К-Ліга 1 - Південна Корея
субота, 28.04.2018
06:00
06:00

Тегу

Чеджу
1 - 4
(1 - 1, 0 - 3)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Тегу |
| В гостях: | Seogwipo |
| Відстань: | 345.3 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Daegu |
| Вміщує: | 65 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 06:00 (14:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.25 | 2.10 | 2 | 1.75 | 1.30 | |||
| 24% | 16% | 60% | 2.10 | 28% | 72% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 66% | 34% | 40% | 60% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2017-08-02 | Чеджу | 2 - 0 | Тегу |
| 2017-05-20 | Тегу | 1 - 2 | Чеджу |
| 2017-04-22 | Чеджу | 4 - 2 | Тегу |
| 2013-11-17 | Чеджу | 1 - 2 | Тегу |
| 2013-09-07 | Тегу | 0 - 1 | Чеджу |
| 2013-08-18 | Чеджу | 1 - 1 | Тегу |
| 2013-04-27 | Тегу | 1 - 1 | Чеджу |
| 2012-06-30 | Тегу | 2 - 0 | Чеджу |
| 2012-06-20 | Чеджу | 2 - 0 | Тегу |
| 2012-04-07 | Чеджу | 2 - 0 | Тегу |
| 2011-08-06 | Тегу | 0 - 2 | Чеджу |
| 2011-05-08 | Чеджу | 3 - 0 | Тегу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 11 | 4 | 1 | |
| 17% | 17% | 67% | 92% | 33% | 8% |
Тегу останні 12 матчі
| 2018-04-25 | Тегу | 1 - 2 | Кімчхон Сангму |
| 2018-04-21 | Сеул | 3 - 0 | Тегу |
| 2018-04-15 | Тегу | 2 - 1 | Канвон |
| 2018-04-11 | Тегу | 0 - 2 | Ульсан ХД |
| 2018-04-07 | Кьоннам | 1 - 1 | Тегу |
| 2018-03-31 | Тегу | 1 - 1 | Чоннам |
| 2018-03-17 | Інчхон Юнайтед | 0 - 0 | Тегу |
| 2018-03-10 | Тегу | 0 - 2 | Сувон |
| 2018-03-03 | Пхохан | 3 - 0 | Тегу |
| 2017-11-18 | Тегу | 1 - 0 | Чоннам |
| 2017-11-04 | Тегу | 2 - 0 | Кванджу |
| 2017-10-28 | Пхохан | 1 - 2 | Тегу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 5 | 0 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 42% | 0% |
Чеджу останні 12 матчі
| 2018-04-25 | Пхохан | 0 - 1 | Чеджу |
| 2018-04-22 | Чеджу | 0 - 1 | Чонбук |
| 2018-04-17 | Чеджу | 0 - 1 | Бурірам Юн. |
| 2018-04-14 | Чеджу | 4 - 2 | Інчхон Юнайтед |
| 2018-04-11 | Чоннам | 0 - 3 | Чеджу |
| 2018-04-08 | Чеджу | 0 - 0 | Кімчхон Сангму |
| 2018-04-03 | Сересо Осака | 2 - 1 | Чеджу |
| 2018-03-31 | Чеджу | 0 - 1 | Сувон |
| 2018-03-18 | Ульсан ХД | 0 - 1 | Чеджу |
| 2018-03-14 | Чеджу | 0 - 2 | Гуанчжоу ФК |
| 2018-03-10 | Кьоннам | 2 - 0 | Чеджу |
| 2018-03-06 | Гуанчжоу ФК | 5 - 3 | Чеджу |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 6 | 4 | 2 | |
| 33% | 8% | 58% | 50% | 33% | 17% |
Таблиця К-Ліга 1
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук | 9 | +15 | 24 |
| 2 | Сувон | 9 | +7 | 20 |
| 3 | Чеджу | 9 | +3 | 14 |
| 4 | Кьоннам | 9 | +1 | 14 |
| 5 | Кімчхон Сангму | 9 | +1 | 13 |
| 6 | Пхохан | 9 | 0 | 13 |
| 7 | Ульсан ХД | 9 | 0 | 13 |
| 8 | Канвон | 9 | -2 | 12 |
| 9 | Сеул | 9 | 0 | 9 |
| 10 | Чоннам | 9 | -10 | 8 |
| 11 | Інчхон Юнайтед | 9 | -5 | 6 |
| 12 | Тегу | 9 | -10 | 6 |
Хронологія матчів у лізі
| Тегу | |
| Чеджу | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Тегу | Чеджу |
|---|---|---|---|
| 1 | Чонбук | ||
| 2 | Сувон | 0 - 2 | |
| 3 | Чеджу | - | |
| 4 | Кьоннам | 2 - 0 | |
| 5 | Кімчхон Сангму | 1 - 2 | |
| 6 | Пхохан | 0 - 1 | |
| 7 | Ульсан ХД | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Канвон | 2 - 1 | |
| 9 | Сеул | ||
| 10 | Чоннам | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 11 | Інчхон Юнайтед | ||
| 12 | Тегу | - |
Позиція в лізі
| Тегу | Чеджу | |
| Позиція | 12 | 3 |
| Очки | 6 | 14 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 10 | 4 |
| Очки | 4 | 9 |
Форма в лізі
| Тегу | Чеджу | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 5 |
4
2 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
1 3 |
3
0 1 |
Голи в лізі
| Тегу | Чеджу | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
5
15 |
9
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
8 |
5
2 |
Загальна статистика для К-Ліга 1
| Матчі (54) | |
| Перемоги вдома | 41% |
| Нічиї | 19% |
| Перемоги в гостях | 41% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (141) | |
| Голи за матч | 2.61 |
| Голи вдома за матч | 1.28 |
| Голи в гостях за матч | 1.33 |
| Домашня команда забила в | 67% |
| Команда гостей забила в | 78% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 78% |
| Більше 2.5 | 56% |
| Більше 3.5 | 24% |
Тегу наступні 6 матчі
| 2018-05-02 | Чонбук | - | Тегу |
| 2018-05-05 | Тегу | - | Кьоннам |
| 2018-05-13 | Сувон | - | Тегу |
| 2018-05-19 | Чоннам | - | Тегу |
| 2018-07-08 | Тегу | - | Сеул |
| 2018-07-11 | Кімчхон Сангму | - | Тегу |
Чеджу наступні 6 матчі
| 2018-05-02 | Чеджу | - | Канвон |
| 2018-05-05 | Інчхон Юнайтед | - | Чеджу |
| 2018-05-12 | Чеджу | - | Чоннам |
| 2018-05-20 | Кімчхон Сангму | - | Чеджу |
| 2018-07-07 | Сувон | - | Чеджу |
| 2018-07-11 | Чеджу | - | Кьоннам |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.50 | 3.25 | 2.10 |
| Ймовірність | 24% | 16% | 60% |
| 2 @ 2.10 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 1.30 |
| Ймовірність | 28% | 72% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.39 | 2.75 | |
| Ймовірність | 66% | 34% | |
| Більше 1.5 @ 1.39 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.57 | |
| Ймовірність | 40% | 60% | |
| Менше 2.5 @ 1.57 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.33 | 1.19 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.19 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.72 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Ні @ 1.72 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2018-04-28 04:03. На даний момент можливі зміни!