Перша ліга - Польща
пʼятниця, 21.04.2023
17:00
17:00

Хробри Глогув

Арка Гдиня
0 - 3
(0 - 3, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Глогов |
| В гостях: | Гдиня |
| Відстань: | 356.8 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Міський стадіон Глогув |
| Вміщує: | 2 895 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.60 | 1.73 | 12 | 1.91 | 1.22 | |||
| 35% | 28% | 37% | 1.25 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 75% | 25% | 55% | 45% | 36% | 64% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-16 | Арка Гдиня | 3 - 4 | Хробри Глогув |
| 2022-05-26 | Арка Гдиня | 0 - 2 | Хробри Глогув |
| 2021-11-27 | Хробри Глогув | 1 - 0 | Арка Гдиня |
| 2021-08-07 | Арка Гдиня | 0 - 2 | Хробри Глогув |
| 2021-06-13 | Хробри Глогув | 0 - 3 | Арка Гдиня |
| 2020-12-12 | Арка Гдиня | 1 - 1 | Хробри Глогув |
| 2017-11-29 | Арка Гдиня | 1 - 1 | Хробри Глогув |
| 2017-10-25 | Хробри Глогув | 0 - 2 | Арка Гдиня |
| 2016-06-05 | Арка Гдиня | 1 - 1 | Хробри Глогув |
| 2015-11-15 | Хробри Глогув | 0 - 1 | Арка Гдиня |
| 2015-05-23 | Хробри Глогув | 0 - 0 | Арка Гдиня |
| 2014-10-31 | Арка Гдиня | 1 - 0 | Хробри Глогув |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 2 | 1 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 17% | 8% |
Хробри Глогув останні 12 матчі
| 2023-04-14 | Ресовія Ряшів | 1 - 1 | Хробри Глогув |
| 2023-04-06 | Хробри Глогув | 0 - 0 | Сандеція Нови С. |
| 2023-04-01 | Вісла Краків | 4 - 1 | Хробри Глогув |
| 2023-03-19 | Хробри Глогув | 0 - 0 | Заглембє Сосн. |
| 2023-03-10 | Подбескідзє | 6 - 0 | Хробри Глогув |
| 2023-03-04 | Хробри Глогув | 0 - 2 | Термаліца |
| 2023-02-25 | ЛКС Лодзь | 5 - 2 | Хробри Глогув |
| 2023-02-19 | Хробри Глогув | 3 - 1 | Хойнічанка |
| 2023-02-11 | Рух Хожув | 1 - 0 | Хробри Глогув |
| 2023-01-28 | Польковіце | 1 - 2 | Хробри Глогув |
| 2022-11-13 | Хробри Глогув | 3 - 3 | Сталь Ряшів |
| 2022-11-06 | Хробри Глогув | 1 - 0 | Пуща |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 6 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 50% | 42% |
Арка Гдиня останні 12 матчі
| 2023-04-16 | Арка Гдиня | 0 - 1 | Скра |
| 2023-04-08 | Тихи | 2 - 2 | Арка Гдиня |
| 2023-04-01 | Арка Гдиня | 2 - 2 | ГКС Катовіце |
| 2023-03-19 | Одра Ополє | 1 - 1 | Арка Гдиня |
| 2023-03-13 | Арка Гдиня | 0 - 1 | Гурнік Ленчна |
| 2023-03-03 | Арка Гдиня | 4 - 0 | Ресовія Ряшів |
| 2023-02-26 | Сандеція Нови С. | 0 - 3 | Арка Гдиня |
| 2023-02-18 | Арка Гдиня | 1 - 3 | Вісла Краків |
| 2023-02-11 | Заглембє Сосн. | 1 - 2 | Арка Гдиня |
| 2023-01-27 | Арка Гдиня | 2 - 2 | Стоміл Ольштин |
| 2023-01-18 | Арка Гдиня | 1 - 3 | Хойнічанка |
| 2022-12-10 | Арка Гдиня | 2 - 2 | Хойнічанка |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 10 | 9 | 7 | |
| 25% | 42% | 33% | 83% | 75% | 58% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЛКС Лодзь | 27 | +20 | 53 |
| 2 | Вісла Краків | 27 | +17 | 48 |
| 3 | Термаліца | 27 | +13 | 48 |
| 4 | Рух Хожув | 27 | +9 | 47 |
| 5 | Пуща | 27 | +9 | 46 |
| 6 | Подбескідзє | 27 | +10 | 41 |
| 7 | Арка Гдиня | 27 | +10 | 40 |
| 8 | Сталь Ряшів | 27 | +9 | 37 |
| 9 | Хробри Глогув | 27 | -7 | 37 |
| 10 | ГКС Катовіце | 27 | -1 | 34 |
| 11 | Тихи | 27 | -3 | 31 |
| 12 | Ресовія Ряшів | 27 | -8 | 31 |
| 13 | Гурнік Ленчна | 27 | -3 | 31 |
| 14 | Заглембє Сосн. | 27 | -11 | 30 |
| 15 | Одра Ополє | 27 | -7 | 29 |
| 16 | Скра | 27 | -25 | 27 |
| 17 | Сандеція Нови С. | 27 | -15 | 23 |
| 18 | Хойнічанка | 27 | -17 | 21 |
Хронологія матчів у лізі
| Хробри Глогув | |
| Арка Гдиня | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Хробри Глогув | Арка Гдиня |
|---|---|---|---|
| 1 | ЛКС Лодзь | 2 - 3 | 3 - 1 |
| 2 | Вісла Краків | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Термаліца | 0 - 2 | |
| 4 | Рух Хожув | 0 - 2 | 2 - 4 |
| 5 | Пуща | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Подбескідзє | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 7 | Арка Гдиня | - | |
| 8 | Сталь Ряшів | 3 - 3 | |
| 9 | Хробри Глогув | - | |
| 10 | ГКС Катовіце | 0 - 1 | |
| 11 | Тихи | 4 - 1 | 2 - 2 |
| 12 | Ресовія Ряшів | 1 - 1 | 1 - 3 |
| 13 | Гурнік Ленчна | 1 - 2 | |
| 14 | Заглембє Сосн. | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 15 | Одра Ополє | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 16 | Скра | 1 - 2 | |
| 17 | Сандеція Нови С. | 0 - 0 | 0 - 3 |
| 18 | Хойнічанка | 3 - 1 |
Позиція в лізі
| Хробри Глогув | Арка Гдиня | |
| Позиція | 9 | 7 |
| Очки | 37 | 40 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 1 |
| Очки | 17 | 26 |
Форма в лізі
| Хробри Глогув | Арка Гдиня | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
7 10 |
11
7 9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
5 4 |
8
2 3 |
Голи в лізі
| Хробри Глогув | Арка Гдиня | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
39
46 |
46
36 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
18
17 |
22
15 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (243) | |
| Перемоги вдома | 39% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 30% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (654) | |
| Голи за матч | 2.69 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 1.22 |
| Домашня команда забила в | 78% |
| Команда гостей забила в | 72% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 49% |
| Більше 3.5 | 29% |
Хробри Глогув наступні 6 матчі
| 2023-05-01 | Одра Ополє | - | Хробри Глогув |
| 2023-05-07 | Хробри Глогув | - | ГКС Катовіце |
| 2023-05-14 | Тихи | - | Хробри Глогув |
| 2023-05-22 | Хробри Глогув | - | Скра |
| 2023-05-27 | Хробри Глогув | - | Гурнік Ленчна |
| 2023-06-03 | Пуща | - | Хробри Глогув |
Арка Гдиня наступні 6 матчі
| 2023-04-30 | Арка Гдиня | - | Пуща |
| 2023-05-07 | Сталь Ряшів | - | Арка Гдиня |
| 2023-05-13 | Арка Гдиня | - | Рух Хожув |
| 2023-05-19 | Хойнічанка | - | Арка Гдиня |
| 2023-05-26 | Арка Гдиня | - | ЛКС Лодзь |
| 2023-06-03 | Термаліца | - | Арка Гдиня |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.80 | 3.60 | 1.73 |
| Ймовірність | 35% | 28% | 37% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.91 | 1.22 |
| Ймовірність | 48% | 52% |
| X2 @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 4.00 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.22 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.05 | |
| Ймовірність | 55% | 45% | |
| Більше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.40 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 3.5 @ 1.40 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 2.00 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-21 16:01. На даний момент можливі зміни!