Прімера Дивізіон - Чилі

пʼятниця, 04.12.2020
20:00
Ла-Серена

Ла-Серена

Депортес Ікіке

Депортес Ікіке

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: La Serena
В гостях: Іквіке
Відстань: 1 082.6 км
Час початку
Година: 20:00 (17:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
2.30 3.40 2.75 X2 1.40 1.57
32% 22% 46% 1.57 41% 59%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.28 3.50 1.95 1.85 3.40 1.30
76% 24% 50% 50% 20% 80%

Останні 7 прямі зустрічі

2020-10-20 Депортес Ікіке 2 - 0 Ла-Серена
2012-09-22 Ла-Серена 2 - 3 Депортес Ікіке
2012-04-07 Депортес Ікіке 3 - 1 Ла-Серена
2011-09-29 Депортес Ікіке 1 - 1 Ла-Серена
2011-09-04 Депортес Ікіке 0 - 1 Ла-Серена
2011-09-01 Ла-Серена 2 - 1 Депортес Ікіке
2011-04-02 Ла-Серена 0 - 0 Депортес Ікіке
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 2 3 5 3 2
29% 29% 43% 71% 43% 29%

Ла-Серена останні 12 матчі

2020-11-22 Палестіно 1 - 3 Ла-Серена
2020-11-18 Кобресаль 1 - 2 Ла-Серена
2020-11-15 Ла-Серена 1 - 0 Уачіпато
2020-11-01 У. Католіка 3 - 0 Ла-Серена
2020-10-20 Депортес Ікіке 2 - 0 Ла-Серена
2020-10-14 Ла-Серена 4 - 2 Палестіно
2020-10-11 У. де Чилі 3 - 0 Ла-Серена
2020-10-03 Ла-Серена 0 - 2 У. Еспаньйола
2020-09-25 Уачіпато 1 - 1 Ла-Серена
2020-09-15 Ла-Серена 0 - 1 У. де Консепсьйон
2020-09-10 Аудакс Італьяно 2 - 1 Ла-Серена
2020-09-04 Ла-Серена 1 - 1 О'Хіггінс
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 10 6 2
33% 17% 50% 83% 50% 17%

Депортес Ікіке останні 12 матчі

2020-11-23 Депортес Ікіке 0 - 0 Кобресаль
2020-11-19 Уачіпато 1 - 1 Депортес Ікіке
2020-11-14 Депортес Ікіке 1 - 2 Куріко Унідо
2020-10-31 Коло-Коло 0 - 2 Депортес Ікіке
2020-10-20 Депортес Ікіке 2 - 0 Ла-Серена
2020-10-15 У. де Консепсьйон 1 - 1 Депортес Ікіке
2020-10-10 Депортес Ікіке 2 - 1 Аудакс Італьяно
2020-10-02 С. Вондерерз 3 - 1 Депортес Ікіке
2020-09-24 Депортес Ікіке 0 - 3 Уніон Ла Калера
2020-09-16 Палестіно 2 - 0 Депортес Ікіке
2020-09-10 Депортес Ікіке 0 - 2 У. де Чилі
2020-09-05 Депортес Ікіке 1 - 0 Уачіпато
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 10 4 1
33% 25% 42% 83% 33% 8%
Реклама

Таблиця Прімера Дивізіон

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 У. Католіка 20 14 3 3 49 22 +27 45
2 Уніон Ла Калера 20 13 3 4 33 19 +14 42
3 У. Еспаньйола 20 12 3 5 37 27 +10 39
4 Куріко Унідо 21 11 4 6 27 28 -1 37
5 Антофагаста 21 8 8 5 29 23 +6 32
6 У. де Чилі 20 8 6 6 32 23 +9 30
7 Уачіпато 20 8 5 7 22 23 -1 29
8 У. де Консепсьйон 20 6 8 6 25 26 -1 26
9 Евертон ВМ 20 5 10 5 20 20 0 25
10 Аудакс Італьяно 21 6 7 8 29 32 -3 25
11 С. Вондерерз 20 7 3 10 27 35 -8 24
12 Кобресаль 20 6 5 9 24 25 -1 23
13 Депортес Ікіке 20 6 5 9 21 29 -8 23
13 Палестіно 21 6 5 10 21 29 -8 23
15 Кокімбо 20 6 4 10 21 30 -9 22
16 О'Хіггінс 20 6 3 11 23 30 -7 21
17 Ла-Серена 20 5 3 12 20 29 -9 18
18 Коло-Коло 20 4 5 11 21 31 -10 17

Хронологія матчів у лізі

Ла-Серена                     
Депортес Ікіке                     
Вдома                     
В гостях                     

Матчі вдома/в гостях

М Команда Ла-Серена Депортес Ікіке
1 У. Католіка   3 - 1
2 Уніон Ла Калера    
3 У. Еспаньйола 0 - 2 3 - 2
4 Куріко Унідо   1 - 0
5 Антофагаста 0 - 1  
6 У. де Чилі    
7 Уачіпато 1 - 0 1 - 1
8 У. де Консепсьйон 0 - 1 1 - 1
9 Евертон ВМ    
10 Аудакс Італьяно    
11 С. Вондерерз 3 - 0 3 - 1
12 Кобресаль 1 - 2 1 - 1
13 Депортес Ікіке   -
13 Палестіно 4 - 2 2 - 0
15 Кокімбо   0 - 3
16 О'Хіггінс 1 - 1  
17 Ла-Серена -  
18 Коло-Коло 1 - 2 0 - 2

Позиція в лізі

  Ла-Серена Депортес Ікіке
Позиція 17 13
Очки 18 23
  Вдома В гостях
Позиція 16 11
Очки 10 9

Форма в лізі

  Ла-Серена Депортес Ікіке
Перемоги
Нічиї
Поразки
5      
3    
12             
6       
5      
9          
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
1  
5      
2   
3    
5      

Голи в лізі

  Ла-Серена Депортес Ікіке
Забиті голи
Пропущені голи
20                     
29                              
21                      
29                              
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
11            
11            
12             
15                

Загальна статистика для Прімера Дивізіон

Матчі   (182)
Перемоги вдома 46%
Нічиї 25%
Перемоги в гостях 29%
Зіграні матчі 100%
Голи   (481)
Голи за матч 2.64
Голи вдома за матч 1.45
Голи в гостях за матч 1.20
Домашня команда забила в 79%
Команда гостей забила в 70%
Обидві Команди Заб'ють 55%
Більше 1.5 74%
Більше 2.5 52%
Більше 3.5 25%

Ла-Серена наступні 6 матчі

2020-12-08 Коло-Коло - Ла-Серена
2020-12-13 Ла-Серена - Кокімбо
2020-12-17 Ла-Серена - У. де Чилі
2020-12-21 У. де Консепсьйон - Ла-Серена
2021-01-02 О'Хіггінс - Ла-Серена
2021-01-06 Ла-Серена - Евертон ВМ

Депортес Ікіке наступні 6 матчі

2020-12-08 Депортес Ікіке - У. Еспаньйола
2020-12-13 У. де Чилі - Депортес Ікіке
2020-12-16 Депортес Ікіке - У. де Консепсьйон
2020-12-28 Депортес Ікіке - Палестіно
2021-01-02 Евертон ВМ - Депортес Ікіке
2021-01-08 Депортес Ікіке - У. Католіка

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 2.30 3.40 2.75
Ймовірність 32% 22% 46%
X2 @ 1.57
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.40 1.57
Ймовірність 41% 59%
X2 @ 1.57
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.28 3.50
Ймовірність   76% 24%
Більше 1.5 @ 1.28
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.95 1.85
Ймовірність   50% 50%
Менше 2.5 @ 1.85
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   3.40 1.30
Ймовірність   20% 80%
Менше 3.5 @ 1.30
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   1.72 2.00
Ймовірність   49% 51%
Ні @ 2.00

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2020-12-04 16:04. На даний момент можливі зміни!