лоренсо
2020-09-23 Каракас 2 - 1 Лібертад Ас.
2020-09-21 Лібертад Ас. 0 - 0 Серро Портеньйо
2020-09-18 Лібертад Ас. 0 - 2 Бока Хуніорс
2020-09-13 Хенераль Діас 0 - 2 Лібертад Ас.
2020-09-05 Лібертад Ас. 5 - 2 Гуайрена
2020-09-01 Соль де Америка 1 - 3 Лібертад Ас.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 10 6 3
42% 25% 33% 83% 50% 25%
Реклама

Таблиця Прімера Дивізіон

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Соль де Америка 2 2 0 0 3 0 +3 6
2 12 де Октубре 2 2 0 0 4 2 +2 6
3 Серро Портеньйо 2 1 1 0 3 1 +2 4
4 Сан-Лоренсо 2 1 1 0 2 1 +1 4
5 Лібертад Ас. 2 1 0 1 3 2 +1 3
6 Сп. Лукеньйо 2 1 0 1 2 2 0 3
7 Гуайрена 2 1 0 1 2 4 -2 3
8 Насьйональ Ас. 2 0 2 0 2 2 0 2
9 Олімпія Ас. 2 0 1 1 2 3 -1 1
10 Гуарані Ас. 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 Хенераль Діас 2 0 0 2 1 3 -2 0
12 Рівер Плейт Ас. 2 0 0 2 1 4 -3 0

Хронологія матчів у лізі

Серро Портеньйо   
Лібертад Ас.   
Вдома   
В гостях   

Матчі вдома/в гостях

М Команда Серро Портеньйо Лібертад Ас.
1 Соль де Америка    
2 12 де Октубре    
3 Серро Портеньйо -  
4 Сан-Лоренсо    
5 Лібертад Ас.   -
6 Сп. Лукеньйо 2 - 0  
7 Гуайрена   0 - 3
8 Насьйональ Ас.    
9 Олімпія Ас.    
10 Гуарані Ас.    
11 Хенераль Діас    
12 Рівер Плейт Ас.    

Позиція в лізі

  Серро Портеньйо Лібертад Ас.
Позиція 3 5
Очки 4 3
  Вдома В гостях
Позиція 1 1
Очки 3 3

Форма в лізі

  Серро Портеньйо Лібертад Ас.
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
1  
0  
1  
0  
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
0  
1  
0  
0  

Голи в лізі

  Серро Портеньйо Лібертад Ас.
Забиті голи
Пропущені голи
3    
1   
3    
2   
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
2   
0   
3    
0   

Загальна статистика для Прімера Дивізіон

Матчі   (12)
Перемоги вдома 42%
Нічиї 25%
Перемоги в гостях 33%
Зіграні матчі 100%
Голи   (26)
Голи за матч 2.17
Голи вдома за матч 1.08
Голи в гостях за матч 1.08
Домашня команда забила в 75%
Команда гостей забила в 75%
Обидві Команди Заб'ють 50%
Більше 1.5 83%
Більше 2.5 33%
Більше 3.5 0%

Серро Портеньйо наступні 6 матчі

2020-11-07 Гуайрена - Серро Портеньйо
2020-11-12 Серро Портеньйо - Соль де Америка
2020-11-15 Серро Портеньйо - Олімпія Ас.
2020-11-20 Рівер Плейт Ас. - Серро Портеньйо
2020-11-26 Серро Портеньйо - Соль де Америка
2020-11-29 Серро Портеньйо - Хенераль Діас

Лібертад Ас. наступні 6 матчі

2020-11-07 Лібертад Ас. - Рівер Плейт Ас.
2020-11-10 Хенераль Діас - Лібертад Ас.
2020-11-15 Лібертад Ас. - Насьйональ Ас.
2020-11-20 Сан-Лоренсо - Лібертад Ас.
2020-11-26 Лібертад Ас. - Х. Вільстерманн
2020-11-29 Лібертад Ас. - 12 де Октубре

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.25 3.40 2.80
Ймовірність 50% 10% 40%
1 @ 2.25
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.36 1.53
Ймовірність 55% 45%
1X @ 1.36
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.33 3.25
Ймовірність   94% 6%
Більше 1.5 @ 1.33
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.05 1.75
Ймовірність   26% 74%
Менше 2.5 @ 1.75
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.75 1.25
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.25
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.83 1.83
Ймовірність   34% 66%
Ні @ 1.83

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-10-31 20:02. На даний момент можливі зміни!