Серія A - Італія
середа, 04.01.2023
17:30
17:30

Кремонезе

Ювентус
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кремона |
| В гостях: | Турін |
| Відстань: | 183.9 км |
| Головний тренер | |
| В гостях: | Лучано Спаллетті (Іта) |
| Час початку | |
| Година: | 17:30 (18:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.75 | 3.50 | 1.80 | 2 | 1.95 | 1.18 | |||
| 12% | 36% | 52% | 1.80 | 19% | 81% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.50 | 2.02 | 1.88 | 3.40 | 1.33 | ||||||
| 70% | 30% | 43% | 57% | 25% | 75% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Кремонезе останні 12 матчі
| 2022-12-29 | Кремонезе | 1 - 3 | Удінезе |
| 2022-12-23 | Торіно | 0 - 0 | Кремонезе |
| 2022-11-11 | Емполі | 2 - 0 | Кремонезе |
| 2022-11-08 | Кремонезе | 0 - 0 | Мілан |
| 2022-11-05 | Салернітана | 2 - 2 | Кремонезе |
| 2022-10-30 | Кремонезе | 0 - 0 | Удінезе |
| 2022-10-24 | Кремонезе | 0 - 1 | Сампдорія |
| 2022-10-20 | Кремонезе | 2 - 2 | Модена |
| 2022-10-16 | Спеція | 2 - 2 | Кремонезе |
| 2022-10-09 | Кремонезе | 1 - 4 | Наполі |
| 2022-10-02 | Лечче | 1 - 1 | Кремонезе |
| 2022-09-18 | Кремонезе | 0 - 4 | Лаціо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 7 | 5 | 8 | 6 | 6 | |
| 0% | 58% | 42% | 67% | 50% | 50% |
Ювентус останні 12 матчі
| 2022-12-30 | Ювентус | 1 - 1 | Стандард |
| 2022-12-22 | Ювентус | 1 - 0 | Рієка |
| 2022-12-17 | Арсенал | 0 - 2 | Ювентус |
| 2022-11-13 | Ювентус | 3 - 0 | Лаціо |
| 2022-11-10 | Верона | 0 - 1 | Ювентус |
| 2022-11-06 | Ювентус | 2 - 0 | Інтер |
| 2022-11-02 | Ювентус | 1 - 2 | ПСЖ |
| 2022-10-29 | Лечче | 0 - 1 | Ювентус |
| 2022-10-25 | Бенфіка | 4 - 3 | Ювентус |
| 2022-10-21 | Ювентус | 4 - 0 | Емполі |
| 2022-10-15 | Торіно | 0 - 1 | Ювентус |
| 2022-10-11 | Маккабі Хайфа | 2 - 0 | Ювентус |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 67% | 8% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Таблиця Серія A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Наполі | 15 | +25 | 41 |
| 2 | Мілан | 15 | +14 | 33 |
| 3 | Лаціо | 15 | +15 | 30 |
| 4 | Інтер | 15 | +12 | 30 |
| 5 | Аталанта | 15 | +7 | 27 |
| 6 | Рома | 15 | +4 | 27 |
| 7 | Удінезе | 15 | +7 | 24 |
| 8 | Ювентус | 15 | +17 | 21 |
| 9 | Торіно | 15 | -1 | 21 |
| 10 | Фіорентина | 15 | -2 | 19 |
| 11 | Болонья | 15 | -5 | 19 |
| 12 | Салернітана | 15 | -5 | 17 |
| 13 | Емполі | 15 | -7 | 17 |
| 14 | Монца | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Сассуоло | 15 | -7 | 16 |
| 16 | Лечче | 15 | -3 | 15 |
| 17 | Спеція | 15 | -12 | 13 |
| 18 | Кремонезе | 15 | -15 | 7 |
| 19 | Сампдорія | 15 | -21 | 6 |
| 20 | Верона | 15 | -17 | 5 |
Хронологія матчів у лізі
| Кремонезе | |
| Ювентус | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Кремонезе | Ювентус |
|---|---|---|---|
| 1 | Наполі | 1 - 4 | |
| 2 | Мілан | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 3 | Лаціо | 0 - 4 | |
| 4 | Інтер | ||
| 5 | Аталанта | ||
| 6 | Рома | ||
| 7 | Удінезе | 0 - 0 | |
| 8 | Ювентус | - | |
| 9 | Торіно | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | Фіорентина | 1 - 1 | |
| 11 | Болонья | ||
| 12 | Салернітана | ||
| 13 | Емполі | ||
| 14 | Монца | 1 - 0 | |
| 15 | Сассуоло | 0 - 0 | |
| 16 | Лечче | 0 - 1 | |
| 17 | Спеція | ||
| 18 | Кремонезе | - | |
| 19 | Сампдорія | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 20 | Верона | 0 - 1 |
Позиція в лізі
| Кремонезе | Ювентус | |
| Позиція | 18 | 8 |
| Очки | 7 | 21 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 19 | 8 |
| Очки | 3 | 11 |
Форма в лізі
| Кремонезе | Ювентус | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
7 8 |
9
4 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
3 4 |
3
2 2 |
Голи в лізі
| Кремонезе | Ювентус | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
11
26 |
24
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
2
11 |
4
4 |
Загальна статистика для Серія A
| Матчі (150) | |
| Перемоги вдома | 45% |
| Нічиї | 24% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (387) | |
| Голи за матч | 2.58 |
| Голи вдома за матч | 1.49 |
| Голи в гостях за матч | 1.09 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 66% |
| Обидві Команди Заб'ють | 52% |
| Більше 1.5 | 77% |
| Більше 2.5 | 51% |
| Більше 3.5 | 24% |
Кремонезе наступні 6 матчі
| 2023-01-09 | Верона | - | Кремонезе |
| 2023-01-14 | Кремонезе | - | Монца |
| 2023-01-17 | Наполі | - | Кремонезе |
| 2023-01-23 | Болонья | - | Кремонезе |
| 2023-01-28 | Кремонезе | - | Інтер |
| 2023-02-01 | Рома | - | Кремонезе |
Ювентус наступні 6 матчі
| 2023-01-07 | Ювентус | - | Удінезе |
| 2023-01-13 | Наполі | - | Ювентус |
| 2023-01-19 | Ювентус | - | Монца |
| 2023-01-22 | Ювентус | - | Аталанта |
| 2023-01-29 | Ювентус | - | Монца |
| 2023-02-02 | Ювентус | - | Лаціо |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.75 | 3.50 | 1.80 |
| Ймовірність | 12% | 36% | 52% |
| 2 @ 1.80 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 1.18 |
| Ймовірність | 19% | 81% |
| X2 @ 1.18 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.30 | 3.50 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Більше 1.5 @ 1.30 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.02 | 1.88 | |
| Ймовірність | 43% | 57% | |
| Менше 2.5 @ 1.88 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.40 | 1.33 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.91 | 1.91 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 1.91 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-01-04 16:03. На даний момент можливі зміни!