Ліга MX - Мексика
середа, 14.09.2022
03:00
03:00

Чівас Гвадалахара

УАНЛ Тігрес
1 - 4
(0 - 2, 1 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Запопан |
| В гостях: | Сан-Ніколя-де-лос-Гарса |
| Відстань: | 641.6 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Akron |
| Вміщує: | 49 813 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 03:00 (21:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.10 | 2.50 | 1X | 1.50 | 1.36 | |||
| 31% | 40% | 29% | 1.50 | 51% | 49% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 59% | 41% | 37% | 63% | 22% | 78% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-02-12 | Чівас Гвадалахара | 1 - 3 | УАНЛ Тігрес |
| 2021-10-31 | УАНЛ Тігрес | 2 - 1 | Чівас Гвадалахара |
| 2021-05-01 | Чівас Гвадалахара | 0 - 0 | УАНЛ Тігрес |
| 2020-09-06 | УАНЛ Тігрес | 1 - 3 | Чівас Гвадалахара |
| 2020-07-09 | Чівас Гвадалахара | 0 - 2 | УАНЛ Тігрес |
| 2020-02-09 | УАНЛ Тігрес | 3 - 0 | Чівас Гвадалахара |
| 2019-07-29 | Чівас Гвадалахара | 2 - 0 | УАНЛ Тігрес |
| 2019-05-05 | УАНЛ Тігрес | 2 - 1 | Чівас Гвадалахара |
| 2018-11-25 | Чівас Гвадалахара | 0 - 1 | УАНЛ Тігрес |
| 2018-03-18 | Чівас Гвадалахара | 0 - 0 | УАНЛ Тігрес |
| 2017-10-01 | УАНЛ Тігрес | 1 - 0 | Чівас Гвадалахара |
| 2017-07-17 | УАНЛ Тігрес | 1 - 0 | Чівас Гвадалахара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 7 | 5 | 2 | |
| 17% | 17% | 67% | 58% | 42% | 17% |
Чівас Гвадалахара останні 12 матчі
| 2022-09-11 | Чівас Гвадалахара | 1 - 0 | Пуебла |
| 2022-09-08 | Клуб Тіхуана | 1 - 2 | Чівас Гвадалахара |
| 2022-09-04 | Деп. Толука | 0 - 0 | Чівас Гвадалахара |
| 2022-08-28 | Чівас Гвадалахара | 3 - 1 | УНАМ Пумас |
| 2022-08-24 | Чівас Гвадалахара | 1 - 0 | Монтеррей |
| 2022-08-20 | Некакса | 0 - 4 | Чівас Гвадалахара |
| 2022-08-14 | Чівас Гвадалахара | 1 - 1 | Атлас |
| 2022-08-06 | Масатлан | 2 - 1 | Чівас Гвадалахара |
| 2022-08-04 | ЛА Гелаксі | 2 - 0 | Чівас Гвадалахара |
| 2022-07-31 | Чівас Гвадалахара | 0 - 0 | Пачука |
| 2022-07-28 | Керетаро | 2 - 2 | Чівас Гвадалахара |
| 2022-07-23 | Ювентус | 2 - 0 | Чівас Гвадалахара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 42% | 25% |
УАНЛ Тігрес останні 12 матчі
| 2022-09-11 | УАНЛ Тігрес | 0 - 1 | Клуб Леон |
| 2022-09-08 | УАНЛ Тігрес | 3 - 1 | Деп. Толука |
| 2022-09-04 | Америка Мексика | 2 - 1 | УАНЛ Тігрес |
| 2022-08-28 | УАНЛ Тігрес | 0 - 0 | Некакса |
| 2022-08-25 | УНАМ Пумас | 1 - 1 | УАНЛ Тігрес |
| 2022-08-21 | Монтеррей | 0 - 0 | УАНЛ Тігрес |
| 2022-08-15 | УАНЛ Тігрес | 2 - 0 | Сантос Лагуна |
| 2022-08-08 | Пачука | 2 - 0 | УАНЛ Тігрес |
| 2022-07-31 | УАНЛ Тігрес | 2 - 1 | Керетаро |
| 2022-07-27 | Хуарес | 0 - 1 | УАНЛ Тігрес |
| 2022-07-24 | УАНЛ Тігрес | 2 - 0 | Атлас |
| 2022-07-18 | УАНЛ Тігрес | 1 - 0 | Клуб Тіхуана |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 3 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 25% | 8% |
Таблиця Ліга MX
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Америка Мексика | 14 | +19 | 31 |
| 2 | Монтеррей | 15 | +14 | 31 |
| 3 | Пачука | 14 | +13 | 28 |
| 4 | Сантос Лагуна | 14 | +12 | 26 |
| 5 | УАНЛ Тігрес | 14 | +5 | 24 |
| 6 | Деп. Толука | 15 | +1 | 23 |
| 7 | Чівас Гвадалахара | 14 | +7 | 22 |
| 8 | Атл. Сан-Луїс | 15 | -4 | 18 |
| 9 | Клуб Леон | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Некакса | 14 | -6 | 17 |
| 11 | Пуебла | 14 | +1 | 16 |
| 12 | Масатлан | 14 | -4 | 15 |
| 13 | Крус Асуль | 14 | -11 | 15 |
| 14 | Клуб Тіхуана | 15 | -12 | 15 |
| 15 | УНАМ Пумас | 14 | -6 | 14 |
| 16 | Хуарес | 14 | -2 | 13 |
| 17 | Атлас | 15 | -10 | 10 |
| 18 | Керетаро | 15 | -12 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Чівас Гвадалахара | |
| УАНЛ Тігрес | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Чівас Гвадалахара | УАНЛ Тігрес |
|---|---|---|---|
| 1 | Америка Мексика | 2 - 1 | |
| 2 | Монтеррей | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 3 | Пачука | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Сантос Лагуна | ||
| 5 | УАНЛ Тігрес | - | |
| 6 | Деп. Толука | ||
| 7 | Чівас Гвадалахара | - | |
| 8 | Атл. Сан-Луїс | 0 - 1 | |
| 9 | Клуб Леон | 0 - 0 | |
| 10 | Некакса | ||
| 11 | Пуебла | 1 - 0 | |
| 12 | Масатлан | 0 - 1 | |
| 13 | Крус Асуль | ||
| 14 | Клуб Тіхуана | ||
| 15 | УНАМ Пумас | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Хуарес | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 17 | Атлас | 1 - 1 | |
| 18 | Керетаро |
Позиція в лізі
| Чівас Гвадалахара | УАНЛ Тігрес | |
| Позиція | 7 | 5 |
| Очки | 22 | 24 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 6 | 9 |
| Очки | 13 | 8 |
Форма в лізі
| Чівас Гвадалахара | УАНЛ Тігрес | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
7 2 |
7
3 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
4 1 |
2
2 2 |
Голи в лізі
| Чівас Гвадалахара | УАНЛ Тігрес | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
16
9 |
16
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
3 |
4
5 |
Загальна статистика для Ліга MX
| Матчі (129) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 33% |
| Перемоги в гостях | 26% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (346) | |
| Голи за матч | 2.68 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 1.21 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 31% |
Чівас Гвадалахара наступні 6 матчі
| 2022-09-18 | Америка Мексика | - | Чівас Гвадалахара |
| 2022-09-22 | Цинцинатті | - | Чівас Гвадалахара |
| 2022-09-25 | Чівас Гвадалахара | - | Америка Мексика |
| 2022-10-02 | Крус Асуль | - | Чівас Гвадалахара |
| 2022-10-09 | Пуебла | - | Чівас Гвадалахара |
| 2022-12-08 | Хетафе | - | Чівас Гвадалахара |
УАНЛ Тігрес наступні 6 матчі
| 2022-09-17 | Пуебла | - | УАНЛ Тігрес |
| 2022-09-24 | Даллас | - | УАНЛ Тігрес |
| 2022-10-01 | Атл. Сан-Луїс | - | УАНЛ Тігрес |
| 2022-10-09 | УАНЛ Тігрес | - | Некакса |
| 2022-10-14 | УАНЛ Тігрес | - | Пачука |
| 2022-10-17 | Пачука | - | УАНЛ Тігрес |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.10 | 3.10 | 2.50 |
| Ймовірність | 31% | 40% | 29% |
| 1X @ 1.50 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 1.36 |
| Ймовірність | 51% | 49% |
| 1X @ 1.50 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 59% | 41% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.57 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.18 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.75 | |
| Ймовірність | 44% | 56% | |
| Ні @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-14 00:06. На даний момент можливі зміни!