К-Ліга 2 - Південна Корея
неділя, 09.04.2023
05:30
05:30

Чхонджу

Кімпхо
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Cheongju |
| В гостях: | Gimpo |
| Відстань: | 143.3 км |
| Час початку | |
| Година: | 05:30 (13:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.00 | 2.63 | X2 | 1.40 | 1.44 | |||
| 27% | 31% | 42% | 1.44 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 81% | 19% | 43% | 57% | 38% | 62% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Чхонджу останні 5 матчі
| 2023-04-01 | Соннам | 3 - 2 | Чхонджу |
| 2023-03-18 | Кьоннам | 2 - 2 | Чхонджу |
| 2023-03-11 | Чхонджу | 1 - 1 | Пусан |
| 2023-03-04 | Чхонджу | 0 - 2 | Кімчхон Сангму |
| 2023-03-01 | Сеул Е-Ленд | 2 - 3 | Чхонджу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 2 | 5 | 3 | 3 | |
| 20% | 40% | 40% | 100% | 60% | 60% |
Кімпхо останні 12 матчі
| 2023-04-01 | Кімпхо | 1 - 1 | Пучхон ФК 1995 |
| 2023-03-19 | Чоннам | 0 - 2 | Кімпхо |
| 2023-03-11 | Кімпхо | 0 - 0 | Кьоннам |
| 2023-03-05 | Кімпхо | 4 - 0 | Чхонан Сіті |
| 2022-10-08 | Кімпхо | 0 - 3 | Теджон |
| 2022-10-01 | Кімпхо | 1 - 0 | Асан |
| 2022-09-24 | Пучхон ФК 1995 | 0 - 1 | Кімпхо |
| 2022-09-17 | Кімпхо | 0 - 0 | Пусан |
| 2022-09-13 | Кьоннам | 1 - 0 | Кімпхо |
| 2022-09-10 | Кімпхо | 0 - 3 | Сеул Е-Ленд |
| 2022-09-03 | Кванджу | 2 - 1 | Кімпхо |
| 2022-08-31 | Кімпхо | 0 - 3 | Ансан Грінерс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 42% | 8% |
Таблиця К-Ліга 2
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Аньян | 6 | +7 | 14 |
| 2 | Кьоннам | 5 | +8 | 11 |
| 3 | Пусан | 4 | +4 | 10 |
| 4 | Пучхон ФК 1995 | 6 | +2 | 10 |
| 5 | Кімчхон Сангму | 5 | +1 | 9 |
| 6 | Кімпхо | 4 | +6 | 8 |
| 7 | Соннам | 6 | 0 | 8 |
| 8 | Чоннам | 6 | -5 | 7 |
| 9 | Чхонджу | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Ансан Грінерс | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Асан | 5 | -4 | 4 |
| 12 | Сеул Е-Ленд | 4 | -3 | 1 |
| 13 | Чхонан Сіті | 6 | -13 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Чхонджу | |
| Кімпхо | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Чхонджу | Кімпхо |
|---|---|---|---|
| 1 | Аньян | ||
| 2 | Кьоннам | ||
| 3 | Пусан | 1 - 1 | |
| 4 | Пучхон ФК 1995 | ||
| 5 | Кімчхон Сангму | 0 - 2 | |
| 6 | Кімпхо | - | |
| 7 | Соннам | ||
| 8 | Чоннам | 0 - 2 | |
| 9 | Чхонджу | - | |
| 10 | Ансан Грінерс | ||
| 11 | Асан | ||
| 12 | Сеул Е-Ленд | ||
| 13 | Чхонан Сіті |
Позиція в лізі
| Чхонджу | Кімпхо | |
| Позиція | 9 | 6 |
| Очки | 5 | 8 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 9 | 8 |
| Очки | 1 | 3 |
Форма в лізі
| Чхонджу | Кімпхо | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
2 2 |
2
2 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 1 |
1
0 0 |
Голи в лізі
| Чхонджу | Кімпхо | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
10 |
7
1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
3 |
2
0 |
Загальна статистика для К-Ліга 2
| Матчі (33) | |
| Перемоги вдома | 36% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 39% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (85) | |
| Голи за матч | 2.58 |
| Голи вдома за матч | 1.18 |
| Голи в гостях за матч | 1.39 |
| Домашня команда забила в | 70% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 45% |
| Більше 1.5 | 70% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 30% |
Чхонджу наступні 6 матчі
| 2023-04-12 | Канвон | - | Чхонджу |
| 2023-04-15 | Чоннам | - | Чхонджу |
| 2023-04-18 | Чхонджу | - | Асан |
| 2023-04-23 | Чхонджу | - | Пучхон ФК 1995 |
| 2023-04-29 | Аньян | - | Чхонджу |
| 2023-05-02 | Канвон | - | Чхонджу |
Кімпхо наступні 6 матчі
| 2023-04-12 | Кімпхо | - | Сеул |
| 2023-04-16 | Ансан Грінерс | - | Кімпхо |
| 2023-04-19 | Кімпхо | - | Пусан |
| 2023-04-22 | Аньян | - | Кімпхо |
| 2023-04-30 | Кімчхон Сангму | - | Кімпхо |
| 2023-05-03 | Кімпхо | - | Соннам |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.60 | 3.00 | 2.63 |
| Ймовірність | 27% | 31% | 42% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 1.44 |
| Ймовірність | 39% | 61% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 81% | 19% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.30 | 1.60 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.20 | |
| Ймовірність | 38% | 62% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.91 | 1.80 | |
| Ймовірність | 50% | 50% | |
| Ні @ 1.80 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-09 04:04. На даний момент можливі зміни!