Кубок Північної Ірландії - Півн. Ірла́ндія

субота, 02.03.2019
15:00
Крузейдерс

Крузейдерс

Баллімена Юн.

Баллімена Юн.

3 - 0
(3 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Белфаст
В гостях: Ballymena
Відстань: 38.2 км
Стадіон
Стадіон: Сів'ю
Вміщує: 3 383
Розміри: 99 x 66 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 15:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.15 3.75 2.80 12 1.40 1.66
36% 31% 33% 1.25 55% 45%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.80 2.00 3.00 1.36
76% 24% 52% 48% 30% 70%

Останні 12 прямі зустрічі

2019-01-01 Крузейдерс 3 - 2 Баллімена Юн.
2018-12-11 Крузейдерс 0 - 1 Баллімена Юн.
2018-10-27 Баллімена Юн. 3 - 0 Крузейдерс
2018-08-11 Крузейдерс 2 - 2 Баллімена Юн.
2018-04-28 Баллімена Юн. 1 - 2 Крузейдерс
2018-02-24 Крузейдерс 3 - 1 Баллімена Юн.
2017-12-22 Крузейдерс 2 - 1 Баллімена Юн.
2017-08-11 Баллімена Юн. 1 - 4 Крузейдерс
2017-04-22 Баллімена Юн. 3 - 0 Крузейдерс
2017-02-11 Крузейдерс 2 - 1 Баллімена Юн.
2016-10-15 Баллімена Юн. 2 - 1 Крузейдерс
2016-08-06 Крузейдерс 6 - 0 Баллімена Юн.
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 1 4 11 11 5
58% 8% 33% 92% 92% 42%

Крузейдерс останні 12 матчі

2019-02-22 Крузейдерс 1 - 1 Гленавон
2019-02-15 Крузейдерс 4 - 2 Колрейн
2019-02-09 Данганнон 1 - 0 Крузейдерс
2019-02-02 Лінфілд 0 - 0 Крузейдерс
2019-01-26 Інститьют 1 - 3 Крузейдерс
2019-01-19 Крузейдерс 0 - 1 Лінфілд
2019-01-11 Ньюрі Сіті 0 - 1 Крузейдерс
2019-01-05 Крузейдерс 4 - 1 Гленторан
2019-01-01 Крузейдерс 3 - 2 Баллімена Юн.
2018-12-29 Гленторан 0 - 1 Крузейдерс
2018-12-26 Кліфтонвілл 1 - 5 Крузейдерс
2018-12-22 Крузейдерс 3 - 1 Ворренпойнт
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
8 2 2 7 6 6
67% 17% 17% 58% 50% 50%

Баллімена Юн. останні 12 матчі

2019-02-26 Баллімена Юн. 2 - 1 Кліфтонвілл
2019-02-23 Лінфілд 1 - 0 Баллімена Юн.
2019-02-16 Баллімена Юн. 0 - 1 Лінфілд
2019-02-11 Баллімена Юн. 4 - 1 Портадаун
2019-02-09 Інститьют 1 - 2 Баллімена Юн.
2019-01-26 Баллімена Юн. 4 - 1 Ардс ФК
2019-01-19 Гленавон 0 - 2 Баллімена Юн.
2019-01-12 Баллімена Юн. 2 - 2 Данганнон
2019-01-05 Dundela 1 - 3 Баллімена Юн.
2019-01-01 Крузейдерс 3 - 2 Баллімена Юн.
2018-12-29 Баллімена Юн. 3 - 1 Ньюрі Сіті
2018-12-26 Баллімена Юн. 3 - 3 Колрейн
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 10 9 7
58% 17% 25% 83% 75% 58%
Реклама

Таблиця Прем'є́ршип

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Лінфілд 30 22 5 3 63 19 +44 71
2 Баллімена Юн. 29 19 5 5 63 37 +26 62
3 Крузейдерс 30 18 3 9 58 41 +17 57
4 Гленавон 29 14 9 6 56 38 +18 51
5 Колрейн 30 13 9 8 47 40 +7 48
6 Кліфтонвілл 29 14 3 12 57 51 +6 45
7 Інститьют 29 10 5 14 43 56 -13 35
8 Гленторан 30 9 7 14 45 46 -1 34
9 Данганнон 30 8 9 13 35 49 -14 33
10 Ворренпойнт 30 7 7 16 36 63 -27 28
11 Ардс ФК 30 4 5 21 24 54 -30 17
12 Ньюрі Сіті 30 4 5 21 21 54 -33 17

Крузейдерс наступні 6 матчі

2019-03-09 Ворренпойнт - Крузейдерс
2019-03-16 Крузейдерс - Кліфтонвілл
2019-03-19 Ворренпойнт - Крузейдерс
2019-03-23 Ардс ФК - Крузейдерс
2019-03-30 Колрейн - Крузейдерс
2019-04-06 Гленавон - Крузейдерс

Баллімена Юн. наступні 6 матчі

2019-03-09 Колрейн - Баллімена Юн.
2019-03-16 Баллімена Юн. - Гленторан
2019-03-19 Баллімена Юн. - Інститьют
2019-03-23 Баллімена Юн. - Ворренпойнт
2019-04-05 Баллімена Юн. - Лінфілд
2019-04-13 Кліфтонвілл - Баллімена Юн.

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.15 3.75 2.80
Ймовірність 36% 31% 33%
12 @ 1.25
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.40 1.66
Ймовірність 55% 45%
1X @ 1.40
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.25 3.75
Ймовірність   76% 24%
Більше 1.5 @ 1.25
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.80 2.00
Ймовірність   52% 48%
Більше 2.5 @ 1.80
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.00 1.36
Ймовірність   30% 70%
Менше 3.5 @ 1.36
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.66 2.10
Ймовірність   56% 44%
Так @ 1.66

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-03-02 12:06. На даний момент можливі зміни!