Прімера Дивізіон - Парагвай
неділя, 10.11.2019
22:30
22:30

Серро Портеньйо

Насьйональ Ас.
5 - 0
(2 - 0, 3 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Асунсьон |
| В гостях: | Асунсьон |
| Стадіон | |
| Стадіон: | General Pablo Rojas |
| Вміщує: | 32 910 |
| Розміри: | 104 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 22:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 3.75 | 5.50 | 1 | 1.12 | 2.25 | |||
| 49% | 28% | 23% | 1.53 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 77% | 23% | 45% | 55% | 20% | 80% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-08-27 | Насьйональ Ас. | 1 - 1 | Серро Портеньйо |
| 2019-04-29 | Насьйональ Ас. | 0 - 3 | Серро Портеньйо |
| 2019-02-22 | Серро Портеньйо | 1 - 1 | Насьйональ Ас. |
| 2018-12-06 | Серро Портеньйо | 1 - 1 | Насьйональ Ас. |
| 2018-09-23 | Насьйональ Ас. | 0 - 3 | Серро Портеньйо |
| 2018-04-14 | Серро Портеньйо | 5 - 0 | Насьйональ Ас. |
| 2018-02-04 | Насьйональ Ас. | 2 - 1 | Серро Портеньйо |
| 2017-11-12 | Серро Портеньйо | 3 - 1 | Насьйональ Ас. |
| 2017-11-08 | Насьйональ Ас. | 1 - 2 | Серро Портеньйо |
| 2017-04-23 | Насьйональ Ас. | 2 - 0 | Серро Портеньйо |
| 2017-02-12 | Серро Портеньйо | 2 - 1 | Насьйональ Ас. |
| 2016-10-02 | Насьйональ Ас. | 1 - 6 | Серро Портеньйо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 12 | 8 | 3 | |
| 58% | 25% | 17% | 100% | 67% | 25% |
Серро Портеньйо останні 12 матчі
| 2019-11-01 | Серро Портеньйо | 1 - 0 | Соль де Америка |
| 2019-10-27 | Гуарані Ас. | 1 - 2 | Серро Портеньйо |
| 2019-10-20 | Серро Портеньйо | 2 - 0 | Сан-Лоренсо |
| 2019-10-05 | Деп. Капіата | 3 - 2 | Серро Портеньйо |
| 2019-10-01 | Серро Портеньйо | 4 - 0 | Деп. Сантані |
| 2019-09-27 | Хенераль Діас | 2 - 2 | Серро Портеньйо |
| 2019-09-23 | Серро Портеньйо | 1 - 2 | Сп. Лукеньйо |
| 2019-09-14 | Лібертад Ас. | 2 - 1 | Серро Портеньйо |
| 2019-09-03 | Серро Портеньйо | 2 - 0 | Рівер Плейт Ас. |
| 2019-08-29 | Серро Портеньйо | 1 - 1 | Рівер Плейт |
| 2019-08-27 | Насьйональ Ас. | 1 - 1 | Серро Портеньйо |
| 2019-08-22 | Рівер Плейт | 2 - 0 | Серро Портеньйо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 50% | 25% |
Насьйональ Ас. останні 12 матчі
| 2019-11-01 | Лібертад Ас. | 2 - 0 | Насьйональ Ас. |
| 2019-10-26 | Насьйональ Ас. | 1 - 1 | Рівер Плейт Ас. |
| 2019-10-19 | Насьйональ Ас. | 0 - 0 | Хенераль Діас |
| 2019-10-06 | Олімпія Ас. | 3 - 0 | Насьйональ Ас. |
| 2019-09-29 | Насьйональ Ас. | 0 - 0 | Соль де Америка |
| 2019-09-25 | Насьйональ Ас. | 0 - 2 | Гуарані Ас. |
| 2019-09-21 | Сан-Лоренсо | 0 - 3 | Насьйональ Ас. |
| 2019-09-15 | Насьйональ Ас. | 3 - 0 | Деп. Капіата |
| 2019-09-10 | Сп. Лукеньйо | 2 - 0 | Насьйональ Ас. |
| 2019-08-31 | Деп. Сантані | 3 - 1 | Насьйональ Ас. |
| 2019-08-27 | Насьйональ Ас. | 1 - 1 | Серро Портеньйо |
| 2019-08-16 | Сп. Лукеньйо | 1 - 1 | Насьйональ Ас. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 4 | 1 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 33% | 8% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Олімпія Ас. | 16 | +27 | 38 |
| 2 | Лібертад Ас. | 16 | +15 | 34 |
| 3 | Серро Портеньйо | 16 | +13 | 28 |
| 4 | Гуарані Ас. | 16 | +5 | 24 |
| 5 | Насьйональ Ас. | 16 | -4 | 18 |
| 6 | Соль де Америка | 16 | -4 | 18 |
| 7 | Хенераль Діас | 16 | -5 | 18 |
| 8 | Деп. Сантані | 16 | -10 | 18 |
| 9 | Деп. Капіата | 16 | -14 | 18 |
| 10 | Рівер Плейт Ас. | 16 | -3 | 17 |
| 11 | Сан-Лоренсо | 16 | -9 | 17 |
| 12 | Сп. Лукеньйо | 16 | -11 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| Серро Портеньйо | |
| Насьйональ Ас. | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Серро Портеньйо | Насьйональ Ас. |
|---|---|---|---|
| 1 | Олімпія Ас. | 0 - 0 | 3 - 0 |
| 2 | Лібертад Ас. | 2 - 0 | |
| 3 | Серро Портеньйо | - | |
| 4 | Гуарані Ас. | 2 - 2 | |
| 5 | Насьйональ Ас. | - | |
| 6 | Соль де Америка | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Хенераль Діас | 1 - 1 | |
| 8 | Деп. Сантані | 4 - 0 | 3 - 1 |
| 9 | Деп. Капіата | 3 - 0 | |
| 10 | Рівер Плейт Ас. | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Сан-Лоренсо | 2 - 0 | 0 - 3 |
| 12 | Сп. Лукеньйо | 1 - 2 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Серро Портеньйо | Насьйональ Ас. | |
| Позиція | 3 | 5 |
| Очки | 28 | 18 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 6 |
| Очки | 17 | 8 |
Форма в лізі
| Серро Портеньйо | Насьйональ Ас. | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
8
4 4 |
4
6 6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
2 1 |
2
2 4 |
Голи в лізі
| Серро Портеньйо | Насьйональ Ас. | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
28
15 |
15
19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
4 |
8
12 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (96) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (231) | |
| Голи за матч | 2.41 |
| Голи вдома за матч | 1.38 |
| Голи в гостях за матч | 1.03 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 43% |
| Більше 3.5 | 23% |
Серро Портеньйо наступні 6 матчі
| 2019-11-24 | Олімпія Ас. | - | Серро Портеньйо |
| 2019-11-27 | Рівер Плейт Ас. | - | Серро Портеньйо |
| 2019-12-01 | Серро Портеньйо | - | Лібертад Ас. |
| 2019-12-09 | Сп. Лукеньйо | - | Серро Портеньйо |
| 2019-12-15 | Серро Портеньйо | - | Хенераль Діас |
| 2020-01-18 | Серро Портеньйо | - | Сп. Лукеньйо |
Насьйональ Ас. наступні 6 матчі
| 2019-11-23 | Насьйональ Ас. | - | Сп. Лукеньйо |
| 2019-11-26 | Насьйональ Ас. | - | Деп. Сантані |
| 2019-12-02 | Деп. Капіата | - | Насьйональ Ас. |
| 2019-12-09 | Насьйональ Ас. | - | Сан-Лоренсо |
| 2019-12-15 | Гуарані Ас. | - | Насьйональ Ас. |
| 2020-01-18 | Насьйональ Ас. | - | Гуайрена |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 3.75 | 5.50 |
| Ймовірність | 49% | 28% | 23% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 2.25 |
| Ймовірність | 67% | 33% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.07 | 1.72 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.72 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 20% | 80% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.66 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-10 20:00. На даний момент можливі зміни!