МЛС - США

понеділок, 12.10.2020
00:30
Чикаго Файр

Чикаго Файр

Ді Сі Юнайтед

Ді Сі Юнайтед

2 - 1
(2 - 0,  0 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Bridgeview
В гостях: Вашингтон
Відстань: 966.9 км
Стадіон
Стадіон: Toyota Park
Вміщує: 20 000
Розміри: 110 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 00:30 (18:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.50 4.50 5.75 1 1.14 2.50
56% 24% 20% 1.50 73% 27%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.18 4.50 1.60 2.30 2.50 1.50
76% 24% 56% 44% 31% 69%

Останні 12 прямі зустрічі

2019-07-28 Чикаго Файр 0 - 0 Ді Сі Юнайтед
2019-05-30 Ді Сі Юнайтед 3 - 3 Чикаго Файр
2018-10-28 Чикаго Файр 0 - 0 Ді Сі Юнайтед
2018-10-07 Ді Сі Юнайтед 2 - 1 Чикаго Файр
2017-09-17 Чикаго Файр 3 - 0 Ді Сі Юнайтед
2017-05-20 Ді Сі Юнайтед 0 - 1 Чикаго Файр
2016-09-17 Чикаго Файр 2 - 2 Ді Сі Юнайтед
2016-08-28 Ді Сі Юнайтед 6 - 2 Чикаго Файр
2016-04-30 Чикаго Файр 1 - 1 Ді Сі Юнайтед
2015-10-18 Ді Сі Юнайтед 4 - 0 Чикаго Файр
2015-06-25 Чикаго Файр 0 - 1 Ді Сі Юнайтед
2015-06-04 Ді Сі Юнайтед 3 - 1 Чикаго Файр
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 5 5 8 7 5
17% 42% 42% 67% 58% 42%

Чикаго Файр останні 12 матчі

2020-10-08 Сп. Канзас-Сіті 1 - 0 Чикаго Файр
2020-10-04 Монреаль 2 - 2 Чикаго Файр
2020-09-28 Чикаго Файр 2 - 0 Атланта Юнайтед
2020-09-24 Чикаго Файр 4 - 0 Х'юстон Динамо
2020-09-20 Орландо Сіті 4 - 1 Чикаго Файр
2020-09-12 Чикаго Файр 2 - 2 Коламбус Крю
2020-09-07 Чикаго Файр 1 - 2 Нью-Інгленд Рев.
2020-09-03 Цинцинатті 0 - 0 Чикаго Файр
2020-08-30 Нью-Йорк Сіті 3 - 1 Чикаго Файр
2020-08-26 Чикаго Файр 3 - 0 Цинцинатті
2020-08-21 Коламбус Крю 3 - 0 Чикаго Файр
2020-07-23 Чикаго Файр 0 - 2 Ванкувер Вайткепс
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 10 8 5
25% 25% 50% 83% 67% 42%

Ді Сі Юнайтед останні 12 матчі

2020-10-08 Нью-Йорк Сіті 4 - 1 Ді Сі Юнайтед
2020-10-04 Ді Сі Юнайтед 0 - 4 Атланта Юнайтед
2020-09-28 Ді Сі Юнайтед 0 - 2 Нью-Інгленд Рев.
2020-09-24 Нешвілл 1 - 0 Ді Сі Юнайтед
2020-09-20 Ді Сі Юнайтед 2 - 2 Торонто
2020-09-13 Ді Сі Юнайтед 0 - 2 НЙ Ред Буллс
2020-09-07 Ді Сі Юнайтед 0 - 0 Нью-Йорк Сіті
2020-09-03 НЙ Ред Буллс 0 - 1 Ді Сі Юнайтед
2020-08-30 Філадельфія Юніон 4 - 1 Ді Сі Юнайтед
2020-08-26 Ді Сі Юнайтед 1 - 2 Нью-Інгленд Рев.
2020-08-22 Цинцинатті 0 - 0 Ді Сі Юнайтед
2020-07-22 Монреаль 1 - 0 Ді Сі Юнайтед
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
1 3 8 7 5 4
8% 25% 67% 58% 42% 33%
Реклама

Таблиця МЛС

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Торонто 16 10 4 2 27 16 +11 34
2 Філадельфія Юніон 16 9 4 3 28 13 +15 31
3 Коламбус Крю 16 9 4 3 26 12 +14 31
4 Орландо Сіті 16 8 6 2 28 16 +12 30
5 Нью-Йорк Сіті 17 8 2 7 22 15 +7 26
6 Нью-Інгленд Рев. 17 6 7 4 17 14 +3 25
7 НЙ Ред Буллс 17 7 2 8 20 21 -1 23
8 Монреаль 16 6 2 8 24 30 -6 20
9 Атланта Юнайтед 17 5 3 9 17 20 -3 18
10 Нешвілл 15 4 6 5 11 14 -3 18
11 Інтер Маямі 17 5 2 10 17 26 -9 17
12 Чикаго Файр 16 4 4 8 20 25 -5 16
13 Цинцинатті 16 3 4 9 8 26 -18 13
14 Ді Сі Юнайтед 16 2 5 9 12 28 -16 11
1 Сіетл Саундерс 15 9 3 3 34 14 +20 30
2 Портленд Тімберс 15 8 3 4 33 27 +6 27
3 Сп. Канзас-Сіті 15 8 2 5 27 21 +6 26
4 Міннесота Юн. 16 6 5 5 26 21 +5 23
5 Лос-Анджелес ФК 15 6 3 6 35 30 +5 21
6 Даллас 15 5 6 4 21 17 +4 21
7 СХ Ертквейкс 16 5 5 6 24 40 -16 20
8 Колорадо Репідс 13 5 4 4 25 20 +5 19
9 Х'юстон Динамо 17 4 7 6 24 27 -3 19
10 Реал Солт Лейк 17 4 6 7 22 28 -6 18
11 Ванкувер Вайткепс 17 6 0 11 20 38 -18 18
12 ЛА Гелаксі 15 4 3 8 21 30 -9 15

Хронологія матчів у лізі

Чикаго Файр                 
Ді Сі Юнайтед                 
Вдома                 
В гостях                 

Матчі вдома/в гостях

М Команда Чикаго Файр Ді Сі Юнайтед
1 Торонто   2 - 2
2 Філадельфія Юніон   4 - 1
3 Коламбус Крю 2 - 2  
4 Орландо Сіті    
5 Нью-Йорк Сіті   4 - 1
6 Нью-Інгленд Рев. 1 - 2  
7 НЙ Ред Буллс   0 - 1
8 Монреаль   1 - 0
9 Атланта Юнайтед 2 - 0  
10 Нешвілл   1 - 0
11 Інтер Маямі    
12 Чикаго Файр -  
13 Цинцинатті 3 - 0 0 - 0
14 Ді Сі Юнайтед   -
1 Сіетл Саундерс 2 - 1  
2 Портленд Тімберс    
3 Сп. Канзас-Сіті    
4 Міннесота Юн.    
5 Лос-Анджелес ФК    
6 Даллас    
7 СХ Ертквейкс 0 - 2  
8 Колорадо Репідс    
9 Х'юстон Динамо 4 - 0  
10 Реал Солт Лейк    
11 Ванкувер Вайткепс 0 - 2  
12 ЛА Гелаксі    

Позиція в лізі

  Чикаго Файр Ді Сі Юнайтед
Позиція 12 14
Очки 16 11
  Вдома В гостях
Позиція 6 13
Очки 13 5

Форма в лізі

  Чикаго Файр Ді Сі Юнайтед
Перемоги
Нічиї
Поразки
4     
4     
8         
2   
5      
9          
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
4     
1  
3    
1  
2   
4     

Голи в лізі

  Чикаго Файр Ді Сі Юнайтед
Забиті голи
Пропущені голи
20                     
25                          
12             
28                             
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
14               
9          
5      
12             

Загальна статистика для МЛС

Матчі   (207)
Перемоги вдома 44%
Нічиї 25%
Перемоги в гостях 31%
Зіграні матчі 100%
Голи   (589)
Голи за матч 2.85
Голи вдома за матч 1.59
Голи в гостях за матч 1.26
Домашня команда забила в 76%
Команда гостей забила в 68%
Обидві Команди Заб'ють 54%
Більше 1.5 74%
Більше 2.5 57%
Більше 3.5 32%

Чикаго Файр наступні 6 матчі

2020-10-15 Міннесота Юн. - Чикаго Файр
2020-10-17 Чикаго Файр - Сп. Канзас-Сіті
2020-10-25 Чикаго Файр - НЙ Ред Буллс
2020-10-28 Філадельфія Юніон - Чикаго Файр
2020-11-01 Нешвілл - Чикаго Файр
2020-11-05 Міннесота Юн. - Чикаго Файр

Ді Сі Юнайтед наступні 6 матчі

2020-10-15 Ді Сі Юнайтед - Філадельфія Юніон
2020-10-19 Цинцинатті - Ді Сі Юнайтед
2020-10-24 Атланта Юнайтед - Ді Сі Юнайтед
2020-10-29 Ді Сі Юнайтед - Коламбус Крю
2020-11-02 Нью-Інгленд Рев. - Ді Сі Юнайтед
2020-11-08 Ді Сі Юнайтед - Монреаль

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.50 4.50 5.75
Ймовірність 56% 24% 20%
1 @ 1.50
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.14 2.50
Ймовірність 73% 27%
1X @ 1.14
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.18 4.50
Ймовірність   76% 24%
Більше 1.5 @ 1.18
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.60 2.30
Ймовірність   56% 44%
Більше 2.5 @ 1.60
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.50 1.50
Ймовірність   31% 69%
Менше 3.5 @ 1.50
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.70 2.05
Ймовірність   51% 49%
Так @ 1.70

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-10-11 20:00. На даний момент можливі зміни!