Серія C - Група C - Італія
неділя, 08.04.2018
13:30
13:30

Козенца

Катандзаро
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Козенца |
| В гостях: | Катандзаро |
| Відстань: | 55.5 км |
| Час початку | |
| Година: | 13:30 (14:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 3.10 | 4.33 | 1X | 1.19 | 1.83 | |||
| 40% | 29% | 31% | 1.19 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.39 | 1.53 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 64% | 36% | 41% | 59% | 14% | 86% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2017-11-19 | Катандзаро | 2 - 1 | Козенца |
| 2016-12-22 | Козенца | 1 - 1 | Катандзаро |
| 2016-08-28 | Катандзаро | 0 - 3 | Козенца |
| 2016-02-14 | Козенца | 1 - 1 | Катандзаро |
| 2015-10-04 | Катандзаро | 1 - 1 | Козенца |
| 2015-02-15 | Катандзаро | 1 - 0 | Козенца |
| 2014-10-08 | Катандзаро | 1 - 3 | Козенца |
| 2014-09-28 | Козенца | 0 - 0 | Катандзаро |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 2 | 6 | 3 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 75% | 38% | 12% |
Козенца останні 12 матчі
| 2018-03-31 | Юве Стабія | 1 - 2 | Козенца |
| 2018-03-25 | Козенца | 0 - 0 | Акрагас |
| 2018-03-22 | Расинг Фонді | 0 - 1 | Козенца |
| 2018-03-19 | Козенца | 0 - 1 | Лечче |
| 2018-03-14 | Козенца | 2 - 1 | Вітербезе |
| 2018-03-11 | Бішельє | 0 - 0 | Козенца |
| 2018-03-06 | Вітербезе | 3 - 1 | Козенца |
| 2018-02-25 | Касертана | 1 - 0 | Козенца |
| 2018-02-19 | Козенца | 1 - 1 | Реджина 1914 |
| 2018-02-11 | Катанія | 2 - 2 | Козенца |
| 2018-02-04 | Козенца | 0 - 0 | Сіракуза |
| 2018-01-28 | Фіделіс Андрія | 1 - 1 | Козенца |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 4 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 33% | 17% |
Катандзаро останні 12 матчі
| 2018-03-31 | Катандзаро | 0 - 4 | Катанія |
| 2018-03-25 | Монополі | 0 - 2 | Катандзаро |
| 2018-03-21 | Катандзаро | 1 - 1 | В. Франкавілла |
| 2018-03-18 | Фіделіс Андрія | 2 - 1 | Катандзаро |
| 2018-03-11 | Катандзаро | 1 - 2 | Трапані |
| 2018-03-03 | Матера | 2 - 1 | Катандзаро |
| 2018-02-25 | Катандзаро | 0 - 1 | Ренде |
| 2018-02-18 | Акрагас | 1 - 2 | Катандзаро |
| 2018-02-11 | Катандзаро | 0 - 3 | Сікула Леонціо |
| 2018-02-04 | Лечче | 3 - 1 | Катандзаро |
| 2018-01-28 | Катандзаро | 1 - 0 | Бішельє |
| 2018-01-21 | Юве Стабія | 1 - 1 | Катандзаро |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 7 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 58% | 17% |
Таблиця Серія C - Група C
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лечче | 32 | +22 | 65 |
| 2 | Катанія | 31 | +29 | 63 |
| 3 | Трапані | 31 | +28 | 63 |
| 4 | Юве Стабія | 30 | +14 | 46 |
| 5 | Монополі | 31 | +7 | 45 |
| 6 | Козенца | 31 | +2 | 44 |
| 7 | Ренде | 31 | -2 | 43 |
| 8 | Сікула Леонціо | 31 | +1 | 41 |
| 9 | Касертана | 31 | 0 | 40 |
| 10 | В. Франкавілла | 30 | -6 | 39 |
| 11 | Сіракуза | 32 | +9 | 38 |
| 12 | Бішельє | 31 | -7 | 38 |
| 13 | Катандзаро | 32 | -11 | 36 |
| 14 | Реджина 1914 | 31 | -11 | 33 |
| 15 | Фіделіс Андрія | 31 | -4 | 32 |
| 16 | Паганезе | 32 | -19 | 29 |
| 17 | Матера | 31 | +5 | 29 |
| 18 | Расинг Фонді | 31 | -17 | 26 |
| 19 | Акрагас | 32 | -40 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Козенца | |
| Катандзаро | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Козенца | Катандзаро |
|---|---|---|---|
| 1 | Лечче | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Катанія | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Трапані | 3 - 3 | |
| 4 | Юве Стабія | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 5 | Монополі | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 6 | Козенца | - | |
| 7 | Ренде | 2 - 1 | |
| 8 | Сікула Леонціо | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Касертана | 0 - 3 | 2 - 1 |
| 10 | В. Франкавілла | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 11 | Сіракуза | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 12 | Бішельє | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 13 | Катандзаро | - | |
| 14 | Реджина 1914 | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Фіделіс Андрія | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 16 | Паганезе | 0 - 2 | |
| 17 | Матера | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 18 | Расинг Фонді | 1 - 1 | |
| 19 | Акрагас | 0 - 0 | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| Козенца | Катандзаро | |
| Позиція | 6 | 13 |
| Очки | 44 | 36 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 13 | 14 |
| Очки | 21 | 14 |
Форма в лізі
| Козенца | Катандзаро | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
11
11 9 |
10
6 16 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
5
6 4 |
4
2 9 |
Голи в лізі
| Козенца | Катандзаро | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
31
29 |
33
44 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
14
13 |
19
23 |
Загальна статистика для Серія C - Група C
| Матчі (296) | |
| Перемоги вдома | 40% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 29% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (639) | |
| Голи за матч | 2.16 |
| Голи вдома за матч | 1.18 |
| Голи в гостях за матч | 0.98 |
| Домашня команда забила в | 68% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 44% |
| Більше 1.5 | 64% |
| Більше 2.5 | 39% |
| Більше 3.5 | 16% |
Козенца наступні 6 матчі
| 2018-04-15 | Сікула Леонціо | - | Козенца |
| 2018-04-22 | Козенца | - | Ренде |
| 2018-04-29 | В. Франкавілла | - | Козенца |
| 2018-05-06 | Козенца | - | Трапані |
| 2018-05-11 | Козенца | - | Сікула Леонціо |
| 2018-05-15 | Козенца | - | Касертана |
Катандзаро наступні 6 матчі
| 2018-04-15 | Катандзаро | - | Сіракуза |
| 2018-04-22 | Расинг Фонді | - | Катандзаро |
| 2018-05-06 | Паганезе | - | Катандзаро |
| 2018-08-12 | Паганезе | - | Катандзаро |
| 2018-09-02 | Катандзаро | - | Кавезе |
| 2018-09-16 | Катандзаро | - | Потенца |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.85 | 3.10 | 4.33 |
| Ймовірність | 40% | 29% | 31% |
| 1X @ 1.19 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.19 | 1.83 |
| Ймовірність | 56% | 44% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.44 | 2.62 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 1.5 @ 1.44 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.39 | 1.53 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.19 | |
| Ймовірність | 14% | 86% | |
| Менше 3.5 @ 1.19 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.20 | 1.61 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Ні @ 1.61 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-08 12:02. На даний момент можливі зміни!