К-Ліга 1 - Південна Корея

субота, 10.06.2023
08:30
Тегу

Тегу

Сувон ФК

Сувон ФК

3 - 1
(0 - 0,  3 - 1)
Інформація
Місто
Вдома: Тегу
В гостях: Сувон
Відстань: 209.5 км
Стадіон
Стадіон: Daegu
Вміщує: 65 000
Розміри: 105 x 68 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 08:30 (16:30 місцевий час)

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.83 3.50 3.50 1X 1.25 1.80
43% 31% 26% 1.25 62% 38%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.25 3.75 1.80 2.00 3.00 1.36
76% 24% 47% 53% 23% 77%

Останні 10 прямі зустрічі

2023-04-26 Сувон ФК 1 - 1 Тегу
2022-10-09 Тегу 2 - 1 Сувон ФК
2022-07-31 Сувон ФК 2 - 2 Тегу
2022-07-03 Тегу 0 - 0 Сувон ФК
2022-03-20 Сувон ФК 4 - 3 Тегу
2021-11-06 Сувон ФК 1 - 2 Тегу
2021-09-25 Тегу 0 - 0 Сувон ФК
2021-05-01 Сувон ФК 2 - 4 Тегу
2021-02-27 Тегу 1 - 1 Сувон ФК
2019-04-17 Сувон ФК 1 - 2 Тегу
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 5 1 8 6 3
40% 50% 10% 80% 60% 30%

Тегу останні 12 матчі

2023-06-07 Чонбук 1 - 0 Тегу
2023-06-04 Тегу 1 - 0 Сеул
2023-05-27 Тегу 2 - 2 Інчхон Юнайтед
2023-05-24 Сувон 1 - 0 Тегу
2023-05-20 Теджон 0 - 1 Тегу
2023-05-13 Кванджу 0 - 2 Тегу
2023-05-09 Тегу 1 - 1 Пхохан
2023-05-05 Тегу 0 - 3 Ульсан ХД
2023-04-30 Сувон 0 - 1 Тегу
2023-04-26 Сувон ФК 1 - 1 Тегу
2023-04-22 Тегу 1 - 0 Теджон
2023-04-16 Тегу 3 - 4 Кванджу
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 6 3 2
42% 25% 33% 50% 25% 17%

Сувон ФК останні 12 матчі

2023-06-06 Сувон ФК 1 - 3 Ульсан ХД
2023-06-03 Сувон 1 - 2 Сувон ФК
2023-05-28 Сувон ФК 0 - 2 Кванджу
2023-05-21 Чонбук 3 - 1 Сувон ФК
2023-05-14 Сувон ФК 0 - 5 Чеджу
2023-05-10 Теджон 2 - 1 Сувон ФК
2023-05-06 Сувон ФК 2 - 0 Канвон
2023-04-29 Сувон ФК 0 - 3 Сеул
2023-04-26 Сувон ФК 1 - 1 Тегу
2023-04-22 Інчхон Юнайтед 2 - 2 Сувон ФК
2023-04-15 Сувон ФК 1 - 0 Чонбук
2023-04-12 Сеул Е-Ленд 2 - 1 Сувон ФК
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 11 8 4
25% 17% 58% 92% 67% 33%

Таблиця К-Ліга 1

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Ульсан ХД 17 13 2 2 35 19 +16 41
2 Пхохан 17 8 6 3 24 20 +4 30
3 Сеул 17 8 4 5 30 20 +10 28
4 Чеджу 17 8 4 5 26 18 +8 28
5 Теджон 17 7 4 6 28 29 -1 25
6 Чонбук 17 7 3 7 20 14 +6 24
7 Кванджу 17 7 3 7 23 21 +2 24
8 Тегу 17 6 6 5 19 20 -1 24
9 Інчхон Юнайтед 17 4 7 6 18 23 -5 19
10 Сувон ФК 17 5 3 9 19 33 -14 18
11 Канвон 17 2 6 9 10 21 -11 12
12 Сувон 17 2 2 13 16 30 -14 8

Хронологія матчів у лізі

Тегу                  
Сувон ФК                  
Вдома                  
В гостях                  

Матчі вдома/в гостях

М Команда Тегу Сувон ФК
1 Ульсан ХД 0 - 3 3 - 0
2 Пхохан 1 - 1  
3 Сеул 1 - 0  
4 Чеджу 1 - 1 0 - 0
5 Теджон 1 - 0 2 - 1
6 Чонбук 2 - 0 3 - 1
7 Кванджу 3 - 4 2 - 0
8 Тегу -  
9 Інчхон Юнайтед 2 - 2 2 - 2
10 Сувон ФК   -
11 Канвон    
12 Сувон   1 - 2

Позиція в лізі

  Тегу Сувон ФК
Позиція 8 10
Очки 24 18
  Вдома В гостях
Позиція 8 12
Очки 12 5

Форма в лізі

  Тегу Сувон ФК
Перемоги
Нічиї
Поразки
6       
6       
5      
5      
3    
9          
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
3    
2   
1  
2   
4     

Голи в лізі

  Тегу Сувон ФК
Забиті голи
Пропущені голи
19                    
20                     
19                    
33                                  
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
11            
11            
6       
13              

Загальна статистика для К-Ліга 1

Матчі   (102)
Перемоги вдома 41%
Нічиї 25%
Перемоги в гостях 34%
Зіграні матчі 100%
Голи   (268)
Голи за матч 2.63
Голи вдома за матч 1.34
Голи в гостях за матч 1.28
Домашня команда забила в 73%
Команда гостей забила в 73%
Обидві Команди Заб'ють 52%
Більше 1.5 75%
Більше 2.5 48%
Більше 3.5 25%

Тегу наступні 6 матчі

2023-06-24 Ульсан ХД - Тегу
2023-07-01 Тегу - Сувон
2023-07-07 Чеджу - Тегу
2023-07-11 Тегу - Канвон
2023-07-15 Кванджу - Тегу
2023-07-22 Теджон - Тегу

Сувон ФК наступні 6 матчі

2023-06-25 Сувон ФК - Канвон
2023-07-02 Пхохан - Сувон ФК
2023-07-08 Сувон ФК - Інчхон Юнайтед
2023-07-12 Сеул - Сувон ФК
2023-07-16 Чонбук - Сувон ФК
2023-07-22 Сувон ФК - Кванджу

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.83 3.50 3.50
Ймовірність 43% 31% 26%
1X @ 1.25
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.25 1.80
Ймовірність 62% 38%
1X @ 1.25
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.25 3.75
Ймовірність   76% 24%
Більше 1.5 @ 1.25
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.80 2.00
Ймовірність   47% 53%
Менше 2.5 @ 2.00
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.00 1.36
Ймовірність   23% 77%
Менше 3.5 @ 1.36
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.67 2.10
Ймовірність   48% 52%
Ні @ 2.10

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-06-10 04:02. На даний момент можливі зміни!