Національна ліга - Англія
субота, 03.09.2022
15:00
15:00

Дагенем енд Ред.

Ноттс Каунті
0 - 5
(0 - 3, 0 - 2)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Лондон |
| В гостях: | Ноттінгем |
| Відстань: | 175.2 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Вікторія Роуд |
| Вміщує: | 6 078 (3 000) |
| Розміри: | 102 x 66 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 15:00 (15:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.20 | 3.25 | 2.10 | 12 | 1.61 | 1.33 | |||
| 32% | 32% | 36% | 1.30 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.93 | 1.88 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 49% | 51% | 37% | 63% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-03-19 | Дагенем енд Ред. | 1 - 2 | Ноттс Каунті |
| 2021-11-27 | Ноттс Каунті | 2 - 1 | Дагенем енд Ред. |
| 2021-02-09 | Ноттс Каунті | 3 - 1 | Дагенем енд Ред. |
| 2020-12-02 | Дагенем енд Ред. | 0 - 0 | Ноттс Каунті |
| 2020-01-25 | Дагенем енд Ред. | 2 - 0 | Ноттс Каунті |
| 2020-01-11 | Ноттс Каунті | 2 - 1 | Дагенем енд Ред. |
| 2019-10-08 | Ноттс Каунті | 2 - 0 | Дагенем енд Ред. |
| 2016-03-01 | Ноттс Каунті | 0 - 0 | Дагенем енд Ред. |
| 2015-09-29 | Дагенем енд Ред. | 1 - 1 | Ноттс Каунті |
| 2011-04-09 | Дагенем енд Ред. | 3 - 1 | Ноттс Каунті |
| 2010-08-21 | Ноттс Каунті | 1 - 0 | Дагенем енд Ред. |
| 2010-01-26 | Дагенем енд Ред. | 0 - 3 | Ноттс Каунті |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 9 | 6 | 2 | |
| 17% | 25% | 58% | 75% | 50% | 17% |
Дагенем енд Ред. останні 12 матчі
| 2022-08-29 | Дагенем енд Ред. | 4 - 1 | Бромлі |
| 2022-08-27 | Йовіл | 1 - 0 | Дагенем енд Ред. |
| 2022-08-20 | Дагенем енд Ред. | 1 - 0 | Мейденгед |
| 2022-08-16 | Істлі | 1 - 1 | Дагенем енд Ред. |
| 2022-08-13 | Вокінг | 2 - 0 | Дагенем енд Ред. |
| 2022-08-06 | Дагенем енд Ред. | 2 - 2 | Гейтсхед |
| 2022-07-23 | Дагенем енд Ред. | 2 - 2 | Лейтон Орієнт |
| 2022-05-15 | Дагенем енд Ред. | 3 - 0 | Рексем |
| 2022-05-07 | Соліхалл | 3 - 1 | Дагенем енд Ред. |
| 2022-05-02 | Дагенем енд Ред. | 0 - 0 | Торкі |
| 2022-04-30 | Велдстон | 1 - 2 | Дагенем енд Ред. |
| 2022-04-23 | Дагенем енд Ред. | 1 - 1 | Кінгс Лінн |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Ноттс Каунті останні 12 матчі
| 2022-08-29 | Ноттс Каунті | 1 - 0 | Соліхалл |
| 2022-08-27 | Галіфакс | 1 - 4 | Ноттс Каунті |
| 2022-08-20 | Ноттс Каунті | 2 - 2 | Честерфілд |
| 2022-08-16 | Гейтсхед | 1 - 1 | Ноттс Каунті |
| 2022-08-13 | Борем Вуд | 2 - 2 | Ноттс Каунті |
| 2022-08-06 | Ноттс Каунті | 3 - 0 | Мейденгед |
| 2022-07-30 | Йорк Сіті | 0 - 1 | Ноттс Каунті |
| 2022-07-26 | Ноттс Каунті | 2 - 2 | Ноттінгем |
| 2022-07-16 | Кембридж Юн. | 4 - 3 | Ноттс Каунті |
| 2022-07-12 | Alfreton | 0 - 2 | Ноттс Каунті |
| 2022-07-09 | Лестер | 1 - 2 | Ноттс Каунті |
| 2022-05-23 | Ноттс Каунті | 1 - 1 | Грімсбі Таун |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 10 | 7 | 5 | |
| 50% | 42% | 8% | 83% | 58% | 42% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Честерфілд | 6 | +6 | 14 |
| 2 | Рексем | 6 | +7 | 13 |
| 3 | Барнет | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Велдстон | 6 | +3 | 13 |
| 5 | Ноттс Каунті | 6 | +7 | 12 |
| 6 | Соліхалл | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Борем Вуд | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Істлі | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Бромлі | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Мейдстоун | 6 | -3 | 10 |
| 11 | Вокінг | 6 | +1 | 9 |
| 12 | Дагенем енд Ред. | 6 | +1 | 8 |
| 13 | Йорк Сіті | 6 | +1 | 8 |
| 14 | Саутенд | 6 | +1 | 8 |
| 15 | Олдем | 6 | 0 | 8 |
| 16 | Доркінг | 6 | -4 | 7 |
| 17 | Йовіл | 6 | -1 | 6 |
| 18 | Мейденгед | 6 | -4 | 6 |
| 19 | Олтрінгем | 6 | -3 | 4 |
| 20 | Торкі | 6 | -4 | 4 |
| 21 | Галіфакс | 6 | -5 | 4 |
| 22 | Сканторп | 6 | -6 | 3 |
| 23 | Олдершот | 6 | -7 | 3 |
| 24 | Гейтсхед | 6 | -4 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Дагенем енд Ред. | |
| Ноттс Каунті | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Дагенем енд Ред. | Ноттс Каунті |
|---|---|---|---|
| 1 | Честерфілд | ||
| 2 | Рексем | ||
| 3 | Барнет | ||
| 4 | Велдстон | ||
| 5 | Ноттс Каунті | - | |
| 6 | Соліхалл | ||
| 7 | Борем Вуд | 2 - 2 | |
| 8 | Істлі | ||
| 9 | Бромлі | 4 - 1 | |
| 10 | Мейдстоун | ||
| 11 | Вокінг | ||
| 12 | Дагенем енд Ред. | - | |
| 13 | Йорк Сіті | ||
| 14 | Саутенд | ||
| 15 | Олдем | ||
| 16 | Доркінг | ||
| 17 | Йовіл | ||
| 18 | Мейденгед | 1 - 0 | |
| 19 | Олтрінгем | ||
| 20 | Торкі | ||
| 21 | Галіфакс | 1 - 4 | |
| 22 | Сканторп | ||
| 23 | Олдершот | ||
| 24 | Гейтсхед | 2 - 2 | 1 - 1 |
Позиція в лізі
| Дагенем енд Ред. | Ноттс Каунті | |
| Позиція | 12 | 5 |
| Очки | 8 | 12 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 4 | 4 |
| Очки | 7 | 5 |
Форма в лізі
| Дагенем енд Ред. | Ноттс Каунті | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
2 2 |
3
3 0 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
2
1 0 |
1
2 0 |
Голи в лізі
| Дагенем енд Ред. | Ноттс Каунті | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
8
7 |
13
6 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
7
3 |
7
4 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (72) | |
| Перемоги вдома | 47% |
| Нічиї | 25% |
| Перемоги в гостях | 28% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (189) | |
| Голи за матч | 2.62 |
| Голи вдома за матч | 1.49 |
| Голи в гостях за матч | 1.14 |
| Домашня команда забила в | 83% |
| Команда гостей забила в | 65% |
| Обидві Команди Заб'ють | 54% |
| Більше 1.5 | 71% |
| Більше 2.5 | 47% |
| Більше 3.5 | 31% |
Дагенем енд Ред. наступні 6 матчі
| 2022-09-10 | Йорк Сіті | - | Дагенем енд Ред. |
| 2022-09-13 | Рексем | - | Дагенем енд Ред. |
| 2022-09-17 | Дагенем енд Ред. | - | Олтрінгем |
| 2022-09-24 | Дагенем енд Ред. | - | Барнет |
| 2022-10-01 | Доркінг | - | Дагенем енд Ред. |
| 2022-10-04 | Честерфілд | - | Дагенем енд Ред. |
Ноттс Каунті наступні 6 матчі
| 2022-09-10 | Ноттс Каунті | - | Бромлі |
| 2022-09-13 | Ноттс Каунті | - | Олдершот |
| 2022-09-17 | Доркінг | - | Ноттс Каунті |
| 2022-09-24 | Йорк Сіті | - | Ноттс Каунті |
| 2022-10-01 | Ноттс Каунті | - | Олтрінгем |
| 2022-10-04 | Ноттс Каунті | - | Рексем |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.20 | 3.25 | 2.10 |
| Ймовірність | 32% | 32% | 36% |
| 12 @ 1.30 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.61 | 1.33 |
| Ймовірність | 44% | 56% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.28 | 3.50 | |
| Ймовірність | 73% | 27% | |
| Більше 1.5 @ 1.28 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.93 | 1.88 | |
| Ймовірність | 49% | 51% | |
| Менше 2.5 @ 1.88 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 3.25 | 1.33 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Менше 3.5 @ 1.33 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.75 | 2.00 | |
| Ймовірність | 56% | 44% | |
| Так @ 1.75 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-09-03 12:01. На даний момент можливі зміни!