Друга ліга - Шотландія
субота, 31.03.2018
15:00
15:00

Ковденбіт

Стенхаузмур
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кауденбіт |
| В гостях: | Stenhousemuir |
| Відстань: | 30.1 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Central Park |
| Вміщує: | 12 370 (4 622) |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.60 | 2.00 | 2 | 1.72 | 1.28 | |||
| 24% | 24% | 52% | 2.00 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.00 | 1.80 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 77% | 23% | 48% | 52% | 27% | 73% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2018-03-20 | Стенхаузмур | 1 - 2 | Ковденбіт |
| 2017-12-19 | Ковденбіт | 1 - 1 | Стенхаузмур |
| 2017-09-09 | Стенхаузмур | 1 - 0 | Ковденбіт |
| 2016-04-23 | Ковденбіт | 1 - 3 | Стенхаузмур |
| 2016-02-27 | Стенхаузмур | 2 - 3 | Ковденбіт |
| 2015-10-17 | Ковденбіт | 2 - 2 | Стенхаузмур |
| 2015-08-29 | Стенхаузмур | 4 - 2 | Ковденбіт |
| 2012-03-17 | Ковденбіт | 0 - 0 | Стенхаузмур |
| 2011-12-26 | Стенхаузмур | 0 - 2 | Ковденбіт |
| 2011-11-12 | Ковденбіт | 2 - 0 | Стенхаузмур |
| 2011-08-27 | Стенхаузмур | 3 - 1 | Ковденбіт |
| 2011-07-30 | Ковденбіт | 2 - 2 | Стенхаузмур |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 50% |
Ковденбіт останні 12 матчі
| 2018-03-27 | Ковденбіт | 0 - 3 | Клайд |
| 2018-03-24 | Стерлінг | 2 - 2 | Ковденбіт |
| 2018-03-20 | Стенхаузмур | 1 - 2 | Ковденбіт |
| 2018-03-17 | Ковденбіт | 3 - 1 | Елгін Сіті |
| 2018-03-13 | Едінбург | 1 - 1 | Ковденбіт |
| 2018-02-24 | Ковденбіт | 0 - 2 | Пітерхед |
| 2018-02-17 | Клайд | 2 - 0 | Ковденбіт |
| 2018-02-10 | Ковденбіт | 1 - 2 | Стерлінг |
| 2018-02-03 | Аннан | 1 - 1 | Ковденбіт |
| 2018-01-31 | Стерлінг | 1 - 0 | Ковденбіт |
| 2018-01-27 | Ковденбіт | 1 - 3 | Бервік Рейн. |
| 2018-01-13 | Елгін Сіті | 1 - 0 | Ковденбіт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 6 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 50% | 25% |
Стенхаузмур останні 12 матчі
| 2018-03-24 | Стенхаузмур | 0 - 2 | Елгін Сіті |
| 2018-03-20 | Стенхаузмур | 1 - 2 | Ковденбіт |
| 2018-03-13 | Пітерхед | 1 - 2 | Стенхаузмур |
| 2018-03-10 | Стенхаузмур | 2 - 3 | Клайд |
| 2018-02-24 | Аннан | 2 - 0 | Стенхаузмур |
| 2018-02-17 | Стенхаузмур | 1 - 0 | Едінбург |
| 2018-02-10 | Монтроз | 1 - 0 | Стенхаузмур |
| 2018-02-03 | Стенхаузмур | 4 - 0 | Бервік Рейн. |
| 2018-01-27 | Елгін Сіті | 2 - 0 | Стенхаузмур |
| 2018-01-13 | Клайд | 0 - 3 | Стенхаузмур |
| 2018-01-06 | Стенхаузмур | 1 - 4 | Пітерхед |
| 2018-01-02 | Стенхаузмур | 2 - 1 | Стерлінг |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 10 | 7 | 3 | |
| 42% | 0% | 58% | 83% | 58% | 25% |
Таблиця Друга ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пітерхед | 31 | +32 | 61 |
| 2 | Монтроз | 30 | +11 | 61 |
| 3 | Стерлінг | 31 | +20 | 54 |
| 4 | Клайд | 31 | +4 | 45 |
| 5 | Стенхаузмур | 29 | +7 | 44 |
| 6 | Елгін Сіті | 31 | -6 | 44 |
| 7 | Аннан | 31 | +2 | 37 |
| 8 | Едінбург | 31 | -16 | 29 |
| 9 | Бервік Рейн. | 29 | -27 | 28 |
| 10 | Ковденбіт | 30 | -27 | 18 |
Хронологія матчів у лізі
| Ковденбіт | |
| Стенхаузмур | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Ковденбіт | Стенхаузмур |
|---|---|---|---|
| 1 | Пітерхед | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 2 | Монтроз | 1 - 3 | 1 - 0 |
| 3 | Стерлінг | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 4 | Клайд | 0 - 3 | 0 - 3 |
| 5 | Стенхаузмур | 1 - 1 | - |
| 6 | Елгін Сіті | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Аннан | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 8 | Едінбург | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Бервік Рейн. | 1 - 3 | |
| 10 | Ковденбіт | - | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Ковденбіт | Стенхаузмур | |
| Позиція | 10 | 5 |
| Очки | 18 | 44 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 5 |
| Очки | 8 | 19 |
Форма в лізі
| Ковденбіт | Стенхаузмур | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
3
9 18 |
13
5 11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 10 |
5
4 4 |
Голи в лізі
| Ковденбіт | Стенхаузмур | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
48 |
45
38 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
10
29 |
16
16 |
Загальна статистика для Друга ліга
| Матчі (152) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 36% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (428) | |
| Голи за матч | 2.82 |
| Голи вдома за матч | 1.47 |
| Голи в гостях за матч | 1.35 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 76% |
| Більше 2.5 | 53% |
| Більше 3.5 | 32% |
Ковденбіт наступні 6 матчі
| 2018-04-03 | Ковденбіт | - | Монтроз |
| 2018-04-07 | Ковденбіт | - | Клайд |
| 2018-04-10 | Ковденбіт | - | Монтроз |
| 2018-04-14 | Пітерхед | - | Ковденбіт |
| 2018-04-21 | Бервік Рейн. | - | Ковденбіт |
| 2018-04-28 | Ковденбіт | - | Аннан |
Стенхаузмур наступні 6 матчі
| 2018-04-03 | Бервік Рейн. | - | Стенхаузмур |
| 2018-04-07 | Едінбург | - | Стенхаузмур |
| 2018-04-10 | Бервік Рейн. | - | Стенхаузмур |
| 2018-04-14 | Стенхаузмур | - | Аннан |
| 2018-04-17 | Бервік Рейн. | - | Стенхаузмур |
| 2018-04-21 | Стенхаузмур | - | Монтроз |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.60 | 3.60 | 2.00 |
| Ймовірність | 24% | 24% | 52% |
| 2 @ 2.00 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.72 | 1.28 |
| Ймовірність | 31% | 69% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.33 | 3.25 | |
| Ймовірність | 77% | 23% | |
| Більше 1.5 @ 1.33 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.80 | |
| Ймовірність | 48% | 52% | |
| Менше 2.5 @ 1.80 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 1.28 | |
| Ймовірність | 27% | 73% | |
| Менше 3.5 @ 1.28 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.83 | 1.83 | |
| Ймовірність | 53% | 47% | |
| Так @ 1.83 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-03-31 12:03. На даний момент можливі зміни!