Південноамериканський кубок

середа, 07.04.2021
01:30
Деп. Калі

Деп. Калі
(Колумбія)

Депортес Толіма

Депортес Толіма
(Колумбія)

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Калі
В гостях: Ібаге
Відстань: 181.4 км
Стадіон
Стадіон: Deportivo Cali (Калі / Кол)
Вміщує: 55 347
Розміри: 110 x 75 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 01:30 (19:30 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.95 3.00 4.00 1X 1.20 1.72
38% 34% 28% 1.20 64% 36%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.50 2.50 2.40 1.53 5.00 1.16
61% 39% 35% 65% 18% 82%

Останні 12 прямі зустрічі

2021-03-21 Деп. Калі 0 - 0 Депортес Толіма
2021-03-17 Депортес Толіма 3 - 0 Деп. Калі
2020-11-01 Деп. Калі 1 - 2 Депортес Толіма
2019-10-17 Депортес Толіма 1 - 1 Деп. Калі
2019-10-04 Депортес Толіма 5 - 2 Деп. Калі
2019-09-26 Деп. Калі 2 - 1 Депортес Толіма
2019-06-06 Деп. Калі 1 - 2 Депортес Толіма
2019-05-14 Депортес Толіма 1 - 1 Деп. Калі
2019-02-15 Деп. Калі 2 - 1 Депортес Толіма
2018-09-23 Деп. Калі 0 - 1 Депортес Толіма
2018-03-28 Депортес Толіма 0 - 1 Деп. Калі
2017-09-24 Деп. Калі 1 - 2 Депортес Толіма
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 3 6 9 7 1
25% 25% 50% 75% 58% 8%

Деп. Калі останні 12 матчі

2021-04-02 Inter Bogota 2 - 5 Деп. Калі
2021-03-30 Деп. Калі 1 - 1 Деп. Пасто
2021-03-25 Букараманга 1 - 0 Деп. Калі
2021-03-21 Деп. Калі 0 - 0 Депортес Толіма
2021-03-17 Депортес Толіма 3 - 0 Деп. Калі
2021-03-12 Деп. Калі 0 - 2 Америка де Калі
2021-03-06 Онсе Кальдас 0 - 0 Деп. Калі
2021-03-01 Деп. Калі 1 - 1 Санта-Фе
2021-02-26 Інд. Медельїн 1 - 1 Деп. Калі
2021-02-23 Деп. Калі 1 - 1 Альянса Вальєдупар
2021-02-18 Хуніор 1 - 2 Деп. Калі
2021-02-13 Деп. Калі 1 - 0 Агілас
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 6 3 8 3 1
25% 50% 25% 67% 25% 8%

Депортес Толіма останні 12 матчі

2021-04-04 Мільйонаріос 0 - 0 Депортес Толіма
2021-03-31 Депортес Толіма 2 - 1 Атл. Насьйональ
2021-03-27 Енвігадо 0 - 0 Депортес Толіма
2021-03-24 Депортес Толіма 0 - 1 Хуніор
2021-03-21 Деп. Калі 0 - 0 Депортес Толіма
2021-03-17 Депортес Толіма 3 - 0 Деп. Калі
2021-03-13 Депортес Толіма 3 - 2 Ягуарес Кордоба
2021-03-08 Бояка Чіко 2 - 1 Депортес Толіма
2021-03-05 Санта-Фе 3 - 2 Депортес Толіма
2021-02-28 Депортес Толіма 1 - 0 Агілас
2021-02-25 Альянса Вальєдупар 0 - 5 Депортес Толіма
2021-02-20 Депортес Толіма 3 - 1 Патріотас
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 7 7 4
50% 25% 25% 58% 58% 33%
Реклама

Таблиця Категорія Прімера A (Колумбія)

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Атл. Насьйональ 16 9 4 3 30 13 +17 31
2 Inter Bogota 17 8 6 3 20 16 +4 30
3 Депортес Толіма 16 8 5 3 22 12 +10 29
4 Хуніор 17 8 4 5 21 13 +8 28
5 Деп. Калі 16 7 7 2 17 11 +6 28
6 Санта-Фе 15 7 6 2 19 11 +8 27
7 Мільйонаріос 16 8 3 5 20 16 +4 27
8 Америка де Калі 16 6 7 3 17 12 +5 25
9 Інд. Медельїн 15 6 7 2 15 10 +5 25
10 Ягуарес Кордоба 16 7 2 7 21 21 0 23
11 Деп. Пасто 15 4 9 2 16 15 +1 21
12 Букараманга 15 5 4 6 15 14 +1 19
13 Енвігадо 16 3 7 6 14 21 -7 16
14 Патріотас 16 5 1 10 15 23 -8 16
15 Бояка Чіко 16 4 3 9 14 20 -6 15
16 Агілас 16 2 8 6 12 17 -5 14
17 Онсе Кальдас 16 2 7 7 17 22 -5 13
18 Деп. Перейра 15 1 6 8 10 22 -12 9
19 Альянса Вальєдупар 15 0 4 11 7 33 -26 4

Деп. Калі наступні 6 матчі

2021-04-11 Деп. Калі - Атл. Насьйональ
2021-04-18 Мільйонаріос - Деп. Калі
2021-04-25 Депортес Толіма - Деп. Калі
2021-05-02 Деп. Калі - Депортес Толіма
2021-05-14 Деп. Калі - Депортес Толіма
2021-06-04 Деп. Калі - Депортес Толіма

Депортес Толіма наступні 6 матчі

2021-04-13 Депортес Толіма - Букараманга
2021-04-18 Америка де Калі - Депортес Толіма
2021-04-22 Брагантіно - Депортес Толіма
2021-04-25 Депортес Толіма - Деп. Калі
2021-04-29 Депортес Толіма - Тальєрес Кордоба
2021-05-02 Деп. Калі - Депортес Толіма

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.95 3.00 4.00
Ймовірність 38% 34% 28%
1X @ 1.20
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.20 1.72
Ймовірність 64% 36%
1X @ 1.20
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.50 2.50
Ймовірність   61% 39%
Більше 1.5 @ 1.50
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.40 1.53
Ймовірність   35% 65%
Менше 2.5 @ 1.53
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   5.00 1.16
Ймовірність   18% 82%
Менше 3.5 @ 1.16
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.20 1.61
Ймовірність   41% 59%
Ні @ 1.61

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-04-07 00:06. На даний момент можливі зміни!