Перша ліга - Чорногорія

субота, 21.08.2021
19:30
Дечич Тузі

Дечич Тузі

Будучност

Будучност

2 - 2
(0 - 2,  2 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Тузи
В гостях: Подго́риця
Відстань: 10.1 км
Стадіон
Стадіон: Stadion Tusko Polje
Вміщує: 1 000
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 19:30 (20:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.44 2.97 3.00 1 1.34 1.47
71% 10% 19% 2.44 78% 22%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.46 2.55 2.44 1.50 4.65 1.16
71% 29% 44% 56% 15% 85%

Останні 12 прямі зустрічі

2021-05-30 Будучност 3 - 1 Дечич Тузі
2021-04-07 Будучност 2 - 0 Дечич Тузі
2020-12-13 Дечич Тузі 0 - 4 Будучност
2020-10-25 Будучност 2 - 2 Дечич Тузі
2020-08-14 Дечич Тузі 2 - 0 Будучност
2018-05-12 Будучност 3 - 1 Дечич Тузі
2018-03-14 Дечич Тузі 0 - 1 Будучност
2017-11-18 Будучност 4 - 1 Дечич Тузі
2017-09-09 Дечич Тузі 0 - 0 Будучност
2017-05-10 Будучност 2 - 0 Дечич Тузі
2017-03-11 Будучност 0 - 1 Дечич Тузі
2016-10-15 Дечич Тузі 1 - 2 Будучност
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 9 6 5
17% 17% 67% 75% 50% 42%

Дечич Тузі останні 12 матчі

2021-08-14 Іскра 0 - 1 Дечич Тузі
2021-08-07 Дечич Тузі 3 - 0 Рудар
2021-07-31 Єзеро 0 - 0 Дечич Тузі
2021-07-24 Дечич Тузі 2 - 0 Зета
2021-07-15 Дечич Тузі 0 - 1 Дріта
2021-07-08 Дріта 2 - 1 Дечич Тузі
2021-06-23 Металац 1 - 0 Дечич Тузі
2021-05-30 Будучност 3 - 1 Дечич Тузі
2021-05-25 Дечич Тузі 1 - 1 Петровац
2021-05-19 Тітоград 1 - 0 Дечич Тузі
2021-05-14 Дечич Тузі 0 - 1 ФК Подгоріца
2021-05-09 Сутьєска 1 - 2 Дечич Тузі
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 6 4 1
33% 17% 50% 50% 33% 8%

Будучност останні 12 матчі

2021-08-14 Будучност 2 - 1 ФК Подгоріца
2021-08-07 Іскра 2 - 1 Будучност
2021-07-31 Будучност 1 - 1 Морнар Бар
2021-07-27 Будучност 0 - 2 ХБ Торсхавн
2021-07-22 ХБ Торсхавн 4 - 0 Будучност
2021-07-13 Будучност 0 - 4 ХІК Гельсінкі
2021-07-06 ХІК Гельсінкі 3 - 1 Будучност
2021-06-26 Будучност 3 - 2 Крилья Совєтов
2021-06-23 Вождовац 1 - 0 Будучност
2021-06-19 Будучност 1 - 1 Влазнія
2021-05-30 Будучност 3 - 1 Дечич Тузі
2021-05-25 Зета 2 - 4 Будучност
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 11 8 6
33% 17% 50% 92% 67% 50%
Реклама

Таблиця Перша ліга

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Сутьєска 4 4 0 0 8 0 +8 12
2 Дечич Тузі 4 3 1 0 6 0 +6 10
3 Морнар Бар 4 3 1 0 6 2 +4 10
4 Петровац 4 2 1 1 7 5 +2 7
5 Іскра 4 2 1 1 4 2 +2 7
6 Будучност 3 1 1 1 4 4 0 4
7 Рудар 3 0 1 2 0 4 -4 1
8 Єзеро 4 0 1 3 1 6 -5 1
9 Зета 4 0 1 3 2 9 -7 1
10 ФК Подгоріца 4 0 0 4 3 9 -6 0

Хронологія матчів у лізі

Дечич Тузі     
Будучност    
Вдома     
В гостях    

Матчі вдома/в гостях

М Команда Дечич Тузі Будучност
1 Сутьєска    
2 Дечич Тузі -  
3 Морнар Бар    
4 Петровац    
5 Іскра   2 - 1
6 Будучност   -
7 Рудар 3 - 0  
8 Єзеро    
9 Зета 2 - 0  
10 ФК Подгоріца    

Позиція в лізі

  Дечич Тузі Будучност
Позиція 2 6
Очки 10 4
  Вдома В гостях
Позиція 1 7
Очки 6 0

Форма в лізі

  Дечич Тузі Будучност
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
1  
0  
1  
1  
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
2   
0  
0  
0  
0  
1  

Голи в лізі

  Дечич Тузі Будучност
Забиті голи
Пропущені голи
6       
0   
4     
4     
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
5      
0   
1   
2   

Загальна статистика для Перша ліга

Матчі   (19)
Перемоги вдома 42%
Нічиї 21%
Перемоги в гостях 37%
Зіграні матчі 100%
Голи   (41)
Голи за матч 2.16
Голи вдома за матч 1.16
Голи в гостях за матч 1.00
Домашня команда забила в 63%
Команда гостей забила в 63%
Обидві Команди Заб'ють 37%
Більше 1.5 63%
Більше 2.5 42%
Більше 3.5 21%

Дечич Тузі наступні 6 матчі

2021-08-29 Дечич Тузі - Сутьєска
2021-09-11 Петровац - Дечич Тузі
2021-09-19 Дечич Тузі - Морнар Бар
2021-09-25 ФК Подгоріца - Дечич Тузі
2021-10-03 Зета - Дечич Тузі
2021-10-16 Дечич Тузі - Єзеро

Будучност наступні 6 матчі

2021-08-25 Рудар - Будучност
2021-08-29 Будучност - Зета
2021-09-11 Сутьєска - Будучност
2021-09-17 Будучност - Єзеро
2021-09-26 Петровац - Будучност
2021-10-03 Будучност - Рудар

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.44 2.97 3.00
Ймовірність 71% 10% 19%
1 @ 2.44
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.34 1.47
Ймовірність 78% 22%
1X @ 1.34
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.46 2.55
Ймовірність   71% 29%
Більше 1.5 @ 1.46
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.44 1.50
Ймовірність   44% 56%
Менше 2.5 @ 1.50
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   4.65 1.16
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.16
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.09 1.70
Ймовірність   45% 55%
Ні @ 1.70

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-08-21 16:00. На даний момент можливі зміни!