Суперліга - Індія
субота, 19.11.2022
12:00
12:00

Ченнаї

Джамшедпур
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Ченнаї |
| В гостях: | Джамшедпур |
| Відстань: | 1 251.9 км |
| Час початку | |
| Година: | 12:00 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.40 | 2.05 | 1X | 1.72 | 1.36 | |||
| 46% | 35% | 19% | 1.72 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 70% | 30% | 44% | 56% | 23% | 77% |
Останні 10 прямі зустрічі
| 2022-02-20 | Ченнаї | 1 - 4 | Джамшедпур |
| 2022-01-02 | Джамшедпур | 0 - 1 | Ченнаї |
| 2021-02-10 | Ченнаї | 0 - 1 | Джамшедпур |
| 2020-11-24 | Джамшедпур | 1 - 2 | Ченнаї |
| 2020-01-23 | Ченнаї | 4 - 1 | Джамшедпур |
| 2019-12-09 | Джамшедпур | 1 - 1 | Ченнаї |
| 2019-02-23 | Ченнаї | 0 - 0 | Джамшедпур |
| 2018-11-25 | Джамшедпур | 3 - 1 | Ченнаї |
| 2018-02-18 | Ченнаї | 1 - 1 | Джамшедпур |
| 2017-12-28 | Джамшедпур | 0 - 1 | Ченнаї |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 3 | 6 | 4 | 3 | |
| 40% | 30% | 30% | 60% | 40% | 30% |
Ченнаї останні 12 матчі
| 2022-11-12 | Ченнаї | 2 - 6 | Мумбай Сіті |
| 2022-11-04 | Іст Бенгал | 0 - 1 | Ченнаї |
| 2022-10-21 | Ченнаї | 0 - 2 | Гоа |
| 2022-10-14 | Ченнаї | 1 - 1 | Бангалор |
| 2022-10-10 | Мохун Баган | 1 - 2 | Ченнаї |
| 2022-09-11 | Мумбай Сіті | 2 - 2 | Ченнаї |
| 2022-09-05 | НЕРОКА | 0 - 2 | Ченнаї |
| 2022-09-01 | ТРАЮ | 1 - 4 | Ченнаї |
| 2022-08-26 | Sporting Delhi | 3 - 1 | Ченнаї |
| 2022-03-03 | Ченнаї | 0 - 1 | Мохун Баган |
| 2022-02-26 | Керала Бластерс | 3 - 0 | Ченнаї |
| 2022-02-20 | Ченнаї | 1 - 4 | Джамшедпур |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 7 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 58% | 42% |
Джамшедпур останні 12 матчі
| 2022-11-09 | Джамшедпур | 0 - 1 | Sporting Delhi |
| 2022-11-03 | Гоа | 3 - 0 | Джамшедпур |
| 2022-10-30 | Джамшедпур | 1 - 0 | Норт-Іст Юнайтед |
| 2022-10-22 | Мумбай Сіті | 1 - 1 | Джамшедпур |
| 2022-10-11 | Джамшедпур | 2 - 3 | Одіша |
| 2022-08-26 | Джамшедпур | 1 - 0 | Гоа |
| 2022-08-21 | Мохаммедан | 3 - 0 | Джамшедпур |
| 2022-08-17 | Джамшедпур | 1 - 2 | Бангалор |
| 2022-03-15 | Керала Бластерс | 1 - 1 | Джамшедпур |
| 2022-03-11 | Джамшедпур | 0 - 1 | Керала Бластерс |
| 2022-03-07 | Мохун Баган | 0 - 1 | Джамшедпур |
| 2022-03-04 | Джамшедпур | 5 - 1 | Одіша |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 5 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 42% | 17% |
Таблиця Суперліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Delhi | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Мумбай Сіті | 7 | +12 | 15 |
| 3 | Одіша | 6 | +2 | 12 |
| 4 | Мохун Баган | 5 | +5 | 10 |
| 5 | Гоа | 5 | +3 | 9 |
| 6 | Керала Бластерс | 6 | +1 | 9 |
| 7 | Ченнаї | 5 | -4 | 7 |
| 8 | Іст Бенгал | 7 | -5 | 6 |
| 9 | Джамшедпур | 5 | -4 | 4 |
| 10 | Бангалор | 6 | -6 | 4 |
| 11 | Норт-Іст Юнайтед | 6 | -11 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Ченнаї | |
| Джамшедпур | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ченнаї | Джамшедпур |
|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Delhi | ||
| 2 | Мумбай Сіті | 2 - 6 | 1 - 1 |
| 3 | Одіша | ||
| 4 | Мохун Баган | ||
| 5 | Гоа | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 6 | Керала Бластерс | ||
| 7 | Ченнаї | - | |
| 8 | Іст Бенгал | ||
| 9 | Джамшедпур | - | |
| 10 | Бангалор | 1 - 1 | |
| 11 | Норт-Іст Юнайтед |
Позиція в лізі
| Ченнаї | Джамшедпур | |
| Позиція | 7 | 9 |
| Очки | 7 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 9 |
| Очки | 1 | 1 |
Форма в лізі
| Ченнаї | Джамшедпур | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 2 |
1
1 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 2 |
0
1 1 |
Голи в лізі
| Ченнаї | Джамшедпур | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
10 |
4
8 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
9 |
1
4 |
Загальна статистика для Суперліга
| Матчі (32) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 12% |
| Перемоги в гостях | 44% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (94) | |
| Голи за матч | 2.94 |
| Голи вдома за матч | 1.41 |
| Голи в гостях за матч | 1.53 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 47% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 31% |
Ченнаї наступні 6 матчі
| 2022-11-24 | Одіша | - | Ченнаї |
| 2022-12-03 | Ченнаї | - | Sporting Delhi |
| 2022-12-10 | Норт-Іст Юнайтед | - | Ченнаї |
| 2022-12-19 | Ченнаї | - | Керала Бластерс |
| 2022-12-24 | Мумбай Сіті | - | Ченнаї |
| 2023-01-07 | Джамшедпур | - | Ченнаї |
Джамшедпур наступні 6 матчі
| 2022-11-27 | Джамшедпур | - | Іст Бенгал |
| 2022-12-04 | Джамшедпур | - | Керала Бластерс |
| 2022-12-08 | Мохун Баган | - | Джамшедпур |
| 2022-12-17 | Бангалор | - | Джамшедпур |
| 2022-12-22 | Джамшедпур | - | Гоа |
| 2023-01-03 | Керала Бластерс | - | Джамшедпур |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.20 | 3.40 | 2.05 |
| Ймовірність | 46% | 35% | 19% |
| 1X @ 1.72 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.36 |
| Ймовірність | 70% | 30% |
| 1X @ 1.72 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.85 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Менше 2.5 @ 1.85 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.30 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.00 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-11-19 08:04. На даний момент можливі зміни!