Ліга MX - Мексика
неділя, 29.04.2018
03:06
03:06

Чівас Гвадалахара

Клуб Леон
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Запопан |
| В гостях: | Леон |
| Відстань: | 183.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Akron |
| Вміщує: | 49 813 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 03:06 (21:06 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 3.39 | 2.70 | X2 | 1.48 | 1.55 | |||
| 27% | 30% | 43% | 1.55 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.33 | 1.72 | 2.07 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 81% | 19% | 53% | 47% | 29% | 71% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-11-19 | Клуб Леон | 0 - 2 | Чівас Гвадалахара |
| 2017-04-30 | Чівас Гвадалахара | 1 - 1 | Клуб Леон |
| 2016-11-06 | Клуб Леон | 1 - 1 | Чівас Гвадалахара |
| 2016-02-14 | Чівас Гвадалахара | 0 - 1 | Клуб Леон |
| 2015-11-05 | Клуб Леон | 0 - 1 | Чівас Гвадалахара |
| 2015-08-23 | Клуб Леон | 1 - 0 | Чівас Гвадалахара |
| 2015-04-12 | Чівас Гвадалахара | 1 - 0 | Клуб Леон |
| 2014-10-19 | Клуб Леон | 2 - 1 | Чівас Гвадалахара |
| 2014-03-16 | Чівас Гвадалахара | 1 - 0 | Клуб Леон |
| 2013-09-26 | Чівас Гвадалахара | 1 - 1 | Клуб Леон |
| 2013-09-22 | Клуб Леон | 2 - 1 | Чівас Гвадалахара |
| 2013-09-19 | Клуб Леон | 1 - 1 | Чівас Гвадалахара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 2 | 0 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 17% | 0% |
Чівас Гвадалахара останні 12 матчі
| 2018-04-26 | Чівас Гвадалахара | 1 - 2 | Торонто |
| 2018-04-21 | Атлас | 1 - 0 | Чівас Гвадалахара |
| 2018-04-18 | Торонто | 1 - 2 | Чівас Гвадалахара |
| 2018-04-14 | Клуб Тіхуана | 3 - 0 | Чівас Гвадалахара |
| 2018-04-11 | НЙ Ред Буллс | 0 - 0 | Чівас Гвадалахара |
| 2018-04-08 | Чівас Гвадалахара | 0 - 1 | Веракрус |
| 2018-04-05 | Чівас Гвадалахара | 1 - 0 | НЙ Ред Буллс |
| 2018-03-31 | Атлетіко Морелія | 1 - 2 | Чівас Гвадалахара |
| 2018-03-18 | Чівас Гвадалахара | 0 - 0 | УАНЛ Тігрес |
| 2018-03-15 | Чівас Гвадалахара | 3 - 0 | Сіетл Саундерс |
| 2018-03-10 | Лобос БУАП | 0 - 1 | Чівас Гвадалахара |
| 2018-03-08 | Сіетл Саундерс | 1 - 0 | Чівас Гвадалахара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 5 | 5 | 0 | |
| 42% | 17% | 42% | 42% | 42% | 0% |
Клуб Леон останні 12 матчі
| 2018-04-22 | Клуб Леон | 1 - 1 | Клуб Тіхуана |
| 2018-04-16 | Веракрус | 1 - 2 | Клуб Леон |
| 2018-04-08 | Клуб Леон | 2 - 3 | Атлетіко Морелія |
| 2018-04-01 | УАНЛ Тігрес | 4 - 1 | Клуб Леон |
| 2018-03-18 | Клуб Леон | 2 - 2 | Лобос БУАП |
| 2018-03-14 | Сакатепек | 1 - 1 | Клуб Леон |
| 2018-03-11 | Америка Мексика | 2 - 0 | Клуб Леон |
| 2018-03-08 | Клуб Леон | 4 - 1 | Селая |
| 2018-03-04 | Клуб Леон | 3 - 0 | УНАМ Пумас |
| 2018-02-25 | Пачука | 2 - 1 | Клуб Леон |
| 2018-02-21 | Клуб Леон | 4 - 1 | Канкун |
| 2018-02-18 | Клуб Леон | 1 - 1 | Керетаро |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 12 | 8 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 100% | 67% | 42% |
Таблиця Ліга MX
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Толука | 17 | +11 | 36 |
| 2 | Сантос Лагуна | 16 | +10 | 29 |
| 3 | Монтеррей | 16 | +9 | 28 |
| 4 | УАНЛ Тігрес | 16 | +7 | 27 |
| 5 | Америка Мексика | 16 | +9 | 26 |
| 6 | Клуб Тіхуана | 17 | +6 | 25 |
| 7 | Атлетіко Морелія | 17 | -2 | 24 |
| 8 | УНАМ Пумас | 16 | 0 | 23 |
| 9 | Некакса | 17 | +6 | 22 |
| 10 | Пачука | 16 | +2 | 22 |
| 11 | Пуебла | 16 | -2 | 20 |
| 12 | Крус Асуль | 16 | +3 | 19 |
| 13 | Клуб Леон | 16 | -11 | 19 |
| 14 | Веракрус | 16 | -12 | 18 |
| 15 | Керетаро | 16 | -5 | 17 |
| 16 | Атлас | 16 | -9 | 17 |
| 17 | Чівас Гвадалахара | 16 | -8 | 15 |
| 18 | Лобос БУАП | 16 | -14 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Чівас Гвадалахара | |
| Клуб Леон | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Чівас Гвадалахара | Клуб Леон |
|---|---|---|---|
| 1 | Деп. Толука | ||
| 2 | Сантос Лагуна | 0 - 2 | 5 - 1 |
| 3 | Монтеррей | 1 - 2 | 5 - 1 |
| 4 | УАНЛ Тігрес | 0 - 0 | 4 - 1 |
| 5 | Америка Мексика | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 6 | Клуб Тіхуана | ||
| 7 | Атлетіко Морелія | ||
| 8 | УНАМ Пумас | ||
| 9 | Некакса | ||
| 10 | Пачука | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Пуебла | ||
| 12 | Крус Асуль | 1 - 3 | 0 - 0 |
| 13 | Клуб Леон | - | |
| 14 | Веракрус | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 15 | Керетаро | ||
| 16 | Атлас | 1 - 2 | |
| 17 | Чівас Гвадалахара | - | |
| 18 | Лобос БУАП |
Позиція в лізі
| Чівас Гвадалахара | Клуб Леон | |
| Позиція | 17 | 13 |
| Очки | 15 | 19 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 18 | 13 |
| Очки | 3 | 7 |
Форма в лізі
| Чівас Гвадалахара | Клуб Леон | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
6 7 |
5
4 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
3 4 |
2
1 5 |
Голи в лізі
| Чівас Гвадалахара | Клуб Леон | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
22 |
22
33 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
10 |
8
20 |
Загальна статистика для Ліга MX
| Матчі (146) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 29% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (374) | |
| Голи за матч | 2.56 |
| Голи вдома за матч | 1.52 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 68% |
| Обидві Команди Заб'ють | 55% |
| Більше 1.5 | 75% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 27% |
Чівас Гвадалахара наступні 6 матчі
| 2018-07-22 | Клуб Тіхуана | - | Чівас Гвадалахара |
| 2018-07-29 | Чівас Гвадалахара | - | Крус Асуль |
| 2018-08-01 | Чівас Гвадалахара | - | Атлетіко Морелія |
| 2018-08-05 | Деп. Толука | - | Чівас Гвадалахара |
| 2018-08-09 | Алебріхес Оахака | - | Чівас Гвадалахара |
| 2018-08-13 | Чівас Гвадалахара | - | Сантос Лагуна |
Клуб Леон наступні 6 матчі
| 2018-07-22 | УАНЛ Тігрес | - | Клуб Леон |
| 2018-07-25 | Сакатекас | - | Клуб Леон |
| 2018-07-30 | Клуб Леон | - | Монтеррей |
| 2018-08-02 | Клуб Леон | - | Керетаро |
| 2018-08-06 | Клуб Тіхуана | - | Клуб Леон |
| 2018-08-12 | Клуб Леон | - | Керетаро |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.50 | 3.39 | 2.70 |
| Ймовірність | 27% | 30% | 43% |
| X2 @ 1.55 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.48 | 1.55 |
| Ймовірність | 38% | 62% |
| X2 @ 1.55 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.19 | 4.33 | |
| Ймовірність | 81% | 19% | |
| Більше 1.5 @ 1.19 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 2.07 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.72 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.62 | 1.44 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.44 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 2.37 | |
| Ймовірність | 62% | 38% | |
| Так @ 1.53 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-29 00:05. На даний момент можливі зміни!