Жирабола - Ангола

середа, 26.05.2021
15:00
Куанду Кубангу

Куанду Кубангу

Саграда Есперанса

Саграда Есперанса

відкладено
Інформація
Місто
Вдома: Menongue
В гостях: Dundo
Відстань: 879.0 км
Час початку
Година: 15:00 (15:00 місцевий час)
Реклама

Останні 2 прямі зустрічі

2021-01-16 Саграда Есперанса 3 - 0 Куанду Кубангу
2019-12-15 Куанду Кубангу 0 - 1 Саграда Есперанса

Куанду Кубангу останні 12 матчі

2021-05-09 Деспортіво Уїла 3 - 0 Куанду Кубангу
2021-05-02 Прімейру Агошту 2 - 0 Куанду Кубангу
2021-04-25 Куанду Кубангу 3 - 0 Ферроваріу Уамбо
2021-03-20 Куанду Кубангу 0 - 2 Прімейру Агошту
2021-03-14 Куанду Кубангу 5 - 0 Спортінг Кабінда
2021-03-06 Академіка Лобіту 0 - 2 Куанду Кубангу
2021-02-28 Куанду Кубангу 0 - 2 Петру Атлетіку
2021-02-24 Куанду Кубангу 0 - 1 Бравуш ду Макуіш
2021-02-20 Прогрешшу Самб. 0 - 0 Куанду Кубангу
2021-02-17 Куанду Кубангу 0 - 0 Рекр. да Каала
2021-02-14 Вільєте Бенгела 2 - 2 Куанду Кубангу
2021-02-07 Куанду Кубангу 0 - 0 Інтер Луанда
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 4 5 8 4 2
25% 33% 42% 67% 33% 17%

Саграда Есперанса останні 12 матчі

2021-05-23 Прімейру Агошту 0 - 0 Саграда Есперанса
2021-05-15 Саграда Есперанса 2 - 0 Деспортіво Уїла
2021-05-08 Ферроваріу Уамбо 0 - 1 Саграда Есперанса
2021-05-01 Спортінг Кабінда 1 - 0 Саграда Есперанса
2021-04-27 Саграда Есперанса 2 - 1 Академіка Лобіту
2021-04-23 Саграда Есперанса 1 - 0 Петру Атлетіку
2021-04-06 Саграда Есперанса 2 - 1 Прімейру Агошту
2021-03-31 Саграда Есперанса 1 - 0 Спортінг Кабінда
2021-03-17 Саграда Есперанса 0 - 0 Бравуш ду Макуіш
2021-03-06 Прогрешшу Самб. 0 - 1 Саграда Есперанса
2021-02-28 Саграда Есперанса 1 - 1 Рекр. да Каала
2021-02-24 Деспортіво Уїла 0 - 1 Саграда Есперанса
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
8 3 1 4 2 0
67% 25% 8% 33% 17% 0%
Реклама

Таблиця Жирабола

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Прімейру Агошту 21 14 5 2 36 13 +23 47
2 Саграда Есперанса 20 13 6 1 29 8 +21 45
3 Петру Атлетіку 21 14 3 4 35 15 +20 45
4 Бравуш ду Макуіш 20 12 6 2 35 16 +19 42
5 Інтер Луанда 20 9 6 5 27 15 +12 33
6 Рекр. да Каала 21 7 10 4 24 14 +10 31
7 Академіка Лобіту 19 8 3 8 20 18 +2 27
8 Деспортіво Уїла 21 7 6 8 19 21 -2 27
9 Вільєте Бенгела 21 5 9 7 20 23 -3 24
10 Рекр. ду Ліболу 20 6 5 9 16 23 -7 23
11 Прогрешшу Самб. 21 6 5 10 20 26 -6 23
12 Спортінг Кабінда 20 7 2 11 15 24 -9 23
13 Куанду Кубангу 18 5 7 6 22 20 +2 22
14 Байша де Кассанже 20 4 6 10 21 32 -11 18
15 Санта-Ріта 20 3 5 12 11 22 -11 14
16 Ферроваріу Уамбо 21 0 0 21 2 62 -60 0

Хронологія матчів у лізі

Куанду Кубангу                   
Саграда Есперанса                     
Вдома                   
В гостях                     

Матчі вдома/в гостях

М Команда Куанду Кубангу Саграда Есперанса
1 Прімейру Агошту 0 - 2 0 - 0
2 Саграда Есперанса   -
3 Петру Атлетіку 0 - 2  
4 Бравуш ду Макуіш 0 - 1  
5 Інтер Луанда 0 - 0  
6 Рекр. да Каала 0 - 0  
7 Академіка Лобіту   1 - 1
8 Деспортіво Уїла 2 - 2 0 - 1
9 Вільєте Бенгела   0 - 0
10 Рекр. ду Ліболу   1 - 4
11 Прогрешшу Самб.   0 - 1
12 Спортінг Кабінда 5 - 0 1 - 0
13 Куанду Кубангу -  
14 Байша де Кассанже 1 - 1  
15 Санта-Ріта   0 - 1
16 Ферроваріу Уамбо 3 - 0* 0 - 1

Позиція в лізі

  Куанду Кубангу Саграда Есперанса
Позиція 13 2
Очки 22 45
  Вдома В гостях
Позиція 15 2
Очки 10 21

Форма в лізі

  Куанду Кубангу Саграда Есперанса
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
7        
6       
13              
6       
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
4     
3    
6       
3    
1  

Голи в лізі

  Куанду Кубангу Саграда Есперанса
Забиті голи
Пропущені голи
22                       
20                     
29                              
8         
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
11            
8         
12             
3    

Загальна статистика для Жирабола

Матчі   (162)
Перемоги вдома 49%
Нічиї 26%
Перемоги в гостях 25%
Зіграні матчі 100%
Голи   (352)
Голи за матч 2.17
Голи вдома за матч 1.32
Голи в гостях за матч 0.85
Домашня команда забила в 69%
Команда гостей забила в 49%
Обидві Команди Заб'ють 30%
Більше 1.5 64%
Більше 2.5 44%
Більше 3.5 14%

Куанду Кубангу наступні 6 матчі

2021-06-01 Байша де Кассанже - Куанду Кубангу
2021-06-06 Куанду Кубангу - Санта-Ріта
2021-06-09 Куанду Кубангу - Саграда Есперанса
2021-06-12 Інтер Луанда - Куанду Кубангу
2021-06-16 Куанду Кубангу - Рекр. ду Ліболу
2021-06-20 Куанду Кубангу - Вільєте Бенгела

Саграда Есперанса наступні 6 матчі

2021-05-29 Бравуш ду Макуіш - Саграда Есперанса
2021-06-09 Куанду Кубангу - Саграда Есперанса
2021-06-12 Байша де Кассанже - Саграда Есперанса
2021-06-19 Саграда Есперанса - Санта-Ріта
2021-06-26 Саграда Есперанса - Інтер Луанда
2021-06-30 Саграда Есперанса - Вільєте Бенгела

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-05-26 12:06. На даний момент можливі зміни!