Категорія Прімера A - Колумбія
середа, 01.03.2023
23:00
23:00

Деп. Калі

Деп. Перейра
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Калі |
| В гостях: | Перейра |
| Відстань: | 178.4 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | Deportivo Cali |
| Вміщує: | 55 347 |
| Розміри: | 110 x 75 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 23:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.30 | 4.00 | 1X | 1.22 | 1.80 | |||
| 37% | 33% | 30% | 1.22 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.62 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 80% | 20% | 46% | 54% | 25% | 75% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2022-07-25 | Деп. Перейра | 2 - 1 | Деп. Калі |
| 2022-02-02 | Деп. Калі | 1 - 0 | Деп. Перейра |
| 2021-12-16 | Деп. Перейра | 1 - 0 | Деп. Калі |
| 2021-11-27 | Деп. Калі | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| 2021-09-25 | Деп. Калі | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| 2021-01-25 | Деп. Перейра | 0 - 1 | Деп. Калі |
| 2020-03-07 | Деп. Калі | 2 - 2 | Деп. Перейра |
| 2011-10-16 | Деп. Перейра | 0 - 0 | Деп. Калі |
| 2011-04-10 | Деп. Калі | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| 2010-11-07 | Деп. Калі | 1 - 1 | Деп. Перейра |
| 2010-05-08 | Деп. Перейра | 1 - 3 | Деп. Калі |
| 2009-07-25 | Деп. Калі | 2 - 1 | Деп. Перейра |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 8 | 7 | 2 | |
| 58% | 25% | 17% | 67% | 58% | 17% |
Деп. Калі останні 12 матчі
| 2023-02-26 | Депортес Толіма | 1 - 2 | Деп. Калі |
| 2023-02-21 | Деп. Калі | 1 - 1 | Агілас |
| 2023-02-13 | Атл. Насьйональ | 1 - 1 | Деп. Калі |
| 2023-02-05 | Деп. Калі | 0 - 0 | Онсе Кальдас |
| 2023-01-21 | Ель Насьйональ | 3 - 0 | Деп. Калі |
| 2022-10-30 | Деп. Калі | 1 - 0 | Патріотас |
| 2022-10-22 | Санта-Фе | 1 - 0 | Деп. Калі |
| 2022-10-17 | Деп. Калі | 1 - 1 | Онсе Кальдас |
| 2022-10-13 | Агілас | 2 - 2 | Деп. Калі |
| 2022-10-09 | Деп. Калі | 1 - 0 | Америка де Калі |
| 2022-10-02 | Хуніор | 1 - 0 | Деп. Калі |
| 2022-09-26 | Деп. Калі | 1 - 2 | Inter Bogota |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 4 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 33% | 8% |
Деп. Перейра останні 12 матчі
| 2023-02-25 | Ягуарес Кордоба | 2 - 0 | Деп. Перейра |
| 2023-02-19 | Деп. Перейра | 3 - 1 | Онсе Кальдас |
| 2023-02-17 | Атл. Насьйональ | 4 - 3 | Деп. Перейра |
| 2023-02-12 | Бояка Чіко | 3 - 1 | Деп. Перейра |
| 2023-02-09 | Деп. Перейра | 0 - 1 | Атл. Насьйональ |
| 2023-02-03 | Деп. Перейра | 2 - 1 | Ind. Yumbo |
| 2023-01-29 | Деп. Перейра | 2 - 3 | Мільйонаріос |
| 2022-12-08 | Деп. Перейра | 0 - 0 | Інд. Медельїн |
| 2022-12-04 | Інд. Медельїн | 1 - 1 | Деп. Перейра |
| 2022-12-01 | Хуніор | 0 - 2 | Деп. Перейра |
| 2022-11-28 | Деп. Перейра | 5 - 1 | Санта-Фе |
| 2022-11-24 | Деп. Перейра | 2 - 1 | Мільйонаріос |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 7 | 5 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 58% | 42% |
Таблиця Категорія Прімера A
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Америка де Калі | 6 | +7 | 13 |
| 2 | Агілас | 6 | +4 | 12 |
| 3 | Бояка Чіко | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Атл. Насьйональ | 6 | +2 | 9 |
| 5 | Букараманга | 6 | +1 | 9 |
| 6 | Ягуарес Кордоба | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Деп. Пасто | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Енвігадо | 6 | 0 | 7 |
| 9 | Мільйонаріос | 3 | +1 | 6 |
| 10 | Деп. Калі | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Санта-Фе | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Хуніор | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Деп. Перейра | 5 | -2 | 6 |
| 14 | У. Магдалена | 5 | -3 | 6 |
| 15 | Inter Bogota | 5 | -1 | 5 |
| 16 | Депортес Толіма | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Інд. Медельїн | 6 | -2 | 5 |
| 18 | Онсе Кальдас | 6 | -3 | 5 |
| 19 | Альянса Вальєдупар | 4 | -1 | 4 |
| 20 | Ind. Yumbo | 6 | -7 | 1 |
Хронологія матчів у лізі
| Деп. Калі | |
| Деп. Перейра | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Деп. Калі | Деп. Перейра |
|---|---|---|---|
| 1 | Америка де Калі | ||
| 2 | Агілас | 1 - 1 | |
| 3 | Бояка Чіко | 3 - 1 | |
| 4 | Атл. Насьйональ | ||
| 5 | Букараманга | ||
| 6 | Ягуарес Кордоба | 2 - 0 | |
| 7 | Деп. Пасто | ||
| 8 | Енвігадо | ||
| 9 | Мільйонаріос | ||
| 10 | Деп. Калі | - | |
| 11 | Санта-Фе | ||
| 12 | Хуніор | ||
| 13 | Деп. Перейра | - | |
| 14 | У. Магдалена | ||
| 15 | Inter Bogota | ||
| 16 | Депортес Толіма | ||
| 17 | Інд. Медельїн | ||
| 18 | Онсе Кальдас | 0 - 0 | |
| 19 | Альянса Вальєдупар | ||
| 20 | Ind. Yumbo |
Позиція в лізі
| Деп. Калі | Деп. Перейра | |
| Позиція | 10 | 13 |
| Очки | 6 | 6 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 17 | 18 |
| Очки | 2 | 0 |
Форма в лізі
| Деп. Калі | Деп. Перейра | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
1
3 0 |
2
0 3 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
2 0 |
0
0 2 |
Голи в лізі
| Деп. Калі | Деп. Перейра | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
4
3 |
8
10 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
1 |
1
5 |
Загальна статистика для Категорія Прімера A
| Матчі (52) | |
| Перемоги вдома | 44% |
| Нічиї | 38% |
| Перемоги в гостях | 17% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (110) | |
| Голи за матч | 2.12 |
| Голи вдома за матч | 1.27 |
| Голи в гостях за матч | 0.85 |
| Домашня команда забила в | 79% |
| Команда гостей забила в | 63% |
| Обидві Команди Заб'ють | 56% |
| Більше 1.5 | 65% |
| Більше 2.5 | 35% |
| Більше 3.5 | 15% |
Деп. Калі наступні 6 матчі
| 2023-03-05 | Мільйонаріос | - | Деп. Калі |
| 2023-03-11 | Деп. Калі | - | Букараманга |
| 2023-03-16 | Леонес | - | Деп. Калі |
| 2023-03-18 | Деп. Пасто | - | Деп. Калі |
| 2023-03-22 | Санта-Фе | - | Деп. Калі |
| 2023-03-26 | Деп. Калі | - | Америка де Калі |
Деп. Перейра наступні 6 матчі
| 2023-03-06 | Деп. Перейра | - | Депортес Толіма |
| 2023-03-12 | Агілас | - | Деп. Перейра |
| 2023-03-18 | Деп. Перейра | - | Атл. Насьйональ |
| 2023-03-25 | Онсе Кальдас | - | Деп. Перейра |
| 2023-04-01 | Деп. Пасто | - | Деп. Перейра |
| 2023-04-06 | Деп. Перейра | - | Коло-Коло |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.95 | 3.30 | 4.00 |
| Ймовірність | 37% | 33% | 30% |
| 1X @ 1.22 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.22 | 1.80 |
| Ймовірність | 62% | 38% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.40 | 2.75 | |
| Ймовірність | 80% | 20% | |
| Більше 1.5 @ 1.40 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.25 | 1.62 | |
| Ймовірність | 46% | 54% | |
| Менше 2.5 @ 1.62 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.00 | 1.22 | |
| Ймовірність | 25% | 75% | |
| Менше 3.5 @ 1.22 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.00 | 1.73 | |
| Ймовірність | 70% | 30% | |
| Так @ 2.00 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-03-01 20:02. На даний момент можливі зміни!