Вища ліга - Таджикистан

вівторок, 25.05.2021
13:30
ЦСКА-Памір

ЦСКА-Памір

Істаравшан

Істаравшан

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Душанбе
В гостях: Istaravshan
Відстань: 154.0 км
Час початку
Година: 13:30 (17:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.00 3.40 3.10 X2 1.33 1.66
33% 20% 47% 1.66 41% 59%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
-- 1.90 1.90 --
67% 33% 44% 56% 36% 64%

Останні 5 прямі зустрічі

2020-08-09 ЦСКА-Памір 1 - 1 Істаравшан
2020-07-11 Істаравшан 1 - 2 ЦСКА-Памір
2019-09-18 Істаравшан 1 - 0 ЦСКА-Памір
2019-06-23 ЦСКА-Памір 0 - 1 Істаравшан
2019-05-04 Істаравшан 1 - 2 ЦСКА-Памір
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 1 2 3 2 0
40% 20% 40% 60% 40% 0%

ЦСКА-Памір останні 12 матчі

2021-05-21 Куктош 3 - 1 ЦСКА-Памір
2021-05-09 Істіклол 1 - 0 ЦСКА-Памір
2021-04-30 Вахш 1 - 1 ЦСКА-Памір
2021-04-24 ЦСКА-Памір 3 - 1 Душанбе 83
2021-04-17 Худжанд 2 - 0 ЦСКА-Памір
2021-04-10 ЦСКА-Памір 1 - 3 Есхата
2021-04-04 Файзканд 1 - 0 ЦСКА-Памір
2021-02-13 ЦСКА-Памір 1 - 2 Равшан
2020-10-04 Худжанд 1 - 2 ЦСКА-Памір
2020-09-30 ЦСКА-Памір 3 - 1 Душанбе 83
2020-09-27 ЦСКА-Памір 1 - 0 Істіклол
2020-09-19 Локомотив-Памір 3 - 2 ЦСКА-Памір
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 9 7 5
33% 8% 58% 75% 58% 42%

Істаравшан останні 12 матчі

2021-05-22 Істаравшан 1 - 2 Вахш
2021-05-16 Душанбе 83 1 - 1 Істаравшан
2021-05-06 Істаравшан 2 - 3 Худжанд
2021-05-01 Есхата 2 - 3 Істаравшан
2021-04-24 Істаравшан 0 - 0 Файзканд
2021-04-11 Куктош 1 - 0 Істаравшан
2021-04-06 Істаравшан 1 - 0 Равшан
2020-10-04 Істаравшан 1 - 1 Вахш
2020-09-29 Істаравшан 5 - 2 Файзканд
2020-09-26 Куктош 2 - 2 Істаравшан
2020-09-19 Істаравшан 4 - 0 Регар-ТадАЗ
2020-09-08 Худжанд 2 - 1 Істаравшан
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 4 4 9 7 5
33% 33% 33% 75% 58% 42%
Реклама

Таблиця Вища ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Худжанд 6 4 1 1 14 5 +9 13
2 Вахш 7 3 3 1 9 6 +3 12
3 Куктош 8 3 2 3 10 14 -4 11
4 Файзканд 6 2 3 1 7 6 +1 9
5 Душанбе 83 7 2 3 2 12 14 -2 9
6 Есхата 7 2 2 3 11 11 0 8
7 Істаравшан 7 2 2 3 8 9 -1 8
8 Істіклол 3 2 1 0 4 1 +3 7
9 Равшан 6 1 2 3 5 8 -3 5
10 ЦСКА-Памір 7 1 1 5 6 12 -6 4

Хронологія матчів у лізі

ЦСКА-Памір        
Істаравшан        
Вдома        
В гостях        

Матчі вдома/в гостях

М Команда ЦСКА-Памір Істаравшан
1 Худжанд    
2 Вахш    
3 Куктош   1 - 0
4 Файзканд    
5 Душанбе 83 3 - 1 1 - 1
6 Есхата 1 - 3 2 - 3
7 Істаравшан   -
8 Істіклол    
9 Равшан    
10 ЦСКА-Памір -  

Позиція в лізі

  ЦСКА-Памір Істаравшан
Позиція 10 7
Очки 4 8
  Вдома В гостях
Позиція 9 4
Очки 3 4

Форма в лізі

  ЦСКА-Памір Істаравшан
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
1  
5      
2   
2   
3    
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
1  
1  
1  
1  

Голи в лізі

  ЦСКА-Памір Істаравшан
Забиті голи
Пропущені голи
6       
12             
8         
9          
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
4     
4     
4     
4     

Загальна статистика для Вища ліга

Матчі   (32)
Перемоги вдома 47%
Нічиї 31%
Перемоги в гостях 22%
Зіграні матчі 100%
Голи   (86)
Голи за матч 2.69
Голи вдома за матч 1.59
Голи в гостях за матч 1.09
Домашня команда забила в 91%
Команда гостей забила в 66%
Обидві Команди Заб'ють 62%
Більше 1.5 75%
Більше 2.5 47%
Більше 3.5 38%

ЦСКА-Памір наступні 6 матчі

2021-06-02 ЦСКА-Памір - Равшан
2021-06-21 Істаравшан - ЦСКА-Памір
2021-06-26 ЦСКА-Памір - Куктош
2021-07-04 Равшан - ЦСКА-Памір
2021-07-11 ЦСКА-Памір - Істіклол
2021-08-07 ЦСКА-Памір - Вахш

Істаравшан наступні 6 матчі

2021-06-21 Істаравшан - ЦСКА-Памір
2021-06-26 Вахш - Істаравшан
2021-07-03 Істаравшан - Душанбе 83
2021-07-07 Істаравшан - Істіклол
2021-07-10 Худжанд - Істаравшан
2021-08-07 Істаравшан - Есхата

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.00 3.40 3.10
Ймовірність 33% 20% 47%
X2 @ 1.66
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.33 1.66
Ймовірність 41% 59%
X2 @ 1.66
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   --
Ймовірність   67% 33%
Більше 1.5
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.90 1.90
Ймовірність   44% 56%
Менше 2.5 @ 1.90
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   --
Ймовірність   36% 64%
Менше 3.5
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   --
Ймовірність   58% 42%
Так

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-05-25 12:05. На даний момент можливі зміни!