Категорія Прімера A - Колумбія

понеділок, 26.07.2021
02:00
Деп. Калі

Деп. Калі

Інд. Медельїн

Інд. Медельїн

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Калі
В гостях: Медельїн
Відстань: 330.5 км
Стадіон
Стадіон: Deportivo Cali
Вміщує: 55 347
Розміри: 110 x 75 м
Фотографії: Google maps (карта)
Час початку
Година: 02:00 (20:00 місцевий час)
Реклама

Коефіцієнти

1 X 2 П/K 1X X2
1.80 3.40 4.75 1 1.18 1.90
40% 35% 25% 1.80 72% 28%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.50 2.50 2.50 1.50 5.00 1.16
91% 9% 48% 52% 15% 85%

Останні 12 прямі зустрічі

2021-02-26 Інд. Медельїн 1 - 1 Деп. Калі
2020-10-26 Інд. Медельїн 2 - 3 Деп. Калі
2019-11-07 Інд. Медельїн 2 - 1 Деп. Калі
2019-11-02 Деп. Калі 2 - 2 Інд. Медельїн
2019-08-19 Деп. Калі 1 - 0 Інд. Медельїн
2019-02-24 Інд. Медельїн 1 - 1 Деп. Калі
2018-08-12 Деп. Калі 3 - 2 Інд. Медельїн
2018-02-17 Інд. Медельїн 2 - 1 Деп. Калі
2017-09-28 Деп. Калі 2 - 2 Інд. Медельїн
2017-09-15 Інд. Медельїн 1 - 1 Деп. Калі
2017-08-17 Деп. Калі 1 - 3 Інд. Медельїн
2017-06-05 Інд. Медельїн 3 - 1 Деп. Калі
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
3 5 4 11 8 6
25% 42% 33% 92% 67% 50%

Деп. Калі останні 12 матчі

2021-07-18 Санта-Фе 1 - 2 Деп. Калі
2021-06-04 Деп. Калі 2 - 0 Депортес Толіма
2021-04-25 Депортес Толіма 3 - 0 Деп. Калі
2021-04-18 Мільйонаріос 3 - 1 Деп. Калі
2021-04-11 Деп. Калі 1 - 0 Атл. Насьйональ
2021-04-07 Деп. Калі 0 - 0 Депортес Толіма
2021-04-02 Inter Bogota 2 - 5 Деп. Калі
2021-03-30 Деп. Калі 1 - 1 Деп. Пасто
2021-03-25 Букараманга 1 - 0 Деп. Калі
2021-03-21 Деп. Калі 0 - 0 Депортес Толіма
2021-03-17 Депортес Толіма 3 - 0 Деп. Калі
2021-03-12 Деп. Калі 0 - 2 Америка де Калі
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 8 5 2
33% 25% 42% 67% 42% 17%

Інд. Медельїн останні 12 матчі

2021-07-17 Інд. Медельїн 1 - 1 Агілас
2021-04-18 Онсе Кальдас 2 - 0 Інд. Медельїн
2021-04-10 Інд. Медельїн 2 - 2 Альянса Вальєдупар
2021-04-07 Деп. Перейра 1 - 0 Інд. Медельїн
2021-03-28 Інд. Медельїн 0 - 0 Атл. Насьйональ
2021-03-24 Америка де Калі 1 - 2 Інд. Медельїн
2021-03-21 Інд. Медельїн 2 - 2 Деп. Пасто
2021-03-14 Агілас 0 - 2 Інд. Медельїн
2021-03-05 Інд. Медельїн 1 - 1 Inter Bogota
2021-02-28 Енвігадо 1 - 1 Інд. Медельїн
2021-02-26 Інд. Медельїн 1 - 1 Деп. Калі
2021-02-21 Санта-Фе 0 - 0 Інд. Медельїн
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
2 8 2 9 3 2
17% 67% 17% 75% 25% 17%
Реклама

Таблиця Категорія Прімера A

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Америка де Калі 2 2 0 0 6 2 +4 6
2 Букараманга 2 2 0 0 6 3 +3 6
3 Мільйонаріос 2 2 0 0 5 2 +3 6
4 Атл. Насьйональ 2 1 1 0 3 2 +1 4
5 Онсе Кальдас 2 1 1 0 2 1 +1 4
6 Кіндіо 2 1 0 1 3 2 +1 3
7 Деп. Калі 1 1 0 0 2 1 +1 3
8 Альянса Вальєдупар 1 1 0 0 1 0 +1 3
9 Депортес Толіма 2 1 0 1 1 1 0 3
10 Енвігадо 1 0 1 0 2 2 0 1
11 Інд. Медельїн 1 0 1 0 1 1 0 1
12 Ind. Yumbo 2 0 1 1 2 3 -1 1
13 Патріотас 2 0 1 1 2 4 -2 1
13 Агілас 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 Ягуарес Кордоба 2 0 1 1 1 3 -2 1
16 Деп. Перейра 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 Inter Bogota 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 Санта-Фе 2 0 0 2 4 6 -2 0
19 Деп. Пасто 1 0 0 1 1 3 -2 0
19 Хуніор 1 0 0 1 1 3 -2 0

Хронологія матчів у лізі

Деп. Калі  
Інд. Медельїн  
Вдома  
В гостях  

Позиція в лізі

  Деп. Калі Інд. Медельїн
Позиція 7 11
Очки 3 1
  Вдома В гостях
Позиція 17 17
Очки 0 0

Форма в лізі

  Деп. Калі Інд. Медельїн
Перемоги
Нічиї
Поразки
1  
0  
0  
0  
1  
0  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Голи в лізі

  Деп. Калі Інд. Медельїн
Забиті голи
Пропущені голи
2   
1   
1   
1   
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
0   
0   
0   
0   

Загальна статистика для Категорія Прімера A

Матчі   (16)
Перемоги вдома 50%
Нічиї 25%
Перемоги в гостях 25%
Зіграні матчі 100%
Голи   (45)
Голи за матч 2.81
Голи вдома за матч 1.50
Голи в гостях за матч 1.31
Домашня команда забила в 94%
Команда гостей забила в 69%
Обидві Команди Заб'ють 62%
Більше 1.5 75%
Більше 2.5 50%
Більше 3.5 38%

Деп. Калі наступні 6 матчі

2021-08-01 Деп. Калі - Букараманга
2021-08-07 Атл. Насьйональ - Деп. Калі
2021-08-15 Деп. Калі - Мільйонаріос
2021-08-23 Альянса Вальєдупар - Деп. Калі
2021-08-26 Деп. Калі - Інд. Медельїн
2021-08-29 Деп. Калі - Хуніор

Інд. Медельїн наступні 6 матчі

2021-07-29 Інд. Медельїн - Онсе Кальдас
2021-08-01 Інд. Медельїн - Хуніор
2021-08-04 Онсе Кальдас - Інд. Медельїн
2021-08-08 Inter Bogota - Інд. Медельїн
2021-08-14 Інд. Медельїн - Америка де Калі
2021-08-22 Мільйонаріос - Інд. Медельїн

Коефіцієнти та Ймовірності

Стандарт 1X2 1 X 2
Коефіцієнт 1.80 3.40 4.75
Ймовірність 40% 35% 25%
1 @ 1.80
Подвійний шанс 1X X2
Коефіцієнт 1.18 1.90
Ймовірність 72% 28%
1X @ 1.18
Більше/Менше 1.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   1.50 2.50
Ймовірність   91% 9%
Більше 1.5 @ 1.50
Більше/Менше 2.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   2.50 1.50
Ймовірність   48% 52%
Менше 2.5 @ 1.50
Більше/Менше 3.5 Блш Мнш
Коефіцієнт   5.00 1.16
Ймовірність   15% 85%
Менше 3.5 @ 1.16
Обидві Команди Заб'ють Так Ні
Коефіцієнт   2.25 1.57
Ймовірність   86% 14%
Так @ 2.25

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-07-26 00:03. На даний момент можливі зміни!