Серія C - Група C - Італія
субота, 01.10.2022
16:30
16:30

Кротоне

Юве Стабія
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Кротоне |
| В гостях: | Castellammare di Stabia |
| Відстань: | 288.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Стадіо Еціо Шида |
| Вміщує: | 9 631 |
| Розміри: | 105 x 67 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 16:30 (17:30 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.58 | 3.40 | 5.25 | 1 | 1.14 | 2.20 | |||
| 54% | 9% | 37% | 1.58 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 2.50 | 2.35 | 1.51 | 4.50 | 1.17 | ||||||
| 64% | 36% | 31% | 69% | 22% | 78% |
Останні 8 прямі зустрічі
| 2020-02-15 | Юве Стабія | 3 - 2 | Кротоне |
| 2019-09-24 | Кротоне | 2 - 0 | Юве Стабія |
| 2014-05-17 | Юве Стабія | 2 - 2 | Кротоне |
| 2013-12-21 | Кротоне | 1 - 1 | Юве Стабія |
| 2013-05-19 | Кротоне | 3 - 3 | Юве Стабія |
| 2012-12-26 | Юве Стабія | 3 - 1 | Кротоне |
| 2012-01-27 | Юве Стабія | 2 - 2 | Кротоне |
| 2011-09-04 | Кротоне | 0 - 0 | Юве Стабія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 2 | 7 | 5 | 5 | |
| 12% | 62% | 25% | 88% | 62% | 62% |
Кротоне останні 12 матчі
| 2022-09-24 | Потенца | 1 - 1 | Кротоне |
| 2022-09-18 | Кротоне | 1 - 0 | Монтерозі |
| 2022-09-14 | Пескара | 0 - 1 | Кротоне |
| 2022-09-11 | Кротоне | 2 - 0 | Монополі |
| 2022-09-04 | Мессіна | 2 - 4 | Кротоне |
| 2022-05-06 | Кротоне | 0 - 1 | Парма |
| 2022-04-30 | Порденоне | 3 - 3 | Кротоне |
| 2022-04-25 | Кротоне | 3 - 1 | Кремонезе |
| 2022-04-18 | СПАЛ | 1 - 1 | Кротоне |
| 2022-04-10 | Кротоне | 1 - 2 | Тернана |
| 2022-04-06 | Віченца | 1 - 1 | Кротоне |
| 2022-04-03 | Кротоне | 1 - 1 | Перуджа |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 9 | 4 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 75% | 33% | 25% |
Юве Стабія останні 12 матчі
| 2022-09-24 | Юве Стабія | 0 - 0 | Вітербезе |
| 2022-09-18 | Юве Стабія | 2 - 0 | Монополі |
| 2022-09-14 | Монтерозі | 0 - 1 | Юве Стабія |
| 2022-09-11 | Юве Стабія | 0 - 2 | Турріс |
| 2022-09-04 | Джельбісон | 1 - 3 | Юве Стабія |
| 2022-04-24 | Юве Стабія | 4 - 0 | В. Франкавілла |
| 2022-04-16 | Потенца | 1 - 1 | Юве Стабія |
| 2022-04-10 | Юве Стабія | 4 - 0 | Паганезе |
| 2022-04-03 | Таранто | 0 - 0 | Юве Стабія |
| 2022-03-27 | Юве Стабія | 1 - 1 | Катандзаро |
| 2022-03-20 | Монтерозі | 3 - 0 | Юве Стабія |
| 2022-03-16 | Барі | 1 - 0 | Юве Стабія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 8 | 4 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 67% | 33% | 25% |
Таблиця Серія C - Група C
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Катандзаро | 5 | +15 | 13 |
| 2 | Кротоне | 5 | +6 | 13 |
| 3 | Пескара | 5 | +6 | 12 |
| 4 | Юве Стабія | 5 | +3 | 10 |
| 5 | Турріс | 5 | +1 | 10 |
| 6 | Монополі | 5 | +1 | 9 |
| 7 | Кальчо Джульяно | 5 | +4 | 8 |
| 8 | В. Франкавілла | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Аудаче Черіньйола | 5 | -2 | 7 |
| 10 | Латіна | 5 | -3 | 7 |
| 11 | Монтерозі | 5 | +2 | 5 |
| 12 | Джельбісон | 5 | 0 | 5 |
| 12 | Потенца | 5 | 0 | 5 |
| 14 | Пічерно | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Авелліно | 5 | -2 | 4 |
| 16 | Фоджа | 5 | -8 | 4 |
| 17 | Фіделіс Андрія | 5 | -2 | 3 |
| 18 | Таранто | 5 | -9 | 3 |
| 19 | Вітербезе | 5 | -3 | 1 |
| 20 | Мессіна | 5 | -7 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Кротоне | |
| Юве Стабія | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Кротоне | Юве Стабія |
|---|---|---|---|
| 1 | Катандзаро | ||
| 2 | Кротоне | - | |
| 3 | Пескара | ||
| 4 | Юве Стабія | - | |
| 5 | Турріс | ||
| 6 | Монополі | 2 - 0 | |
| 7 | Кальчо Джульяно | ||
| 8 | В. Франкавілла | ||
| 9 | Аудаче Черіньйола | ||
| 10 | Латіна | ||
| 11 | Монтерозі | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Джельбісон | 1 - 3 | |
| 12 | Потенца | ||
| 14 | Пічерно | ||
| 15 | Авелліно | ||
| 16 | Фоджа | ||
| 17 | Фіделіс Андрія | ||
| 18 | Таранто | ||
| 19 | Вітербезе | ||
| 20 | Мессіна |
Позиція в лізі
| Кротоне | Юве Стабія | |
| Позиція | 2 | 4 |
| Очки | 13 | 10 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 5 | 3 |
| Очки | 6 | 6 |
Форма в лізі
| Кротоне | Юве Стабія | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
4
1 0 |
3
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
0 0 |
2
0 0 |
Голи в лізі
| Кротоне | Юве Стабія | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
9
3 |
6
3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
3
0 |
4
1 |
Загальна статистика для Серія C - Група C
| Матчі (50) | |
| Перемоги вдома | 48% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 24% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (129) | |
| Голи за матч | 2.58 |
| Голи вдома за матч | 1.54 |
| Голи в гостях за матч | 1.04 |
| Домашня команда забила в | 80% |
| Команда гостей забила в | 62% |
| Обидві Команди Заб'ють | 48% |
| Більше 1.5 | 72% |
| Більше 2.5 | 54% |
| Більше 3.5 | 28% |
Кротоне наступні 6 матчі
| 2022-10-04 | Кротоне | - | Мессіна |
| 2022-10-08 | Кротоне | - | Авелліно |
| 2022-10-15 | Фоджа | - | Кротоне |
| 2022-10-18 | Кротоне | - | В. Франкавілла |
| 2022-10-23 | Турріс | - | Кротоне |
| 2022-10-30 | Кротоне | - | Пічерно |
Юве Стабія наступні 6 матчі
| 2022-10-04 | Юве Стабія | - | Аудаче Черіньйола |
| 2022-10-08 | Юве Стабія | - | Пічерно |
| 2022-10-15 | Таранто | - | Юве Стабія |
| 2022-10-18 | Юве Стабія | - | Фоджа |
| 2022-10-22 | Катандзаро | - | Юве Стабія |
| 2022-10-30 | Юве Стабія | - | Пескара |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.58 | 3.40 | 5.25 |
| Ймовірність | 54% | 9% | 37% |
| 1 @ 1.58 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.14 | 2.20 |
| Ймовірність | 59% | 41% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.46 | 2.50 | |
| Ймовірність | 64% | 36% | |
| Більше 1.5 @ 1.46 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.51 | |
| Ймовірність | 31% | 69% | |
| Менше 2.5 @ 1.51 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.50 | 1.17 | |
| Ймовірність | 22% | 78% | |
| Менше 3.5 @ 1.17 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.37 | 1.51 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Ні @ 1.51 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-10-01 12:01. На даний момент можливі зміни!