Ліга MX - Мексика
понеділок, 27.02.2023
03:05
03:05

Клуб Тіхуана

Пачука
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Тіхуана |
| В гостях: | Пачука |
| Відстань: | 2 277.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Caliente |
| Вміщує: | 23 933 |
| Розміри: | 103 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 03:05 (20:05 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.80 | 3.40 | 2.50 | X2 | 1.50 | 1.40 | |||
| 19% | 36% | 45% | 1.40 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.90 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 80% | 20% | 57% | 43% | 27% | 73% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-09-12 | Пачука | 6 - 1 | Клуб Тіхуана |
| 2022-04-12 | Пачука | 0 - 0 | Клуб Тіхуана |
| 2021-11-07 | Клуб Тіхуана | 3 - 2 | Пачука |
| 2021-03-09 | Пачука | 2 - 1 | Клуб Тіхуана |
| 2020-10-31 | Клуб Тіхуана | 0 - 2 | Пачука |
| 2020-03-14 | Клуб Тіхуана | 3 - 2 | Пачука |
| 2019-09-22 | Пачука | 4 - 1 | Клуб Тіхуана |
| 2019-03-09 | Пачука | 4 - 0 | Клуб Тіхуана |
| 2019-02-20 | Клуб Тіхуана | 2 - 1 | Пачука |
| 2019-01-24 | Пачука | 2 - 1 | Клуб Тіхуана |
| 2018-09-23 | Клуб Тіхуана | 1 - 0 | Пачука |
| 2018-02-15 | Пачука | 2 - 0 | Клуб Тіхуана |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 10 | 8 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 83% | 67% | 42% |
Клуб Тіхуана останні 12 матчі
| 2023-02-20 | Америка Мексика | 2 - 1 | Клуб Тіхуана |
| 2023-02-16 | Чівас Гвадалахара | 2 - 1 | Клуб Тіхуана |
| 2023-02-11 | Клуб Тіхуана | 1 - 0 | Атл. Сан-Луїс |
| 2023-02-04 | Некакса | 1 - 1 | Клуб Тіхуана |
| 2023-01-28 | Клуб Тіхуана | 0 - 0 | УНАМ Пумас |
| 2023-01-21 | Клуб Тіхуана | 1 - 1 | УАНЛ Тігрес |
| 2023-01-15 | Хуарес | 3 - 0 | Клуб Тіхуана |
| 2023-01-09 | Клуб Тіхуана | 1 - 1 | Крус Асуль |
| 2022-10-03 | Клуб Леон | 2 - 2 | Клуб Тіхуана |
| 2022-09-19 | Клуб Тіхуана | 1 - 1 | Некакса |
| 2022-09-12 | Пачука | 6 - 1 | Клуб Тіхуана |
| 2022-09-08 | Клуб Тіхуана | 1 - 2 | Чівас Гвадалахара |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 10 | 6 | 2 | |
| 8% | 50% | 42% | 83% | 50% | 17% |
Пачука останні 12 матчі
| 2023-02-20 | Пачука | 1 - 2 | Деп. Толука |
| 2023-02-17 | Масатлан | 2 - 3 | Пачука |
| 2023-02-12 | Пачука | 1 - 1 | Чівас Гвадалахара |
| 2023-02-04 | Клуб Леон | 0 - 1 | Пачука |
| 2023-01-30 | Пачука | 2 - 1 | Некакса |
| 2023-01-23 | Пачука | 4 - 1 | Хуарес |
| 2023-01-16 | УАНЛ Тігрес | 4 - 1 | Пачука |
| 2023-01-10 | Пачука | 5 - 1 | Пуебла |
| 2022-10-31 | Пачука | 3 - 1 | Деп. Толука |
| 2022-10-28 | Деп. Толука | 1 - 5 | Пачука |
| 2022-10-24 | Монтеррей | 0 - 1 | Пачука |
| 2022-10-21 | Пачука | 5 - 2 | Монтеррей |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 10 | 9 | 7 | |
| 75% | 8% | 17% | 83% | 75% | 58% |
Таблиця Ліга MX
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монтеррей | 8 | +9 | 21 |
| 2 | Деп. Толука | 9 | +10 | 18 |
| 3 | УАНЛ Тігрес | 9 | +9 | 18 |
| 4 | Чівас Гвадалахара | 9 | +4 | 18 |
| 5 | Америка Мексика | 9 | +10 | 17 |
| 6 | Пачука | 8 | +6 | 16 |
| 7 | Клуб Леон | 7 | +2 | 11 |
| 8 | Хуарес | 9 | 0 | 11 |
| 9 | УНАМ Пумас | 9 | -3 | 11 |
| 10 | Крус Асуль | 8 | -1 | 10 |
| 11 | Атл. Сан-Луїс | 9 | -4 | 9 |
| 12 | Сантос Лагуна | 8 | -6 | 9 |
| 13 | Некакса | 9 | -2 | 8 |
| 14 | Атлас | 9 | -3 | 8 |
| 15 | Клуб Тіхуана | 8 | -4 | 7 |
| 16 | Пуебла | 8 | -7 | 7 |
| 17 | Керетаро | 8 | -7 | 5 |
| 18 | Масатлан | 8 | -13 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Клуб Тіхуана | |
| Пачука | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Клуб Тіхуана | Пачука |
|---|---|---|---|
| 1 | Монтеррей | ||
| 2 | Деп. Толука | ||
| 3 | УАНЛ Тігрес | 1 - 1 | 4 - 1 |
| 4 | Чівас Гвадалахара | ||
| 5 | Америка Мексика | ||
| 6 | Пачука | - | |
| 7 | Клуб Леон | 0 - 1 | |
| 8 | Хуарес | ||
| 9 | УНАМ Пумас | 0 - 0 | |
| 10 | Крус Асуль | 1 - 1 | |
| 11 | Атл. Сан-Луїс | 1 - 0 | |
| 12 | Сантос Лагуна | ||
| 13 | Некакса | ||
| 14 | Атлас | ||
| 15 | Клуб Тіхуана | - | |
| 16 | Пуебла | ||
| 17 | Керетаро | ||
| 18 | Масатлан | 2 - 3 |
Позиція в лізі
| Клуб Тіхуана | Пачука | |
| Позиція | 15 | 6 |
| Очки | 7 | 16 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 6 |
| Очки | 6 | 6 |
Форма в лізі
| Клуб Тіхуана | Пачука | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
4 3 |
5
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 0 |
2
0 1 |
Голи в лізі
| Клуб Тіхуана | Пачука | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
6
10 |
18
12 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
2 |
5
6 |
Загальна статистика для Ліга MX
| Матчі (76) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 30% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (215) | |
| Голи за матч | 2.83 |
| Голи вдома за матч | 1.59 |
| Голи в гостях за матч | 1.24 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 74% |
| Обидві Команди Заб'ють | 63% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 61% |
| Більше 3.5 | 33% |
Клуб Тіхуана наступні 6 матчі
| 2023-03-04 | Клуб Тіхуана | - | Атлас |
| 2023-03-13 | Сантос Лагуна | - | Клуб Тіхуана |
| 2023-03-18 | Клуб Тіхуана | - | Деп. Толука |
| 2023-03-26 | Америка Мексика | - | Клуб Тіхуана |
| 2023-04-02 | Монтеррей | - | Клуб Тіхуана |
| 2023-04-08 | Клуб Тіхуана | - | Керетаро |
Пачука наступні 6 матчі
| 2023-03-05 | Америка Мексика | - | Пачука |
| 2023-03-10 | Мотагуа | - | Пачука |
| 2023-03-13 | Пачука | - | Монтеррей |
| 2023-03-17 | Пачука | - | Мотагуа |
| 2023-03-19 | УНАМ Пумас | - | Пачука |
| 2023-04-02 | Пачука | - | Крус Асуль |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.80 | 3.40 | 2.50 |
| Ймовірність | 19% | 36% | 45% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 1.40 |
| Ймовірність | 29% | 71% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.95 | |
| Ймовірність | 57% | 43% | |
| Більше 2.5 @ 1.90 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 2.05 | |
| Ймовірність | 71% | 29% | |
| Так @ 1.70 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-27 00:03. На даний момент можливі зміни!