Національна ліга - Гватемала
субота, 01.04.2023
18:00
18:00

Гуастатоя

Кобан Імперіаль
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Гуастатоя |
| В гостях: | Кобан |
| Відстань: | 76.7 км |
| Стадіон | |
| Стадіон: | David Cordon Hichos |
| Вміщує: | 5 000 |
| Розміри: | 105 x 68 м |
| Фотографії: | Google maps (карта) |
| Час початку | |
| Година: | 18:00 (11:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.58 | 3.25 | 5.50 | 1 | 1.12 | 2.20 | |||
| 72% | 16% | 12% | 1.58 | 85% | 15% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 2.50 | 2.35 | 1.52 | 4.40 | 1.18 | ||||||
| 54% | 46% | 36% | 64% | 15% | 85% |
Останні 12 прямі зустрічі
| 2023-02-05 | Кобан Імперіаль | 0 - 0 | Гуастатоя |
| 2022-11-12 | Кобан Імперіаль | 1 - 0 | Гуастатоя |
| 2022-08-31 | Гуастатоя | 3 - 0 | Кобан Імперіаль |
| 2022-05-08 | Гуастатоя | 4 - 0 | Кобан Імперіаль |
| 2022-03-05 | Кобан Імперіаль | 0 - 0 | Гуастатоя |
| 2021-11-13 | Кобан Імперіаль | 0 - 1 | Гуастатоя |
| 2021-10-13 | Гуастатоя | 0 - 1 | Кобан Імперіаль |
| 2021-04-10 | Кобан Імперіаль | 0 - 1 | Гуастатоя |
| 2021-03-10 | Гуастатоя | 1 - 1 | Кобан Імперіаль |
| 2021-01-03 | Кобан Імперіаль | 1 - 2 | Гуастатоя |
| 2020-12-31 | Гуастатоя | 0 - 0 | Кобан Імперіаль |
| 2020-10-31 | Кобан Імперіаль | 3 - 1 | Гуастатоя |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 5 | 4 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 42% | 33% | 17% |
Гуастатоя останні 12 матчі
| 2023-03-26 | Малакатеко | 0 - 0 | Гуастатоя |
| 2023-03-19 | Гуастатоя | 4 - 1 | Сінабахуль |
| 2023-03-05 | Шелаху | 0 - 0 | Гуастатоя |
| 2023-03-01 | Гуастатоя | 3 - 0 | Деп. Мікско |
| 2023-02-26 | Істапа | 1 - 1 | Гуастатоя |
| 2023-02-22 | Гуастатоя | 1 - 0 | Санта Лучія |
| 2023-02-19 | Гуастатоя | 3 - 0 | Ачуапа |
| 2023-02-15 | Комунікасьйонес | 2 - 0 | Гуастатоя |
| 2023-02-11 | Гуастатоя | 3 - 1 | Антігуа |
| 2023-02-05 | Кобан Імперіаль | 0 - 0 | Гуастатоя |
| 2023-02-01 | Гуастатоя | 4 - 0 | Малакатеко |
| 2023-01-29 | Сінабахуль | 1 - 0 | Гуастатоя |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 7 | 5 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 58% | 42% | 25% |
Кобан Імперіаль останні 12 матчі
| 2023-03-12 | Кобан Імперіаль | 1 - 2 | Ачуапа |
| 2023-03-05 | Малакатеко | 0 - 1 | Кобан Імперіаль |
| 2023-03-01 | Кобан Імперіаль | 1 - 1 | Сінабахуль |
| 2023-02-25 | Мунісіпаль | 1 - 0 | Кобан Імперіаль |
| 2023-02-22 | Кобан Імперіаль | 0 - 1 | Шелаху |
| 2023-02-18 | Деп. Мікско | 1 - 0 | Кобан Імперіаль |
| 2023-02-15 | Кобан Імперіаль | 2 - 0 | Істапа |
| 2023-02-11 | Санта Лучія | 2 - 0 | Кобан Імперіаль |
| 2023-02-05 | Кобан Імперіаль | 0 - 0 | Гуастатоя |
| 2023-02-02 | Комунікасьйонес | 1 - 0 | Кобан Імперіаль |
| 2023-01-28 | Кобан Імперіаль | 1 - 2 | Антігуа |
| 2023-01-22 | Ачуапа | 0 - 0 | Кобан Імперіаль |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 5 | 2 | 0 | |
| 17% | 25% | 58% | 42% | 17% | 0% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Шелаху | 14 | +9 | 29 |
| 2 | Гуастатоя | 13 | +14 | 25 |
| 3 | Сінабахуль | 14 | 0 | 22 |
| 4 | Комунікасьйонес | 12 | +6 | 21 |
| 5 | Деп. Мікско | 14 | -1 | 17 |
| 6 | Мунісіпаль | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Істапа | 13 | -2 | 16 |
| 8 | Антігуа | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Ачуапа | 14 | -13 | 15 |
| 10 | Малакатеко | 12 | -4 | 11 |
| 11 | Санта Лучія | 13 | -9 | 11 |
| 12 | Кобан Імперіаль | 12 | -5 | 9 |
Хронологія матчів у лізі
| Гуастатоя | |
| Кобан Імперіаль | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Гуастатоя | Кобан Імперіаль |
|---|---|---|---|
| 1 | Шелаху | ||
| 2 | Гуастатоя | - | |
| 3 | Сінабахуль | 4 - 1 | |
| 4 | Комунікасьйонес | 1 - 0 | |
| 5 | Деп. Мікско | 3 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Мунісіпаль | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Істапа | ||
| 8 | Антігуа | 3 - 1 | |
| 9 | Ачуапа | 3 - 0 | 0 - 0 |
| 10 | Малакатеко | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 11 | Санта Лучія | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 12 | Кобан Імперіаль | - |
Позиція в лізі
| Гуастатоя | Кобан Імперіаль | |
| Позиція | 2 | 12 |
| Очки | 25 | 9 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 1 | 8 |
| Очки | 21 | 4 |
Форма в лізі
| Гуастатоя | Кобан Імперіаль | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
4 2 |
2
3 7 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
7
0 0 |
1
1 4 |
Голи в лізі
| Гуастатоя | Кобан Імперіаль | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
21
7 |
6
11 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
20
3 |
1
5 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (77) | |
| Перемоги вдома | 52% |
| Нічиї | 31% |
| Перемоги в гостях | 17% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (181) | |
| Голи за матч | 2.35 |
| Голи вдома за матч | 1.58 |
| Голи в гостях за матч | 0.77 |
| Домашня команда забила в | 74% |
| Команда гостей забила в | 53% |
| Обидві Команди Заб'ють | 43% |
| Більше 1.5 | 58% |
| Більше 2.5 | 45% |
| Більше 3.5 | 23% |
Гуастатоя наступні 6 матчі
| 2023-04-06 | Антігуа | - | Гуастатоя |
| 2023-04-09 | Гуастатоя | - | Комунікасьйонес |
| 2023-04-12 | Мунісіпаль | - | Гуастатоя |
| 2023-04-15 | Ачуапа | - | Гуастатоя |
| 2023-04-19 | Санта Лучія | - | Гуастатоя |
| 2023-04-23 | Гуастатоя | - | Істапа |
Кобан Імперіаль наступні 6 матчі
| 2023-04-05 | Кобан Імперіаль | - | Санта Лучія |
| 2023-04-09 | Істапа | - | Кобан Імперіаль |
| 2023-04-13 | Антігуа | - | Кобан Імперіаль |
| 2023-04-16 | Кобан Імперіаль | - | Деп. Мікско |
| 2023-04-20 | Шелаху | - | Кобан Імперіаль |
| 2023-04-23 | Кобан Імперіаль | - | Мунісіпаль |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.58 | 3.25 | 5.50 |
| Ймовірність | 72% | 16% | 12% |
| 1 @ 1.58 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.12 | 2.20 |
| Ймовірність | 85% | 15% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.46 | 2.50 | |
| Ймовірність | 54% | 46% | |
| Більше 1.5 @ 1.46 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.52 | |
| Ймовірність | 36% | 64% | |
| Менше 2.5 @ 1.52 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.40 | 1.18 | |
| Ймовірність | 15% | 85% | |
| Менше 3.5 @ 1.18 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.35 | 1.52 | |
| Ймовірність | 32% | 68% | |
| Ні @ 1.52 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2023-04-01 16:03. На даний момент можливі зміни!