Прем'є́ршип - Півн. Ірла́ндія
субота, 10.09.2022
15:00
15:00

Колрейн

Крузейдерс
відкладено
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Колрейн |
| В гостях: | Белфаст |
| Відстань: | 77.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Шоуграундс |
| Вміщує: | 13 132 (2 496) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.40 | 2.45 | 12 | 1.51 | 1.46 | |||
| 35% | 31% | 34% | 1.30 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.75 | 1.71 | 1.98 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 75% | 25% | 53% | 47% | 32% | 68% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-04-16 | Колрейн | 1 - 4 | Крузейдерс |
| 2022-03-08 | Крузейдерс | 1 - 0 | Колрейн |
| 2021-12-18 | Колрейн | 0 - 0 | Крузейдерс |
| 2021-10-04 | Крузейдерс | 0 - 2 | Колрейн |
| 2021-05-15 | Крузейдерс | 0 - 1 | Колрейн |
| 2021-04-27 | Колрейн | 0 - 1 | Крузейдерс |
| 2021-03-12 | Колрейн | 2 - 0 | Крузейдерс |
| 2021-01-30 | Колрейн | 2 - 1 | Крузейдерс |
| 2020-11-10 | Крузейдерс | 1 - 0 | Колрейн |
| 2020-02-15 | Колрейн | 2 - 1 | Крузейдерс |
| 2020-01-10 | Колрейн | 0 - 1 | Крузейдерс |
| 2019-10-19 | Крузейдерс | 0 - 2 | Колрейн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 6 | 3 | 1 | |
| 50% | 8% | 42% | 50% | 25% | 8% |
Колрейн останні 12 матчі
| 2022-09-02 | Данганнон | 0 - 5 | Колрейн |
| 2022-08-26 | Колрейн | 1 - 3 | Гленавон |
| 2022-08-23 | К. Рейнджерс | 2 - 4 | Колрейн |
| 2022-08-20 | Портадаун | 0 - 2 | Колрейн |
| 2022-08-13 | Колрейн | 3 - 1 | Кліфтонвілл |
| 2022-08-06 | Колрейн | 4 - 1 | Ардс ФК |
| 2022-07-23 | Колрейн | 5 - 0 | Баллінамаллард |
| 2022-07-19 | Колрейн | 1 - 2 | Інститьют |
| 2022-05-10 | Ларн | 2 - 0 | Колрейн |
| 2022-04-30 | Лінфілд | 2 - 0 | Колрейн |
| 2022-04-23 | Колрейн | 3 - 2 | Гленторан |
| 2022-04-19 | Колрейн | 1 - 2 | Кліфтонвілл |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 0 | 5 | 12 | 9 | 7 | |
| 58% | 0% | 42% | 100% | 75% | 58% |
Крузейдерс останні 12 матчі
| 2022-09-02 | Крузейдерс | 1 - 1 | Ларн |
| 2022-08-27 | Ньюрі Сіті | 1 - 2 | Крузейдерс |
| 2022-08-23 | Крузейдерс | 2 - 1 | Портадаун |
| 2022-08-19 | Гленторан | 3 - 1 | Крузейдерс |
| 2022-08-13 | Крузейдерс | 5 - 1 | Данганнон |
| 2022-08-06 | Крузейдерс | 2 - 0 | Лінфілд |
| 2022-07-28 | Крузейдерс | 1 - 1 | Базель |
| 2022-07-21 | Базель | 2 - 0 | Крузейдерс |
| 2022-07-14 | Крузейдерс | 3 - 1 | Мегпіс |
| 2022-07-07 | Мегпіс | 2 - 1 | Крузейдерс |
| 2022-06-27 | Крузейдерс | 0 - 3 | Сент-Міррен |
| 2022-05-07 | Баллімена Юн. | 1 - 1 | Крузейдерс |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 12 | 7 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 100% | 58% | 25% |
Таблиця Прем'є́ршип
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Гленторан | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Колрейн | 5 | +9 | 12 |
| 3 | Кліфтонвілл | 5 | +3 | 12 |
| 4 | Крузейдерс | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Лінфілд | 4 | +9 | 9 |
| 6 | Ларн | 4 | +4 | 8 |
| 7 | К. Рейнджерс | 5 | -1 | 7 |
| 8 | Гленавон | 5 | -3 | 5 |
| 9 | Баллімена Юн. | 5 | -6 | 4 |
| 10 | Ньюрі Сіті | 5 | -3 | 3 |
| 11 | Портадаун | 5 | -11 | 0 |
| 12 | Данганнон | 5 | -14 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Колрейн | |
| Крузейдерс | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Колрейн | Крузейдерс |
|---|---|---|---|
| 1 | Гленторан | 3 - 1 | |
| 2 | Колрейн | - | |
| 3 | Кліфтонвілл | 3 - 1 | |
| 4 | Крузейдерс | - | |
| 5 | Лінфілд | ||
| 6 | Ларн | ||
| 7 | К. Рейнджерс | ||
| 8 | Гленавон | 1 - 3 | |
| 9 | Баллімена Юн. | ||
| 10 | Ньюрі Сіті | 1 - 2 | |
| 11 | Портадаун | ||
| 12 | Данганнон |
Позиція в лізі
| Колрейн | Крузейдерс | |
| Позиція | 2 | 4 |
| Очки | 12 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 7 | 8 |
| Очки | 3 | 3 |
Форма в лізі
| Колрейн | Крузейдерс | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
0 1 |
3
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 1 |
1
0 1 |
Голи в лізі
| Колрейн | Крузейдерс | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
15
6 |
11
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
4 |
3
4 |
Загальна статистика для Прем'є́ршип
| Матчі (29) | |
| Перемоги вдома | 38% |
| Нічиї | 14% |
| Перемоги в гостях | 48% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (103) | |
| Голи за матч | 3.55 |
| Голи вдома за матч | 1.66 |
| Голи в гостях за матч | 1.90 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 86% |
| Обидві Команди Заб'ють | 66% |
| Більше 1.5 | 93% |
| Більше 2.5 | 83% |
| Більше 3.5 | 48% |
Колрейн наступні 6 матчі
| 2022-09-13 | Колрейн | - | Dergview |
| 2022-09-17 | Гленторан | - | Колрейн |
| 2022-09-23 | Колрейн | - | Ньюрі Сіті |
| 2022-10-01 | Ларн | - | Колрейн |
| 2022-10-04 | Баллімена Юн. | - | Колрейн |
| 2022-10-08 | Колрейн | - | Лінфілд |
Крузейдерс наступні 6 матчі
| 2022-09-13 | Dundela | - | Крузейдерс |
| 2022-09-16 | Крузейдерс | - | Лінфілд |
| 2022-09-23 | Крузейдерс | - | Баллімена Юн. |
| 2022-10-01 | К. Рейнджерс | - | Крузейдерс |
| 2022-10-07 | Кліфтонвілл | - | Крузейдерс |
| 2022-10-15 | Крузейдерс | - | Гленавон |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.60 | 3.40 | 2.45 |
| Ймовірність | 35% | 31% | 34% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.51 | 1.46 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| X2 @ 1.46 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.23 | 3.75 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.23 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.71 | 1.98 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Більше 2.5 @ 1.71 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.75 | 1.39 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Менше 3.5 @ 1.39 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 2.15 | |
| Ймовірність | 58% | 42% | |
| Так @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-10 12:02. На даний момент можливі зміни!