Кубок Футбольної Асоціації
Англія
субота, 09.11.2019
15:00
0 - 2
(0 - 2, 0 - 0)
| Інформація |
| Місто |
| Вдома: |
Колчестер |
| В гостях: |
Ковентрі |
| Відстань: |
174.6 км |
| Стадіон |
| Стадіон: |
Колчестер Ком'юніті Стедіум
|
| Вміщує: |
10 084 |
| Розміри: |
102 x 65 м |
| Фотографії: |
Google maps (карта) |
| Головний тренер |
| В гостях: |
Френк Лемпард (Анг) |
| Час початку |
| Година: |
15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 |
X |
2 |
П/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.87 |
3.25 |
2.40 |
X2 |
|
|
|
1.53 |
1.40 |
| 31% |
32% |
37% |
1.40 |
|
|
|
41% |
59% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
2.05 |
1.75 |
|
|
|
3.50 |
1.28 |
| 73% |
27% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
29% |
71% |
Останні 12 прямі зустрічі
|
2018-02-13 |
Колчестер
|
2 - 1 |
Ковентрі
|
|
2017-10-21 |
Ковентрі
|
0 - 0 |
Колчестер
|
|
2016-03-29 |
Ковентрі
|
0 - 1 |
Колчестер
|
|
2015-11-14 |
Колчестер
|
1 - 3 |
Ковентрі
|
|
2015-04-11 |
Ковентрі
|
1 - 0 |
Колчестер
|
|
2014-11-22 |
Колчестер
|
0 - 1 |
Ковентрі
|
|
2014-03-08 |
Колчестер
|
2 - 1 |
Ковентрі
|
|
2013-09-08 |
Ковентрі
|
2 - 0 |
Колчестер
|
|
2013-03-12 |
Ковентрі
|
2 - 2 |
Колчестер
|
|
2012-11-20 |
Колчестер
|
1 - 3 |
Ковентрі
|
|
2008-04-19 |
Колчестер
|
1 - 5 |
Ковентрі
|
|
2007-10-27 |
Ковентрі
|
1 - 0 |
Колчестер
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
7 |
6 |
4 |
| 25% |
17% |
58% |
|
58% |
50% |
33% |
Колчестер останні 12 матчі
|
2019-11-02 |
Менсфілд
|
2 - 3 |
Колчестер
|
|
2019-10-29 |
Кроулі Таун
|
1 - 3 |
Колчестер
|
|
2019-10-26 |
Колчестер
|
3 - 1 |
Ньюпорт
|
|
2019-10-22 |
Крю
|
0 - 0 |
Колчестер
|
|
2019-10-19 |
Колчестер
|
0 - 1 |
Моркем
|
|
2019-10-12 |
Кроулі Таун
|
2 - 1 |
Колчестер
|
|
2019-10-05 |
Колчестер
|
3 - 1 |
Стівенедж
|
|
2019-09-28 |
Маклсфілд
|
1 - 1 |
Колчестер
|
|
2019-09-24 |
Колчестер
|
0 - 0 |
Тоттенгем
|
|
2019-09-21 |
Колчестер
|
2 - 1 |
Лейтон Орієнт
|
|
2019-09-17 |
Свіндон
|
0 - 3 |
Колчестер
|
|
2019-09-14 |
Форест Грін
|
1 - 0 |
Колчестер
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
8 |
7 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
67% |
58% |
33% |
Ковентрі останні 12 матчі
|
2019-11-02 |
Ковентрі
|
0 - 0 |
Аккрингтон
|
|
2019-10-26 |
Пітерборо
|
2 - 2 |
Ковентрі
|
|
2019-10-23 |
Ковентрі
|
2 - 1 |
Флітвуд Таун
|
|
2019-10-19 |
Мілтон Кінз Донз
|
0 - 0 |
Ковентрі
|
|
2019-10-13 |
Ковентрі
|
0 - 1 |
Транмер
|
|
2019-10-08 |
Форест Грін
|
0 - 0 |
Ковентрі
|
|
2019-10-05 |
Ротергем
|
4 - 0 |
Ковентрі
|
|
2019-09-28 |
Ковентрі
|
1 - 1 |
Донкастер
|
|
2019-09-17 |
Ковентрі
|
2 - 1 |
Вімблдон
|
|
2019-09-14 |
Бертон
|
0 - 0 |
Ковентрі
|
|
2019-09-07 |
Ковентрі
|
3 - 2 |
Блекпул
|
|
2019-09-03 |
Ковентрі
|
0 - 0 |
Волсолл
|
| В |
Н |
П |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
7 |
2 |
|
6 |
5 |
3 |
| 25% |
58% |
17% |
|
50% |
42% |
25% |
Таблиця Друга ліга
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Форест Грін |
16 |
9 |
4 |
3 |
20 |
10 |
+10 |
31 |
| 2 |
Бредфорд |
16 |
9 |
3 |
4 |
24 |
15 |
+9 |
30 |
| 3 |
Свіндон |
17 |
9 |
3 |
5 |
28 |
20 |
+8 |
30 |
| 4 |
Крю |
16 |
9 |
3 |
4 |
26 |
18 |
+8 |
30 |
| 5 |
Ексетер |
17 |
8 |
5 |
4 |
23 |
20 |
+3 |
29 |
| 6 |
Челтнем |
15 |
8 |
4 |
3 |
27 |
14 |
+13 |
28 |
| 7 |
Ньюпорт |
16 |
7 |
6 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
27 |
| 8 |
Колчестер |
17 |
7 |
5 |
5 |
22 |
16 |
+6 |
26 |
| 9 |
Нортгемптон |
17 |
7 |
4 |
6 |
22 |
18 |
+4 |
25 |
| 10 |
Порт Вейл |
17 |
6 |
7 |
4 |
22 |
22 |
0 |
25 |
| 11 |
Солфорд |
17 |
6 |
6 |
5 |
21 |
25 |
-4 |
24 |
| 12 |
Кембридж Юн. |
17 |
6 |
5 |
6 |
22 |
17 |
+5 |
23 |
| 13 |
Плімут |
16 |
6 |
5 |
5 |
24 |
20 |
+4 |
23 |
| 14 |
Менсфілд |
17 |
5 |
5 |
7 |
26 |
25 |
+1 |
20 |
| 15 |
Лейтон Орієнт |
17 |
5 |
5 |
7 |
24 |
28 |
-4 |
20 |
| 16 |
Кроулі Таун |
17 |
5 |
5 |
7 |
24 |
29 |
-5 |
20 |
| 17 |
Грімсбі Таун |
15 |
5 |
4 |
6 |
20 |
20 |
0 |
19 |
| 18 |
Карлайл |
17 |
5 |
3 |
9 |
18 |
29 |
-11 |
18 |
| 19 |
Олдем |
17 |
3 |
7 |
7 |
18 |
26 |
-8 |
16 |
| 20 |
Сканторп |
17 |
3 |
6 |
8 |
21 |
25 |
-4 |
15 |
| 21 |
Волсолл |
17 |
4 |
3 |
10 |
12 |
25 |
-13 |
15 |
| 22 |
Стівенедж |
17 |
2 |
7 |
8 |
12 |
21 |
-9 |
13 |
| 23 |
Моркем |
17 |
3 |
4 |
10 |
15 |
29 |
-14 |
13 |
| 24 |
Маклсфілд |
16 |
5 |
5 |
6 |
17 |
20 |
-3 |
3 |
Таблиця Прем'єр-ліга
| М |
Команда |
І |
В |
Н |
П |
МЗ |
МП |
РМ |
О |
| 1 |
Ліверпуль |
11 |
10 |
1 |
0 |
25 |
9 |
+16 |
31 |
| 2 |
Манчестер Сіті |
11 |
8 |
1 |
2 |
34 |
10 |
+24 |
25 |
| 3 |
Лестер |
11 |
7 |
2 |
2 |
27 |
8 |
+19 |
23 |
| 4 |
Челсі |
11 |
7 |
2 |
2 |
25 |
17 |
+8 |
23 |
| 5 |
Арсенал |
11 |
4 |
5 |
2 |
16 |
15 |
+1 |
17 |
| 6 |
Шеффілд Юнайтед |
11 |
4 |
4 |
3 |
12 |
8 |
+4 |
16 |
| 7 |
Борнмут |
11 |
4 |
4 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
16 |
| 8 |
Брайтон |
11 |
4 |
3 |
4 |
14 |
14 |
0 |
15 |
| 9 |
Кристал Пелес |
11 |
4 |
3 |
4 |
10 |
14 |
-4 |
15 |
| 10 |
Ман. Юнайтед |
11 |
3 |
4 |
4 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 11 |
Тоттенгем |
11 |
3 |
4 |
4 |
17 |
16 |
+1 |
13 |
| 12 |
Вулвергемптон |
11 |
2 |
7 |
2 |
14 |
14 |
0 |
13 |
| 13 |
Вест Гем |
11 |
3 |
4 |
4 |
14 |
17 |
-3 |
13 |
| 14 |
Бернлі |
11 |
3 |
3 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
12 |
| 15 |
Ньюкасл Юнайтед |
11 |
3 |
3 |
5 |
9 |
17 |
-8 |
12 |
| 16 |
Астон Вілла |
11 |
3 |
2 |
6 |
16 |
18 |
-2 |
11 |
| 17 |
Евертон |
11 |
3 |
2 |
6 |
11 |
17 |
-6 |
11 |
| 18 |
Вотфорд |
12 |
1 |
5 |
6 |
8 |
23 |
-15 |
8 |
| 19 |
Саутгемптон |
11 |
2 |
2 |
7 |
10 |
27 |
-17 |
8 |
| 20 |
Норвіч |
12 |
2 |
1 |
9 |
11 |
28 |
-17 |
7 |
Колчестер наступні 6 матчі
|
2019-11-12 |
Колчестер
|
- |
Іпсвіч
|
|
2019-11-23 |
Челтнем
|
- |
Колчестер
|
|
2019-12-03 |
Колчестер
|
- |
Стівенедж
|
|
2019-12-07 |
Колчестер
|
- |
Солфорд
|
|
2019-12-14 |
Сканторп
|
- |
Колчестер
|
|
2019-12-18 |
Ман. Юнайтед
|
- |
Колчестер
|
Ковентрі наступні 6 матчі
|
2019-11-16 |
Ковентрі
|
- |
Рочдейл
|
|
2019-11-23 |
Сандерленд
|
- |
Ковентрі
|
|
2019-12-01 |
Ковентрі
|
- |
Іпсвіч
|
|
2019-12-03 |
Мілтон Кінз Донз
|
- |
Ковентрі
|
|
2019-12-07 |
Ковентрі
|
- |
Іпсвіч
|
|
2019-12-10 |
Іпсвіч
|
- |
Ковентрі
|
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Коефіцієнт |
2.87 |
3.25 |
2.40 |
| Ймовірність |
31% |
32% |
37% |
|
X2 @ 1.40 |
| Подвійний шанс |
1X |
X2 |
| Коефіцієнт |
1.53 |
1.40 |
| Ймовірність |
41% |
59% |
|
X2 @ 1.40 |
| Більше/Менше 1.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
1.30 |
3.40 |
| Ймовірність |
|
73% |
27% |
|
Більше 1.5 @ 1.30 |
| Більше/Менше 2.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
2.05 |
1.75 |
| Ймовірність |
|
49% |
51% |
|
Менше 2.5 @ 1.75 |
| Більше/Менше 3.5 |
Блш |
Мнш |
| Коефіцієнт |
|
3.50 |
1.28 |
| Ймовірність |
|
29% |
71% |
|
Менше 3.5 @ 1.28 |
| Обидві Команди Заб'ють |
Так |
Ні |
| Коефіцієнт |
|
1.80 |
1.95 |
| Ймовірність |
|
55% |
45% |
|
Так @ 1.80 |
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-11-09 12:03. На даний момент можливі зміни!