Ліга 2 - Франція
субота, 11.02.2023
18:00
18:00

Ніор

Бордо
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ніорт |
| В гостях: | Бордо |
| Відстань: | 165.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стад Рене Гайар |
| Вміщує: | 10 898 (9 000) |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (19:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 3.30 | 1.75 | 2 | 1.91 | 1.17 | |||
| 17% | 25% | 58% | 1.75 | 23% | 77% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 65% | 35% | 45% | 55% | 18% | 82% |
Останні 4 прямі зустрічі
| 2022-12-20 | Ніор | 5 - 3 | Бордо |
| 2022-08-13 | Бордо | 1 - 0 | Ніор |
| 2021-07-16 | Бордо | 1 - 1 | Ніор |
| 2017-07-08 | Бордо | 2 - 1 | Ніор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 50% | 25% |
Ніор останні 12 матчі
| 2023-02-03 | Діжон | 0 - 1 | Ніор |
| 2023-01-31 | Ніор | 1 - 3 | Ам'єн |
| 2023-01-28 | Нім | 3 - 2 | Ніор |
| 2023-01-22 | Ніор | 0 - 4 | Осер |
| 2023-01-16 | Ніор | 0 - 1 | Сент-Етьєн |
| 2023-01-10 | Родез | 1 - 1 | Ніор |
| 2022-12-30 | Ніор | 2 - 1 | По |
| 2022-12-26 | Мец | 0 - 0 | Ніор |
| 2022-12-20 | Ніор | 5 - 3 | Бордо |
| 2022-12-14 | Анже | 0 - 1 | Ніор |
| 2022-11-12 | Ніор | 1 - 1 | Нім |
| 2022-11-05 | Лаваль | 2 - 1 | Ніор |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 33% |
Бордо останні 12 матчі
| 2023-02-03 | По | 0 - 2 | Бордо |
| 2023-01-31 | Бордо | 1 - 2 | Гавр |
| 2023-01-28 | Діжон | 0 - 3 | Бордо |
| 2023-01-13 | Бордо | 1 - 1 | Ам'єн |
| 2023-01-10 | Кан | 2 - 2 | Бордо |
| 2023-01-07 | Бордо | 1 - 2 | Ренн |
| 2022-12-30 | Бордо | 2 - 1 | Сошо |
| 2022-12-26 | Гавр | 1 - 0 | Бордо |
| 2022-12-20 | Ніор | 5 - 3 | Бордо |
| 2022-12-16 | Боавішта | 0 - 2 | Бордо |
| 2022-11-12 | Бордо | 1 - 1 | По |
| 2022-11-05 | Нім | 1 - 0 | Бордо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 6 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 50% | 17% |
Таблиця Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гавр | 22 | +23 | 47 |
| 2 | Сошо | 22 | +16 | 39 |
| 3 | Бордо | 22 | +15 | 39 |
| 4 | Мец | 22 | +11 | 36 |
| 5 | Гренобль | 22 | +5 | 36 |
| 6 | Бастія | 22 | -2 | 34 |
| 7 | Ам'єн | 22 | +2 | 33 |
| 8 | Кан | 22 | +3 | 32 |
| 9 | Кевіллі Руан | 22 | +2 | 31 |
| 10 | Валансьєнн | 22 | -3 | 29 |
| 11 | Аннесі | 22 | +2 | 28 |
| 12 | ФК Париж | 22 | -5 | 28 |
| 13 | Генгам | 22 | -5 | 27 |
| 14 | Лаваль | 22 | -7 | 27 |
| 15 | По | 22 | -7 | 26 |
| 16 | Нім | 22 | -11 | 22 |
| 17 | Діжон | 22 | -6 | 21 |
| 18 | Сент-Етьєн | 22 | -7 | 21 |
| 19 | Родез | 22 | -10 | 20 |
| 20 | Ніор | 22 | -16 | 20 |
Хронологія матчів у лізі
| Ніор | |
| Бордо | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ніор | Бордо |
|---|---|---|---|
| 1 | Гавр | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Сошо | ||
| 3 | Бордо | - | |
| 4 | Мец | ||
| 5 | Гренобль | 0 - 3 | 0 - 0 |
| 6 | Бастія | 1 - 4 | 1 - 1 |
| 7 | Ам'єн | 1 - 3 | |
| 8 | Кан | 2 - 2 | |
| 9 | Кевіллі Руан | ||
| 10 | Валансьєнн | 0 - 1 | |
| 11 | Аннесі | ||
| 12 | ФК Париж | 2 - 1 | 1 - 3 |
| 13 | Генгам | 0 - 0 | |
| 14 | Лаваль | 1 - 2 | |
| 15 | По | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 16 | Нім | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 17 | Діжон | 2 - 1 | 0 - 3 |
| 18 | Сент-Етьєн | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 19 | Родез | 0 - 3 | |
| 20 | Ніор | - |
Позиція в лізі
| Ніор | Бордо | |
| Позиція | 20 | 3 |
| Очки | 20 | 39 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 3 |
| Очки | 11 | 18 |
Форма в лізі
| Ніор | Бордо | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
5 12 |
11
6 5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
2 6 |
5
3 3 |
Голи в лізі
| Ніор | Бордо | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
19
35 |
31
16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
17 |
16
9 |
Загальна статистика для Ліга 2
| Матчі (220) | |
| Перемоги вдома | 42% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (505) | |
| Голи за матч | 2.30 |
| Голи вдома за матч | 1.23 |
| Голи в гостях за матч | 1.06 |
| Домашня команда забила в | 69% |
| Команда гостей забила в | 64% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 22% |
Ніор наступні 6 матчі
| 2023-02-18 | Гавр | - | Ніор |
| 2023-02-25 | ФК Париж | - | Ніор |
| 2023-03-04 | Ніор | - | Родез |
| 2023-03-11 | По | - | Ніор |
| 2023-03-18 | Ніор | - | Лаваль |
| 2023-04-01 | Сент-Етьєн | - | Ніор |
Бордо наступні 6 матчі
| 2023-02-18 | Бордо | - | ФК Париж |
| 2023-02-27 | Ам'єн | - | Бордо |
| 2023-03-04 | Бордо | - | Сент-Етьєн |
| 2023-03-11 | Сошо | - | Бордо |
| 2023-03-18 | Бордо | - | Нім |
| 2023-04-03 | Генгам | - | Бордо |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 3.30 | 1.75 |
| Ймовірність | 17% | 25% | 58% |
| 2 @ 1.75 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.91 | 1.17 |
| Ймовірність | 23% | 77% |
| X2 @ 1.17 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 3.00 | |
| Ймовірність | 65% | 35% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.70 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.75 | 1.25 | |
| Ймовірність | 18% | 82% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.73 | |
| Ймовірність | 45% | 55% | |
| Ні @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-11 16:01. На даний момент можливі зміни!