1. ліга - Росія
субота, 07.09.2019
13:00
13:00

Чертаново М.

Нафтохімік
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Москва |
| В гостях: | Нижньокамськ |
| Відстань: | 889.0 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 3.10 | 4.75 | 1X | 1.14 | 1.90 | |||
| 40% | 31% | 29% | 1.14 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.37 | 1.55 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 58% | 42% | 38% | 62% | 14% | 86% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Чертаново М. останні 12 матчі
| 2019-08-31 | Нижній Новгород | 0 - 0 | Чертаново М. |
| 2019-08-25 | Чертаново М. | 1 - 1 | Томськ |
| 2019-08-18 | Мордовія | 2 - 3 | Чертаново М. |
| 2019-08-14 | Чертаново М. | 1 - 2 | Краснодар 2 |
| 2019-08-10 | СКА Хабаровськ | 0 - 0 | Чертаново М. |
| 2019-08-03 | Чертаново М. | 0 - 0 | Хімки |
| 2019-07-28 | Балтика | 1 - 2 | Чертаново М. |
| 2019-07-24 | Чертаново М. | 1 - 0 | Ротор В. |
| 2019-07-20 | Факел Воронеж | 0 - 0 | Чертаново М. |
| 2019-07-13 | Чертаново М. | 2 - 1 | Єнісей |
| 2019-07-07 | Чайка П. | 0 - 1 | Чертаново М. |
| 2019-05-25 | Ротор В. | 1 - 2 | Чертаново М. |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 6 | 5 | 1 | |
| 50% | 42% | 8% | 50% | 42% | 8% |
Нафтохімік останні 12 матчі
| 2019-08-31 | Томськ | 0 - 1 | Нафтохімік |
| 2019-08-25 | Нафтохімік | 1 - 0 | Краснодар 2 |
| 2019-08-21 | Камаз | 2 - 0 | Нафтохімік |
| 2019-08-18 | Хімки | 3 - 2 | Нафтохімік |
| 2019-08-14 | Нафтохімік | 1 - 2 | Ротор В. |
| 2019-08-10 | Єнісей | 2 - 2 | Нафтохімік |
| 2019-08-03 | Нафтохімік | 1 - 2 | Текстильник |
| 2019-07-28 | Курськ | 1 - 0 | Нафтохімік |
| 2019-07-24 | Нафтохімік | 1 - 1 | Луч |
| 2019-07-20 | Армавір | 0 - 2 | Нафтохімік |
| 2019-07-13 | Нафтохімік | 1 - 1 | Нижній Новгород |
| 2019-07-07 | Мордовія | 0 - 1 | Нафтохімік |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Таблиця 1. ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Торпедо Москва | 11 | +13 | 28 |
| 2 | Хімки | 11 | +19 | 27 |
| 3 | Ротор В. | 11 | +7 | 22 |
| 4 | Чертаново М. | 11 | +4 | 20 |
| 5 | Томськ | 11 | +6 | 19 |
| 6 | СКА Хабаровськ | 11 | +7 | 18 |
| 7 | Шинник Ярославль | 11 | +1 | 16 |
| 8 | Спартак Москва 2 | 11 | +3 | 15 |
| 9 | Нафтохімік | 11 | +1 | 15 |
| 10 | Чайка П. | 11 | +2 | 14 |
| 11 | Луч | 11 | -3 | 13 |
| 12 | Армавір | 11 | -4 | 13 |
| 13 | Нижній Новгород | 11 | -4 | 13 |
| 14 | Балтика | 11 | -2 | 12 |
| 15 | Курськ | 11 | -7 | 11 |
| 16 | Факел Воронеж | 11 | -5 | 9 |
| 17 | Краснодар 2 | 11 | -6 | 9 |
| 18 | Мордовія | 11 | -6 | 9 |
| 19 | Текстильник | 11 | -12 | 8 |
| 20 | Єнісей | 11 | -14 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Чертаново М. | |
| Нафтохімік | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Чертаново М. | Нафтохімік |
|---|---|---|---|
| 1 | Торпедо Москва | ||
| 2 | Хімки | 0 - 0 | 3 - 2 |
| 3 | Ротор В. | 1 - 0 | |
| 4 | Чертаново М. | - | |
| 5 | Томськ | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 6 | СКА Хабаровськ | ||
| 7 | Шинник Ярославль | ||
| 8 | Спартак Москва 2 | ||
| 9 | Нафтохімік | - | |
| 10 | Чайка П. | ||
| 11 | Луч | ||
| 12 | Армавір | 0 - 2 | |
| 13 | Нижній Новгород | ||
| 14 | Балтика | ||
| 15 | Курськ | 1 - 0 | |
| 16 | Факел Воронеж | ||
| 17 | Краснодар 2 | 1 - 2 | |
| 18 | Мордовія | 0 - 1 | |
| 19 | Текстильник | ||
| 20 | Єнісей | 2 - 1 | 2 - 2 |
Позиція в лізі
| Чертаново М. | Нафтохімік | |
| Позиція | 4 | 9 |
| Очки | 20 | 15 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 6 |
| Очки | 8 | 10 |
Форма в лізі
| Чертаново М. | Нафтохімік | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
5 1 |
4
3 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 1 |
3
1 2 |
Голи в лізі
| Чертаново М. | Нафтохімік | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
7 |
13
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
4 |
8
6 |
Загальна статистика для 1. ліга
| Матчі (110) | |
| Перемоги вдома | 31% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 39% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (245) | |
| Голи за матч | 2.23 |
| Голи вдома за матч | 1.07 |
| Голи в гостях за матч | 1.15 |
| Домашня команда забила в | 65% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 46% |
| Більше 1.5 | 66% |
| Більше 2.5 | 42% |
| Більше 3.5 | 17% |
Чертаново М. наступні 6 матчі
| 2019-09-15 | Армавір | - | Чертаново М. |
| 2019-09-21 | Чертаново М. | - | Шинник Ярославль |
| 2019-09-25 | Чертаново М. | - | Оренбург |
| 2019-09-29 | Луч | - | Чертаново М. |
| 2019-10-05 | Чертаново М. | - | Спартак Москва 2 |
| 2019-10-12 | Курськ | - | Чертаново М. |
Нафтохімік наступні 6 матчі
| 2019-09-14 | Нафтохімік | - | Шинник Ярославль |
| 2019-09-21 | Спартак Москва 2 | - | Нафтохімік |
| 2019-09-29 | Нафтохімік | - | Торпедо Москва |
| 2019-10-05 | Чайка П. | - | Нафтохімік |
| 2019-10-12 | Нафтохімік | - | Факел Воронеж |
| 2019-10-19 | Балтика | - | Нафтохімік |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 3.10 | 4.75 |
| Ймовірність | 40% | 31% | 29% |
| 1X @ 1.14 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 1.90 |
| Ймовірність | 57% | 43% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.55 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 2.5 @ 1.55 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.20 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-07 12:00. На даний момент можливі зміни!