Перша ліга - Болгарія
неділя, 30.04.2023
18:15
18:15

ЦСКА Софія

Лудогорець
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Софія |
| В гостях: | Разград |
| Відстань: | 275.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Національний стадіон Васил Левський |
| Вміщує: | 43 230 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Головний тренер | |
| Вдома: | Христо Янев (Бол) |
| В гостях: | Thomas Reis (Нмч) |
| Час початку | |
| Година: | 18:15 (20:15 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.40 | 2.30 | 12 | 1.57 | 1.36 | |||
| 41% | 20% | 39% | 1.30 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.40 | 1.53 | 5.00 | 1.17 | ||||||
| 66% | 34% | 47% | 53% | 29% | 71% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-10-10 | Лудогорець | 2 - 1 | ЦСКА Софія |
| 2022-04-30 | Лудогорець | 5 - 0 | ЦСКА Софія |
| 2021-12-20 | ЦСКА Софія | 1 - 0 | Лудогорець |
| 2021-11-29 | Лудогорець | 2 - 0 | ЦСКА Софія |
| 2021-07-17 | Лудогорець | 4 - 0 | ЦСКА Софія |
| 2021-05-12 | ЦСКА Софія | 4 - 1 | Лудогорець |
| 2021-04-14 | Лудогорець | 1 - 2 | ЦСКА Софія |
| 2021-04-07 | ЦСКА Софія | 1 - 1 | Лудогорець |
| 2021-02-27 | Лудогорець | 1 - 0 | ЦСКА Софія |
| 2020-09-20 | ЦСКА Софія | 2 - 2 | Лудогорець |
| 2020-07-05 | ЦСКА Софія | 1 - 1 | Лудогорець |
| 2019-12-01 | ЦСКА Софія | 0 - 0 | Лудогорець |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 75% | 50% | 33% |
ЦСКА Софія останні 12 матчі
| 2023-04-23 | Пірін Благоєвград | 0 - 1 | ЦСКА Софія |
| 2023-04-17 | ЦСКА Софія | 0 - 0 | Левскі |
| 2023-04-09 | Славія Софія | 0 - 2 | ЦСКА Софія |
| 2023-04-04 | ЦСКА Софія | 1 - 2 | Черно Море |
| 2023-03-26 | Своге | 1 - 1 | ЦСКА Софія |
| 2023-03-18 | ЦСКА Софія | 1 - 0 | Спартак |
| 2023-03-12 | ЦСКА 1948 Софія | 0 - 1 | ЦСКА Софія |
| 2023-03-04 | ЦСКА Софія | 1 - 1 | Лок. Пловдив |
| 2023-02-26 | Септемврі Софія | 0 - 1 | ЦСКА Софія |
| 2023-02-18 | ЦСКА Софія | 3 - 1 | Ботев Пловдив |
| 2023-02-12 | Бероє | 1 - 4 | ЦСКА Софія |
| 2023-02-05 | Пірін Благоєвград | 1 - 2 | ЦСКА Софія |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 7 | 4 | 2 | |
| 67% | 25% | 8% | 58% | 33% | 17% |
Лудогорець останні 12 матчі
| 2023-04-25 | Черно Море | 1 - 2 | Лудогорець |
| 2023-04-21 | Лудогорець | 1 - 0 | Лок. Софія |
| 2023-04-14 | Арда | 1 - 2 | Лудогорець |
| 2023-04-08 | Лудогорець | 8 - 1 | Ботев Враца |
| 2023-04-04 | Лудогорець | 2 - 1 | Спартак |
| 2023-03-18 | Хебар | 1 - 3 | Лудогорець |
| 2023-03-12 | Лудогорець | 3 - 2 | Черно Море |
| 2023-03-05 | Лудогорець | 0 - 1 | Пірін Благоєвград |
| 2023-02-28 | Левскі | 0 - 0 | Лудогорець |
| 2023-02-23 | Андерлехт | 2 - 1 | Лудогорець |
| 2023-02-19 | Лудогорець | 2 - 1 | Славія Софія |
| 2023-02-16 | Лудогорець | 1 - 0 | Андерлехт |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 8 | 8 | 3 | |
| 75% | 8% | 17% | 67% | 67% | 25% |
Таблиця Перша ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ЦСКА Софія | 27 | +36 | 67 |
| 2 | Лудогорець | 27 | +47 | 65 |
| 3 | ЦСКА 1948 Софія | 27 | +28 | 57 |
| 4 | Левскі | 28 | +23 | 51 |
| 5 | Черно Море | 27 | +8 | 48 |
| 6 | Лок. Пловдив | 28 | +4 | 46 |
| 7 | Славія Софія | 28 | +3 | 45 |
| 8 | Арда | 28 | +1 | 40 |
| 9 | Лок. Софія | 28 | -5 | 37 |
| 10 | Ботев Пловдив | 28 | -2 | 29 |
| 11 | Ботев Враца | 28 | -29 | 25 |
| 12 | Бероє | 27 | -19 | 24 |
| 13 | Септемврі Софія | 28 | -17 | 22 |
| 14 | Пірін Благоєвград | 27 | -16 | 21 |
| 15 | Хебар | 28 | -30 | 20 |
| 16 | Спартак | 28 | -32 | 16 |
Хронологія матчів у лізі
| ЦСКА Софія | |
| Лудогорець | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | ЦСКА Софія | Лудогорець |
|---|---|---|---|
| 1 | ЦСКА Софія | - | |
| 2 | Лудогорець | - | |
| 3 | ЦСКА 1948 Софія | 2 - 1 | 2 - 2 |
| 4 | Левскі | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Черно Море | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 6 | Лок. Пловдив | 1 - 1 | 2 - 3 |
| 7 | Славія Софія | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 8 | Арда | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Лок. Софія | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 10 | Ботев Пловдив | 3 - 1 | |
| 11 | Ботев Враца | 0 - 4 | |
| 12 | Бероє | 5 - 1 | 0 - 4 |
| 13 | Септемврі Софія | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 14 | Пірін Благоєвград | 2 - 1 | 0 - 4 |
| 15 | Хебар | 4 - 0 | 1 - 3 |
| 16 | Спартак | 1 - 0 | 1 - 2 |
Позиція в лізі
| ЦСКА Софія | Лудогорець | |
| Позиція | 1 | 2 |
| Очки | 67 | 65 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 3 | 2 |
| Очки | 33 | 32 |
Форма в лізі
| ЦСКА Софія | Лудогорець | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
21
4 2 |
20
5 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
10
3 0 |
10
2 1 |
Голи в лізі
| ЦСКА Софія | Лудогорець | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
48
12 |
67
20 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
25
5 |
32
11 |
Загальна статистика для Перша ліга
| Матчі (221) | |
| Перемоги вдома | 46% |
| Нічиї | 23% |
| Перемоги в гостях | 31% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (508) | |
| Голи за матч | 2.30 |
| Голи вдома за матч | 1.29 |
| Голи в гостях за матч | 1.01 |
| Домашня команда забила в | 69% |
| Команда гостей забила в | 60% |
| Обидві Команди Заб'ють | 40% |
| Більше 1.5 | 63% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 22% |
ЦСКА Софія наступні 6 матчі
| 2023-05-04 | Хебар | - | ЦСКА Софія |
| 2023-05-08 | ЦСКА Софія | - | Ботев Враца |
| 2023-05-15 | ЦСКА Софія | - | Черно Море |
| 2023-05-20 | Лудогорець | - | ЦСКА Софія |
| 2023-05-27 | ЦСКА Софія | - | Лок. Пловдив |
| 2023-06-03 | ЦСКА Софія | - | ЦСКА 1948 Софія |
Лудогорець наступні 6 матчі
| 2023-05-03 | Лудогорець | - | Бероє |
| 2023-05-07 | Ботев Пловдив | - | Лудогорець |
| 2023-05-11 | Лудогорець | - | Черно Море |
| 2023-05-15 | Лудогорець | - | Лок. Пловдив |
| 2023-05-20 | Лудогорець | - | ЦСКА Софія |
| 2023-05-24 | ЦСКА 1948 Софія | - | Лудогорець |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.20 | 3.40 | 2.30 |
| Ймовірність | 41% | 20% | 39% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.57 | 1.36 |
| Ймовірність | 50% | 50% |
| X2 @ 1.36 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.50 | 2.50 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.50 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.40 | 1.53 | |
| Ймовірність | 47% | 53% | |
| Менше 2.5 @ 1.53 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 5.00 | 1.17 | |
| Ймовірність | 29% | 71% | |
| Менше 3.5 @ 1.17 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.10 | 1.67 | |
| Ймовірність | 41% | 59% | |
| Ні @ 1.67 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-30 16:04. На даний момент можливі зміни!