Національна ліга - Гватемала
четвер, 19.09.2019
01:00
01:00

Кобан Імперіаль

Малакатеко
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кобан |
| В гостях: | Малакатан |
| Відстань: | 189.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 01:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 3.65 | 5.25 | 1 | 1.11 | 2.19 | |||
| 62% | 18% | 20% | 1.53 | 75% | 25% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.15 | 1.95 | 1.75 | 3.49 | 1.26 | ||||||
| 68% | 32% | 46% | 54% | 16% | 84% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-05-20 | Кобан Імперіаль | 0 - 1 | Малакатеко |
| 2019-05-16 | Малакатеко | 2 - 2 | Кобан Імперіаль |
| 2019-04-18 | Кобан Імперіаль | 2 - 0 | Малакатеко |
| 2019-02-13 | Малакатеко | 1 - 0 | Кобан Імперіаль |
| 2018-12-02 | Малакатеко | 2 - 3 | Кобан Імперіаль |
| 2018-11-30 | Кобан Імперіаль | 2 - 2 | Малакатеко |
| 2018-11-23 | Кобан Імперіаль | 3 - 0 | Малакатеко |
| 2018-09-23 | Малакатеко | 2 - 2 | Кобан Імперіаль |
| 2018-05-06 | Кобан Імперіаль | 3 - 1 | Малакатеко |
| 2018-03-07 | Малакатеко | 1 - 0 | Кобан Імперіаль |
| 2017-10-15 | Малакатеко | 5 - 0 | Кобан Імперіаль |
| 2017-08-13 | Кобан Імперіаль | 1 - 0 | Малакатеко |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 7 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 58% | 50% |
Кобан Імперіаль останні 12 матчі
| 2019-09-14 | Мунісіпаль | 3 - 2 | Кобан Імперіаль |
| 2019-09-01 | Кобан Імперіаль | 0 - 0 | Шелаху |
| 2019-08-25 | Антігуа | 2 - 1 | Кобан Імперіаль |
| 2019-08-18 | Кобан Імперіаль | 3 - 0 | Гуастатоя |
| 2019-08-09 | Сікінала | 0 - 2 | Кобан Імперіаль |
| 2019-08-03 | Кобан Імперіаль | 2 - 1 | Санта Лучія |
| 2019-07-28 | Комунікасьйонес | 0 - 1 | Кобан Імперіаль |
| 2019-05-20 | Кобан Імперіаль | 0 - 1 | Малакатеко |
| 2019-05-16 | Малакатеко | 2 - 2 | Кобан Імперіаль |
| 2019-05-05 | Антігуа | 4 - 1 | Кобан Імперіаль |
| 2019-05-01 | Кобан Імперіаль | 1 - 0 | Гуастатоя |
| 2019-04-28 | Кобан Імперіаль | 1 - 0 | Сікінала |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 6 | 3 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 50% | 25% |
Малакатеко останні 12 матчі
| 2019-09-15 | Малакатеко | 2 - 0 | Санарате |
| 2019-09-01 | Деп. Мікско | 3 - 1 | Малакатеко |
| 2019-08-25 | Малакатеко | 3 - 0 | Істапа |
| 2019-08-18 | Комунікасьйонес | 3 - 0 | Малакатеко |
| 2019-08-09 | Мунісіпаль | 1 - 0 | Малакатеко |
| 2019-08-04 | Малакатеко | 0 - 0 | Шелаху |
| 2019-07-28 | Антігуа | 2 - 0 | Малакатеко |
| 2019-07-18 | Сучітепекес | 1 - 1 | Малакатеко |
| 2019-05-26 | Антігуа | 1 - 0 | Малакатеко |
| 2019-05-23 | Малакатеко | 0 - 1 | Антігуа |
| 2019-05-20 | Кобан Імперіаль | 0 - 1 | Малакатеко |
| 2019-05-16 | Малакатеко | 2 - 2 | Кобан Імперіаль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 4 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 33% | 17% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Антігуа | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Мунісіпаль | 8 | +3 | 16 |
| 3 | Шелаху | 8 | +3 | 14 |
| 4 | Гуастатоя | 8 | +2 | 14 |
| 5 | Кобан Імперіаль | 7 | +5 | 13 |
| 6 | Комунікасьйонес | 7 | +2 | 10 |
| 7 | Санта Лучія | 8 | +1 | 10 |
| 8 | Санарате | 7 | -2 | 7 |
| 9 | Малакатеко | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Істапа | 7 | -6 | 6 |
| 11 | Сікінала | 8 | -6 | 5 |
| 12 | Деп. Мікско | 7 | -4 | 4 |
Хронологія матчів у лізі
| Кобан Імперіаль | |
| Малакатеко | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Кобан Імперіаль | Малакатеко |
|---|---|---|---|
| 1 | Антігуа | 2 - 0 | |
| 2 | Мунісіпаль | 1 - 0 | |
| 3 | Шелаху | 0 - 0 | |
| 4 | Гуастатоя | 3 - 0 | |
| 5 | Кобан Імперіаль | - | |
| 6 | Комунікасьйонес | 3 - 0 | |
| 7 | Санта Лучія | 2 - 1 | |
| 8 | Санарате | ||
| 9 | Малакатеко | - | |
| 10 | Істапа | ||
| 11 | Сікінала | ||
| 12 | Деп. Мікско | 3 - 1 |
Позиція в лізі
| Кобан Імперіаль | Малакатеко | |
| Позиція | 5 | 9 |
| Очки | 13 | 7 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 12 |
| Очки | 7 | 0 |
Форма в лізі
| Кобан Імперіаль | Малакатеко | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 2 |
2
1 4 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 0 |
0
0 4 |
Голи в лізі
| Кобан Імперіаль | Малакатеко | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
6 |
6
9 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
1 |
1
9 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (45) | |
| Перемоги вдома | 56% |
| Нічиї | 27% |
| Перемоги в гостях | 18% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (98) | |
| Голи за матч | 2.18 |
| Голи вдома за матч | 1.40 |
| Голи в гостях за матч | 0.78 |
| Домашня команда забила в | 73% |
| Команда гостей забила в | 51% |
| Обидві Команди Заб'ють | 40% |
| Більше 1.5 | 62% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 20% |
Кобан Імперіаль наступні 6 матчі
| 2019-09-22 | Істапа | - | Кобан Імперіаль |
| 2019-09-29 | Кобан Імперіаль | - | Деп. Мікско |
| 2019-10-02 | Санарате | - | Кобан Імперіаль |
| 2019-10-06 | Кобан Імперіаль | - | Комунікасьйонес |
| 2019-10-20 | Санта Лучія | - | Кобан Імперіаль |
| 2019-10-24 | Кобан Імперіаль | - | Сікінала |
Малакатеко наступні 6 матчі
| 2019-09-22 | Малакатеко | - | Санта Лучія |
| 2019-09-28 | Сікінала | - | Малакатеко |
| 2019-10-02 | Малакатеко | - | Гуастатоя |
| 2019-10-06 | Малакатеко | - | Антігуа |
| 2019-10-20 | Шелаху | - | Малакатеко |
| 2019-10-23 | Малакатеко | - | Мунісіпаль |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.53 | 3.65 | 5.25 |
| Ймовірність | 62% | 18% | 20% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.11 | 2.19 |
| Ймовірність | 75% | 25% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.15 | |
| Ймовірність | 68% | 32% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.75 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.75 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.49 | 1.26 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 3.5 @ 1.26 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.07 | 1.77 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Ні @ 1.77 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-19 00:04. На даний момент можливі зміни!