Національна ліга - Гватемала
неділя, 18.08.2019
03:00
03:00

Кобан Імперіаль

Гуастатоя
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кобан |
| В гостях: | Гуастатоя |
| Відстань: | 76.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 03:00 (20:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.67 | 3.40 | 4.60 | 1 | 1.16 | 2.00 | |||
| 41% | 33% | 26% | 1.67 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 2.98 | 2.05 | 1.70 | 3.60 | 1.25 | ||||||
| 75% | 25% | 29% | 71% | 16% | 84% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-01 | Кобан Імперіаль | 1 - 0 | Гуастатоя |
| 2019-03-03 | Гуастатоя | 1 - 1 | Кобан Імперіаль |
| 2018-12-08 | Гуастатоя | 0 - 0 | Кобан Імперіаль |
| 2018-12-06 | Кобан Імперіаль | 0 - 3 | Гуастатоя |
| 2018-10-21 | Кобан Імперіаль | 0 - 1 | Гуастатоя |
| 2018-08-19 | Гуастатоя | 2 - 2 | Кобан Імперіаль |
| 2018-05-21 | Кобан Імперіаль | 0 - 0 | Гуастатоя |
| 2018-05-17 | Гуастатоя | 1 - 0 | Кобан Імперіаль |
| 2018-03-28 | Гуастатоя | 1 - 0 | Кобан Імперіаль |
| 2018-02-01 | Кобан Імперіаль | 2 - 0 | Гуастатоя |
| 2017-10-01 | Кобан Імперіаль | 4 - 2 | Гуастатоя |
| 2017-07-30 | Гуастатоя | 2 - 0 | Кобан Імперіаль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 3 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 25% | 17% |
Кобан Імперіаль останні 12 матчі
| 2019-08-09 | Сікінала | 0 - 2 | Кобан Імперіаль |
| 2019-08-03 | Кобан Імперіаль | 2 - 1 | Санта Лучія |
| 2019-07-28 | Комунікасьйонес | 0 - 1 | Кобан Імперіаль |
| 2019-05-20 | Кобан Імперіаль | 0 - 1 | Малакатеко |
| 2019-05-16 | Малакатеко | 2 - 2 | Кобан Імперіаль |
| 2019-05-05 | Антігуа | 4 - 1 | Кобан Імперіаль |
| 2019-05-01 | Кобан Імперіаль | 1 - 0 | Гуастатоя |
| 2019-04-28 | Кобан Імперіаль | 1 - 0 | Сікінала |
| 2019-04-25 | Комунікасьйонес | 3 - 1 | Кобан Імперіаль |
| 2019-04-18 | Кобан Імперіаль | 2 - 0 | Малакатеко |
| 2019-04-14 | Санарате | 1 - 2 | Кобан Імперіаль |
| 2019-04-07 | Кобан Імперіаль | 3 - 0 | Dep. Chiantla |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 67% | 8% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Гуастатоя останні 12 матчі
| 2019-08-09 | Гуастатоя | 2 - 3 | Санарате |
| 2019-08-04 | Деп. Мікско | 1 - 1 | Гуастатоя |
| 2019-07-28 | Гуастатоя | 2 - 0 | Істапа |
| 2019-05-18 | Антігуа | 2 - 0 | Гуастатоя |
| 2019-05-15 | Гуастатоя | 1 - 0 | Антігуа |
| 2019-05-12 | Комунікасьйонес | 1 - 1 | Гуастатоя |
| 2019-05-08 | Гуастатоя | 1 - 0 | Комунікасьйонес |
| 2019-05-05 | Гуастатоя | 1 - 0 | Dep. Chiantla |
| 2019-05-01 | Кобан Імперіаль | 1 - 0 | Гуастатоя |
| 2019-04-28 | Гуастатоя | 3 - 0 | Шелаху |
| 2019-04-24 | Сікінала | 0 - 3 | Гуастатоя |
| 2019-04-17 | Гуастатоя | 2 - 0 | Істапа |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 8 | 3 | 1 | |
| 58% | 17% | 25% | 67% | 25% | 8% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Антігуа | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Кобан Імперіаль | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Мунісіпаль | 4 | +1 | 7 |
| 4 | Санарате | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Шелаху | 3 | +1 | 5 |
| 6 | Гуастатоя | 3 | +1 | 4 |
| 7 | Сікінала | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Істапа | 4 | -3 | 3 |
| 9 | Санта Лучія | 3 | -1 | 2 |
| 10 | Комунікасьйонес | 3 | -2 | 1 |
| 11 | Деп. Мікско | 3 | -3 | 1 |
| 12 | Малакатеко | 3 | -3 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Кобан Імперіаль | |
| Гуастатоя | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Кобан Імперіаль | Гуастатоя |
|---|---|---|---|
| 1 | Антігуа | ||
| 2 | Кобан Імперіаль | - | |
| 3 | Мунісіпаль | ||
| 4 | Санарате | ||
| 5 | Шелаху | ||
| 6 | Гуастатоя | - | |
| 7 | Сікінала | ||
| 8 | Істапа | ||
| 9 | Санта Лучія | 2 - 1 | |
| 10 | Комунікасьйонес | ||
| 11 | Деп. Мікско | 1 - 1 | |
| 12 | Малакатеко |
Позиція в лізі
| Кобан Імперіаль | Гуастатоя | |
| Позиція | 2 | 6 |
| Очки | 9 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 4 |
| Очки | 3 | 1 |
Форма в лізі
| Кобан Імперіаль | Гуастатоя | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
0 0 |
1
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 0 |
0
1 0 |
Голи в лізі
| Кобан Імперіаль | Гуастатоя | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
1 |
5
4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
1 |
1
1 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (19) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 21% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (41) | |
| Голи за матч | 2.16 |
| Голи вдома за матч | 1.26 |
| Голи в гостях за матч | 0.89 |
| Домашня команда забила в | 68% |
| Команда гостей забила в | 58% |
| Обидві Команди Заб'ють | 42% |
| Більше 1.5 | 63% |
| Більше 2.5 | 26% |
| Більше 3.5 | 21% |
Кобан Імперіаль наступні 6 матчі
| 2019-08-25 | Антігуа | - | Кобан Імперіаль |
| 2019-09-01 | Кобан Імперіаль | - | Шелаху |
| 2019-09-14 | Мунісіпаль | - | Кобан Імперіаль |
| 2019-09-19 | Кобан Імперіаль | - | Малакатеко |
| 2019-09-22 | Істапа | - | Кобан Імперіаль |
| 2019-09-29 | Кобан Імперіаль | - | Деп. Мікско |
Гуастатоя наступні 6 матчі
| 2019-08-22 | Комунікасьйонес | - | Гуастатоя |
| 2019-08-25 | Гуастатоя | - | Санта Лучія |
| 2019-08-29 | Гуастатоя | - | Комунікасьйонес |
| 2019-08-31 | Сікінала | - | Гуастатоя |
| 2019-09-15 | Гуастатоя | - | Комунікасьйонес |
| 2019-09-18 | Гуастатоя | - | Антігуа |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.67 | 3.40 | 4.60 |
| Ймовірність | 41% | 33% | 26% |
| 1 @ 1.67 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.16 | 2.00 |
| Ймовірність | 72% | 28% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.34 | 2.98 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.34 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.05 | 1.70 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 2.5 @ 1.70 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.60 | 1.25 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 3.5 @ 1.25 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Ні @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-08-18 00:03. На даний момент можливі зміни!