Ліга де Еспансьйон МХ - Мексика
вівторок, 14.02.2023
23:05
23:05

Коррекамінос

Атлетіко Морелія
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Сьюдад-Вікторія |
| В гостях: | Морелія |
| Відстань: | 495.9 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Marte R. Gomez |
| Вміщує: | 18 000 |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 23:05 (17:05 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.37 | 3.10 | 2.65 | X2 | 1.42 | 1.51 | |||
| 25% | 43% | 32% | 1.51 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.20 | 1.90 | 1.78 | 3.20 | 1.30 | ||||||
| 75% | 25% | 48% | 52% | 19% | 81% |
Останні 7 прямі зустрічі
| 2022-08-05 | Атлетіко Морелія | 1 - 0 | Коррекамінос |
| 2022-02-09 | Коррекамінос | 1 - 1 | Атлетіко Морелія |
| 2021-08-27 | Атлетіко Морелія | 2 - 1 | Коррекамінос |
| 2021-02-06 | Атлетіко Морелія | 2 - 1 | Коррекамінос |
| 2020-11-15 | Коррекамінос | 2 - 3 | Атлетіко Морелія |
| 2019-02-20 | Коррекамінос | 0 - 1 | Атлетіко Морелія |
| 2019-01-24 | Атлетіко Морелія | 3 - 1 | Коррекамінос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 1 | 6 | 5 | 4 | 2 | |
| 0% | 14% | 86% | 71% | 57% | 29% |
Коррекамінос останні 12 матчі
| 2023-02-09 | Пумас Табаско | 2 - 1 | Коррекамінос |
| 2023-02-03 | Коррекамінос | 3 - 1 | Леонес Негрос |
| 2023-01-26 | Канкун | 0 - 1 | Коррекамінос |
| 2023-01-20 | Коррекамінос | 1 - 2 | Тапатіо |
| 2023-01-10 | Коррекамінос | 1 - 1 | Венадос |
| 2022-10-16 | Селая | 0 - 3 | Коррекамінос |
| 2022-10-06 | Коррекамінос | 4 - 2 | Атлетіко Ла-Пас |
| 2022-09-28 | Сімарронес | 2 - 1 | Коррекамінос |
| 2022-09-24 | Коррекамінос | 1 - 1 | Райя2 Еспансьйон |
| 2022-09-20 | Тапатіо | 2 - 0 | Коррекамінос |
| 2022-09-16 | Коррекамінос | 0 - 2 | Дорадос Сіналоа |
| 2022-09-07 | Коррекамінос | 1 - 0 | Пумас Табаско |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 50% | 17% |
Атлетіко Морелія останні 12 матчі
| 2023-02-10 | Атлетіко Морелія | 2 - 0 | Тапатіо |
| 2023-02-02 | Тепатітлан | 2 - 0 | Атлетіко Морелія |
| 2023-01-27 | Атлетіко Морелія | 1 - 0 | Венадос |
| 2023-01-20 | Атлетіко Ла-Пас | 3 - 3 | Атлетіко Морелія |
| 2023-01-13 | Атлетіко Морелія | 3 - 0 | Алакранес Дуранго |
| 2023-01-06 | Тласкала | 0 - 0 | Атлетіко Морелія |
| 2022-10-29 | Сімарронес | 3 - 1 | Атлетіко Морелія |
| 2022-10-26 | Атлетіко Морелія | 2 - 0 | Сімарронес |
| 2022-10-22 | Атлетіко Морелія | 1 - 1 | Алебріхес Оахака |
| 2022-10-14 | Атлетіко Морелія | 0 - 1 | Леонес Негрос |
| 2022-10-05 | Алакранес Дуранго | 2 - 2 | Атлетіко Морелія |
| 2022-09-29 | Атлетіко Морелія | 1 - 1 | Тепатітлан |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 4 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 33% | 25% |
Таблиця Ліга де Еспансьйон МХ
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Селая | 6 | +6 | 14 |
| 2 | Райя2 Еспансьйон | 6 | +6 | 14 |
| 3 | Тепатітлан | 6 | +9 | 13 |
| 4 | Сімарронес | 6 | +5 | 12 |
| 5 | Пумас Табаско | 5 | +5 | 11 |
| 6 | Атлетіко Морелія | 6 | +4 | 11 |
| 7 | Тапатіо | 6 | +2 | 11 |
| 8 | Атланте | 6 | +5 | 8 |
| 9 | Коррекамінос | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Венадос | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Тласкала | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Сакатекас | 6 | -4 | 7 |
| 13 | Алакранес Дуранго | 6 | -8 | 6 |
| 14 | Канкун | 6 | -3 | 5 |
| 15 | Леонес Негрос | 5 | -3 | 4 |
| 16 | Атлетіко Ла-Пас | 6 | -6 | 4 |
| 17 | Алебріхес Оахака | 6 | -8 | 3 |
| 18 | Дорадос Сіналоа | 5 | -7 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Коррекамінос | |
| Атлетіко Морелія | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Коррекамінос | Атлетіко Морелія |
|---|---|---|---|
| 1 | Селая | ||
| 2 | Райя2 Еспансьйон | ||
| 3 | Тепатітлан | 2 - 0 | |
| 4 | Сімарронес | ||
| 5 | Пумас Табаско | ||
| 6 | Атлетіко Морелія | - | |
| 7 | Тапатіо | 1 - 2 | |
| 8 | Атланте | ||
| 9 | Коррекамінос | - | |
| 10 | Венадос | 1 - 1 | |
| 11 | Тласкала | 0 - 0 | |
| 12 | Сакатекас | ||
| 13 | Алакранес Дуранго | ||
| 14 | Канкун | ||
| 15 | Леонес Негрос | 3 - 1 | |
| 16 | Атлетіко Ла-Пас | 3 - 3 | |
| 17 | Алебріхес Оахака | ||
| 18 | Дорадос Сіналоа |
Позиція в лізі
| Коррекамінос | Атлетіко Морелія | |
| Позиція | 9 | 6 |
| Очки | 7 | 11 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 12 |
| Очки | 4 | 2 |
Форма в лізі
| Коррекамінос | Атлетіко Морелія | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 2 |
3
2 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 1 |
0
2 1 |
Голи в лізі
| Коррекамінос | Атлетіко Морелія | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
6 |
9
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
4 |
3
5 |
Загальна статистика для Ліга де Еспансьйон МХ
| Матчі (52) | |
| Перемоги вдома | 50% |
| Нічиї | 21% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (138) | |
| Голи за матч | 2.65 |
| Голи вдома за матч | 1.60 |
| Голи в гостях за матч | 1.06 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 62% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 79% |
| Більше 2.5 | 52% |
| Більше 3.5 | 19% |
Коррекамінос наступні 6 матчі
| 2023-02-24 | Алебріхес Оахака | - | Коррекамінос |
| 2023-03-01 | Коррекамінос | - | Сімарронес |
| 2023-03-08 | Атлетіко Ла-Пас | - | Коррекамінос |
| 2023-03-15 | Коррекамінос | - | Тепатітлан |
| 2023-03-23 | Райя2 Еспансьйон | - | Коррекамінос |
| 2023-03-26 | Коррекамінос | - | Сакатекас |
Атлетіко Морелія наступні 6 матчі
| 2023-02-26 | Атлетіко Морелія | - | Атланте |
| 2023-03-02 | Канкун | - | Атлетіко Морелія |
| 2023-03-08 | Атлетіко Морелія | - | Сакатекас |
| 2023-03-16 | Атлетіко Морелія | - | Райя2 Еспансьйон |
| 2023-03-24 | Леонес Негрос | - | Атлетіко Морелія |
| 2023-03-27 | Дорадос Сіналоа | - | Атлетіко Морелія |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 3.10 | 2.65 |
| Ймовірність | 25% | 43% | 32% |
| X2 @ 1.51 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.42 | 1.51 |
| Ймовірність | 43% | 57% |
| X2 @ 1.51 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.20 | |
| Ймовірність | 75% | 25% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.90 | 1.78 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.78 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.20 | 1.30 | |
| Ймовірність | 19% | 81% | |
| Менше 3.5 @ 1.30 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.73 | 1.98 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Ні @ 1.98 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-02-14 20:04. На даний момент можливі зміни!