Прімера Дивізіон - Перу
понеділок, 16.09.2019
21:00
21:00

Куско

Спорт Уанкайо
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Куско |
| В гостях: | Хуанкайо |
| Відстань: | 386.7 км |
| Час початку | |
| Година: | 21:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.40 | 3.60 | 2 | 1.28 | 1.72 | |||
| 20% | 19% | 61% | 3.60 | 24% | 76% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 74% | 26% | 49% | 51% | 16% | 84% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2019-03-30 | Спорт Уанкайо | 0 - 1 | Куско |
| 2018-09-01 | Куско | 2 - 2 | Спорт Уанкайо |
| 2018-05-19 | Спорт Уанкайо | 1 - 1 | Куско |
| 2018-04-20 | Куско | 0 - 3 | Спорт Уанкайо |
| 2018-03-03 | Спорт Уанкайо | 3 - 1 | Куско |
| 2017-11-25 | Куско | 0 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2017-07-30 | Спорт Уанкайо | 1 - 1 | Куско |
| 2017-04-23 | Спорт Уанкайо | 1 - 0 | Куско |
| 2017-02-18 | Куско | 2 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2016-07-20 | Спорт Уанкайо | 3 - 0 | Куско |
| 2016-04-03 | Куско | 1 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2015-10-25 | Куско | 0 - 0 | Спорт Уанкайо |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 17% | 42% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Куско останні 12 матчі
| 2019-09-09 | Бінасьйональ | 2 - 2 | Куско |
| 2019-09-05 | АД Кантолао | 1 - 0 | Куско |
| 2019-09-02 | Куско | 0 - 1 | Альянса Уануко |
| 2019-08-24 | ФБК Мельгар | 2 - 1 | Куско |
| 2019-08-16 | Куско | 1 - 0 | Карлос Маннуччі |
| 2019-08-10 | ФБК Мельгар | 1 - 2 | Куско |
| 2019-07-21 | Ун. Сан-Мартін | 2 - 1 | Куско |
| 2019-07-15 | Куско | 0 - 1 | Molinos El Pirata |
| 2019-07-05 | Куско | 3 - 1 | АД Кантолао |
| 2019-06-21 | С'єнсіано | 1 - 2 | Куско |
| 2019-06-07 | Куско | 0 - 0 | Універсітаріо |
| 2019-06-02 | Уніон Комерсіо | 0 - 1 | Куско |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 6 | 6 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 50% | 50% | 17% |
Спорт Уанкайо останні 12 матчі
| 2019-09-07 | Спорт Уанкайо | 2 - 1 | Кахамарка |
| 2019-09-05 | Спорт Уанкайо | 4 - 0 | Деп. Мунісіпаль |
| 2019-08-30 | Аякучо | 1 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2019-08-24 | Спорт Уанкайо | 4 - 2 | Деп. Мунісіпаль |
| 2019-08-17 | АД Кантолао | 0 - 2 | Спорт Уанкайо |
| 2019-08-11 | Sport Loreto | 0 - 4 | Спорт Уанкайо |
| 2019-07-23 | Спорт Уанкайо | 2 - 0 | Сесар Вальєхо |
| 2019-07-13 | Спортінг Кристал | 3 - 0 | Спорт Уанкайо |
| 2019-07-01 | Аякучо | 1 - 2 | Спорт Уанкайо |
| 2019-06-22 | Спорт Уанкайо | 2 - 0 | Деп. Мунісіпаль |
| 2019-06-08 | Спорт Бойз | 0 - 1 | Спорт Уанкайо |
| 2019-06-01 | Спорт Уанкайо | 0 - 3 | Альянса Ліма |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 11 | 7 | 3 | |
| 75% | 8% | 17% | 92% | 58% | 25% |
Таблиця Прімера Дивізіон
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Універсітаріо | 7 | +5 | 16 |
| 2 | Альянса Ліма | 7 | +3 | 14 |
| 3 | ФБК Мельгар | 7 | +7 | 13 |
| 4 | Спорт Уанкайо | 6 | +4 | 13 |
| 5 | Карлос Маннуччі | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Ун. Сан-Мартін | 7 | +5 | 12 |
| 7 | Спорт Бойз | 7 | 0 | 11 |
| 8 | Спортінг Кристал | 6 | +4 | 10 |
| 9 | Альянса Уануко | 7 | 0 | 10 |
| 10 | Бінасьйональ | 7 | -1 | 8 |
| 11 | АД Кантолао | 7 | -2 | 8 |
| 12 | Уніон Комерсіо | 7 | -2 | 8 |
| 13 | Аякучо | 7 | -5 | 7 |
| 14 | Сесар Вальєхо | 7 | -2 | 6 |
| 15 | Куско | 6 | -3 | 4 |
| 16 | Molinos El Pirata | 7 | -5 | 2 |
| 17 | Кахамарка | 7 | -7 | 2 |
| 18 | Деп. Мунісіпаль | 6 | -3 | 0 |
Хронологія матчів у лізі
| Куско | |
| Спорт Уанкайо | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Куско | Спорт Уанкайо |
|---|---|---|---|
| 1 | Універсітаріо | ||
| 2 | Альянса Ліма | ||
| 3 | ФБК Мельгар | ||
| 4 | Спорт Уанкайо | - | |
| 5 | Карлос Маннуччі | 1 - 0 | |
| 6 | Ун. Сан-Мартін | ||
| 7 | Спорт Бойз | ||
| 8 | Спортінг Кристал | 3 - 0 | |
| 9 | Альянса Уануко | 0 - 1 | |
| 10 | Бінасьйональ | ||
| 11 | АД Кантолао | 0 - 2 | |
| 12 | Уніон Комерсіо | ||
| 13 | Аякучо | 1 - 1 | |
| 14 | Сесар Вальєхо | ||
| 15 | Куско | - | |
| 16 | Molinos El Pirata | 0 - 1 | |
| 17 | Кахамарка | ||
| 18 | Деп. Мунісіпаль |
Позиція в лізі
| Куско | Спорт Уанкайо | |
| Позиція | 15 | 4 |
| Очки | 4 | 13 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 16 | 7 |
| Очки | 3 | 4 |
Форма в лізі
| Куско | Спорт Уанкайо | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 4 |
4
1 1 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
0 2 |
1
1 1 |
Голи в лізі
| Куско | Спорт Уанкайо | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
8 |
11
7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
2 |
3
4 |
Загальна статистика для Прімера Дивізіон
| Матчі (61) | |
| Перемоги вдома | 52% |
| Нічиї | 28% |
| Перемоги в гостях | 20% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (146) | |
| Голи за матч | 2.39 |
| Голи вдома за матч | 1.44 |
| Голи в гостях за матч | 0.95 |
| Домашня команда забила в | 77% |
| Команда гостей забила в | 70% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 74% |
| Більше 2.5 | 48% |
| Більше 3.5 | 15% |
Куско наступні 6 матчі
| 2019-09-22 | Альянса Ліма | - | Куско |
| 2019-09-27 | Куско | - | Спорт Бойз |
| 2019-10-06 | Спортінг Кристал | - | Куско |
| 2019-10-14 | Куско | - | Сесар Вальєхо |
| 2019-10-19 | АД Кантолао | - | Куско |
| 2019-10-25 | Куско | - | Деп. Мунісіпаль |
Спорт Уанкайо наступні 6 матчі
| 2019-09-22 | Спорт Уанкайо | - | Універсітаріо |
| 2019-09-26 | Спорт Уанкайо | - | АД Кантолао |
| 2019-09-28 | Molinos El Pirata | - | Спорт Уанкайо |
| 2019-10-05 | Спорт Уанкайо | - | Ун. Сан-Мартін |
| 2019-10-12 | Карлос Маннуччі | - | Спорт Уанкайо |
| 2019-10-17 | АД Кантолао | - | Спорт Уанкайо |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 3.40 | 3.60 |
| Ймовірність | 20% | 19% | 61% |
| 2 @ 3.60 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 1.72 |
| Ймовірність | 24% | 76% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.25 | 3.75 | |
| Ймовірність | 74% | 26% | |
| Більше 1.5 @ 1.25 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.80 | 2.00 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 2.5 @ 2.00 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.00 | 1.36 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 3.5 @ 1.36 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.66 | 2.10 | |
| Ймовірність | 52% | 48% | |
| Так @ 1.66 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2019-09-16 20:03. На даний момент можливі зміни!