Ліга 3 - Франція
пʼятниця, 20.01.2023
18:30
18:30

Шоле

Мартіг
відкладено
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Шоле |
| В гостях: | Martigues |
| Відстань: | 616.5 км |
| Час початку | |
| Година: | 18:30 (19:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 2.97 | 2.26 | X2 | 1.52 | 1.33 | |||
| 22% | 48% | 30% | 1.33 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.84 | 2.15 | 1.61 | 4.03 | 1.21 | ||||||
| 83% | 17% | 51% | 49% | 23% | 77% |
Останні 1 прямі зустрічі
| 2022-08-19 | Мартіг | 2 - 1 | Шоле |
Шоле останні 12 матчі
| 2023-01-13 | Парі 13 Атл. | 1 - 3 | Шоле |
| 2023-01-06 | Шоле | 1 - 4 | Ред Стар |
| 2022-12-09 | Седан | 2 - 1 | Шоле |
| 2022-12-02 | Шоле | 0 - 0 | Вільфранш |
| 2022-11-25 | Стад Бріошен | 1 - 2 | Шоле |
| 2022-11-11 | Шоле | 0 - 0 | Шатору |
| 2022-11-04 | Шоле | 2 - 1 | Ле-Ман |
| 2022-10-24 | Версаль | 2 - 2 | Шоле |
| 2022-10-12 | Шоле | 2 - 1 | Бастія-Борго |
| 2022-09-30 | Нансі | 1 - 1 | Шоле |
| 2022-09-23 | Шоле | 1 - 1 | Конкарно |
| 2022-09-16 | Дюнкерк | 3 - 0 | Шоле |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 10 | 8 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 83% | 67% | 25% |
Мартіг останні 12 матчі
| 2023-01-13 | Мартіг | 1 - 0 | Бастія-Борго |
| 2023-01-06 | Нансі | 1 - 2 | Мартіг |
| 2022-12-12 | Мартіг | 2 - 0 | Конкарно |
| 2022-12-02 | Дюнкерк | 0 - 1 | Мартіг |
| 2022-11-25 | Мартіг | 2 - 2 | Орлеан |
| 2022-11-11 | Бур-ан-Бресс | 1 - 2 | Мартіг |
| 2022-11-04 | Мартіг | 1 - 1 | Ле-Пюї |
| 2022-10-21 | Ле-Ман | 1 - 1 | Мартіг |
| 2022-10-12 | Авранш | 1 - 1 | Мартіг |
| 2022-09-30 | Мартіг | 3 - 2 | Парі 13 Атл. |
| 2022-09-23 | Ред Стар | 2 - 2 | Мартіг |
| 2022-09-16 | Мартіг | 1 - 1 | Седан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 6 | 0 | 10 | 5 | 3 | |
| 50% | 50% | 0% | 83% | 42% | 25% |
Таблиця Ліга 3
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мартіг | 17 | +9 | 32 |
| 2 | Версаль | 17 | +8 | 32 |
| 3 | Ред Стар | 17 | +15 | 31 |
| 4 | Конкарно | 17 | +10 | 30 |
| 5 | Дюнкерк | 16 | +5 | 26 |
| 6 | Шоле | 17 | +2 | 25 |
| 7 | Ле-Ман | 17 | +13 | 24 |
| 8 | Седан | 17 | -4 | 24 |
| 9 | Бур-ан-Бресс | 16 | 0 | 23 |
| 10 | Орлеан | 17 | +2 | 20 |
| 11 | Авранш | 17 | -4 | 20 |
| 12 | Нансі | 17 | -3 | 19 |
| 13 | Вільфранш | 17 | -4 | 19 |
| 14 | Шатору | 17 | -8 | 18 |
| 15 | Парі 13 Атл. | 17 | -4 | 16 |
| 16 | Ле-Пюї | 17 | -9 | 16 |
| 17 | Стад Бріошен | 17 | -6 | 14 |
| 18 | Бастія-Борго | 17 | -22 | 10 |
Хронологія матчів у лізі
| Шоле | |
| Мартіг | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Шоле | Мартіг |
|---|---|---|---|
| 1 | Мартіг | - | |
| 2 | Версаль | 2 - 1 | |
| 3 | Ред Стар | 1 - 4 | 2 - 2 |
| 4 | Конкарно | 1 - 1 | |
| 5 | Дюнкерк | 0 - 1 | |
| 6 | Шоле | - | |
| 7 | Ле-Ман | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Седан | ||
| 9 | Бур-ан-Бресс | 1 - 2 | |
| 10 | Орлеан | 1 - 1 | |
| 11 | Авранш | 3 - 0* | 1 - 1 |
| 12 | Нансі | 1 - 2 | |
| 13 | Вільфранш | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Шатору | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 15 | Парі 13 Атл. | ||
| 16 | Ле-Пюї | 2 - 0 | |
| 17 | Стад Бріошен | ||
| 18 | Бастія-Борго | 2 - 1 |
Позиція в лізі
| Шоле | Мартіг | |
| Позиція | 6 | 1 |
| Очки | 25 | 32 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 4 |
| Очки | 16 | 14 |
Форма в лізі
| Шоле | Мартіг | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
6
7 4 |
8
8 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
4 1 |
3
5 1 |
Голи в лізі
| Шоле | Мартіг | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
23
21 |
28
19 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
12
8 |
13
11 |
Загальна статистика для Ліга 3
| Матчі (152) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 36% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (371) | |
| Голи за матч | 2.44 |
| Голи вдома за матч | 1.30 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 69% |
| Обидві Команди Заб'ють | 53% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 41% |
| Більше 3.5 | 23% |
Шоле наступні 6 матчі
| 2023-01-27 | Шоле | - | Мартіг |
| 2023-02-03 | Ле-Пюї | - | Шоле |
| 2023-02-10 | Шоле | - | Бур-ан-Бресс |
| 2023-02-17 | Орлеан | - | Шоле |
| 2023-02-24 | Шоле | - | Дюнкерк |
| 2023-03-03 | Конкарно | - | Шоле |
Мартіг наступні 6 матчі
| 2023-01-27 | Шоле | - | Мартіг |
| 2023-02-03 | Мартіг | - | Шатору |
| 2023-02-10 | Стад Бріошен | - | Мартіг |
| 2023-02-20 | Мартіг | - | Вільфранш |
| 2023-02-24 | Седан | - | Мартіг |
| 2023-03-06 | Мартіг | - | Ред Стар |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.90 | 2.97 | 2.26 |
| Ймовірність | 22% | 48% | 30% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.52 | 1.33 |
| Ймовірність | 42% | 58% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.84 | |
| Ймовірність | 83% | 17% | |
| Більше 1.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.15 | 1.61 | |
| Ймовірність | 51% | 49% | |
| Більше 2.5 @ 2.15 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.03 | 1.21 | |
| Ймовірність | 23% | 77% | |
| Менше 3.5 @ 1.21 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.84 | 1.83 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Так @ 1.84 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-20 16:06. На даний момент можливі зміни!