Серія C - Група B - Бразилія

вівторок, 10.08.2021
00:00
Крісіума

Крісіума

Сан-Жозе

Сан-Жозе

2 - 1
(1 - 1,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Крициума
В гостях: Порто Алегре
Відстань: 235.0 км
Стадіон
Стадіон: Heriberto Hulse
Вміщує: 28 749
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 00:00 (20:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.70 3.28 5.40 1 1.12 2.02
69% 8% 23% 1.70 75% 25%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.57 2.29 2.72 1.40 5.43 1.11
51% 49% 36% 64% 14% 86%

Останні 3 прямі зустрічі

2021-06-06 Сан-Жозе 0 - 0 Крісіума
2020-11-28 Сан-Жозе 2 - 0 Крісіума
2020-09-26 Крісіума 2 - 0 Сан-Жозе

Крісіума останні 12 матчі

2021-08-04 Ітуано 3 - 0 Крісіума
2021-07-31 Флуміненсе 3 - 0 Крісіума
2021-07-27 Крісіума 2 - 1 Флуміненсе
2021-07-23 Крісіума 1 - 0 Фігейренсе
2021-07-17 Мірасол 2 - 0 Крісіума
2021-07-13 Ботафогу СП 3 - 1 Крісіума
2021-07-04 Крісіума 2 - 0 Парана
2021-06-27 Крісіума 1 - 0 Новорізонтіну
2021-06-19 Оесте 0 - 0 Крісіума
2021-06-13 Крісіума 2 - 1 Іпіранга
2021-06-10 Крісіума 2 - 2 Америка МЖ
2021-06-06 Сан-Жозе 0 - 0 Крісіума
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 8 6 2
42% 25% 33% 67% 50% 17%

Сан-Жозе останні 12 матчі

2021-08-01 Сан-Жозе 4 - 2 Ботафогу СП
2021-07-24 Іпіранга 2 - 1 Сан-Жозе
2021-07-17 Сан-Жозе 1 - 0 Оесте
2021-07-11 Фігейренсе 2 - 0 Сан-Жозе
2021-07-04 Сан-Жозе 2 - 1 Мірасол
2021-06-26 Парана 3 - 1 Сан-Жозе
2021-06-19 Новорізонтіну 1 - 0 Сан-Жозе
2021-06-12 Сан-Жозе 0 - 0 Ітуано
2021-06-06 Сан-Жозе 0 - 0 Крісіума
2021-05-31 Ботафогу СП 1 - 0 Сан-Жозе
2021-04-25 Novo Hamburgo 1 - 3 Сан-Жозе
2021-04-05 Сан-Жозе 1 - 0 Sao Luiz RS
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 2 5 6 5 3
42% 17% 42% 50% 42% 25%
Реклама

Таблиця Серія C - Група B

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Іпіранга 11 7 2 2 20 11 +9 23
2 Новорізонтіну 11 6 2 3 13 7 +6 20
3 Ітуано 11 6 2 3 13 10 +3 20
4 Ботафогу СП 11 6 1 4 12 13 -1 19
5 Крісіума 10 5 2 3 8 9 -1 17
6 Фігейренсе 11 3 4 4 8 8 0 13
7 Мірасол 11 4 1 6 12 14 -2 13
8 Сан-Жозе 10 3 2 5 9 12 -3 11
9 Парана 11 2 3 6 10 14 -4 9
10 Оесте 11 1 3 7 6 13 -7 6

Хронологія матчів у лізі

Крісіума           
Сан-Жозе           
Вдома           
В гостях           

Матчі вдома/в гостях

М Команда Крісіума Сан-Жозе
1 Іпіранга 2 - 1 2 - 1
2 Новорізонтіну 1 - 0 1 - 0
3 Ітуано 1 - 0  
4 Ботафогу СП   1 - 0
5 Крісіума -  
6 Фігейренсе 1 - 0 2 - 0
7 Мірасол    
8 Сан-Жозе   -
9 Парана 2 - 0 3 - 1
10 Оесте    

Позиція в лізі

  Крісіума Сан-Жозе
Позиція 5 8
Очки 17 11
  Вдома В гостях
Позиція 2 10
Очки 15 0

Форма в лізі

  Крісіума Сан-Жозе
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
2   
3    
3    
2   
5      
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
0  
0  
0  
0  
5      

Голи в лізі

  Крісіума Сан-Жозе
Забиті голи
Пропущені голи
8         
9          
9          
12             
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
7        
1   
2   
9          

Загальна статистика для Серія C - Група B

Матчі   (54)
Перемоги вдома 61%
Нічиї 20%
Перемоги в гостях 19%
Зіграні матчі 100%
Голи   (111)
Голи за матч 2.06
Голи вдома за матч 1.28
Голи в гостях за матч 0.78
Домашня команда забила в 78%
Команда гостей забила в 50%
Обидві Команди Заб'ють 41%
Більше 1.5 56%
Більше 2.5 39%
Більше 3.5 13%

Крісіума наступні 6 матчі

2021-08-14 Іпіранга - Крісіума
2021-08-22 Крісіума - Оесте
2021-08-28 Новорізонтіну - Крісіума
2021-09-04 Парана - Крісіума
2021-09-11 Крісіума - Ботафогу СП
2021-09-18 Крісіума - Мірасол

Сан-Жозе наступні 6 матчі

2021-08-14 Ітуано - Сан-Жозе
2021-08-21 Сан-Жозе - Новорізонтіну
2021-08-29 Сан-Жозе - Парана
2021-09-04 Мірасол - Сан-Жозе
2021-09-11 Сан-Жозе - Фігейренсе
2021-09-18 Оесте - Сан-Жозе

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.70 3.28 5.40
Ймовірність 69% 8% 23%
1 @ 1.70
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.12 2.02
Ймовірність 75% 25%
1X @ 1.12
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.57 2.29
Ймовірність   51% 49%
Більше 1.5 @ 1.57
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.72 1.40
Ймовірність   36% 64%
Менше 2.5 @ 1.40
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   5.43 1.11
Ймовірність   14% 86%
Менше 3.5 @ 1.11
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.64 1.45
Ймовірність   33% 67%
Ні @ 1.45

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-08-09 20:02. На даний момент можливі зміни!