Національна ліга - Гватемала
неділя, 14.08.2022
01:00
01:00

Деп. Мікско

Сінабахуль
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Інформація | |
|---|---|
| Місто | |
| Вдома: | Mixco |
| В гостях: | Huehuetenango |
| Відстань: | 120.2 км |
| Час початку | |
| Година: | 01:00 (18:00 місцевий час) |
Коефіцієнти
| 1 | X | 2 | П/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.29 | 4.28 | X2 | 1.18 | 1.93 | |||
| 31% | 29% | 40% | 1.93 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.88 | 2.13 | 1.60 | 4.10 | 1.20 | ||||||
| 61% | 39% | 30% | 70% | 16% | 84% |
Прямі зустрічі
Немає даних у системі
Деп. Мікско останні 12 матчі
| 2022-08-10 | Гуастатоя | 0 - 0 | Деп. Мікско |
| 2022-08-07 | Деп. Мікско | 1 - 1 | Комунікасьйонес |
| 2022-07-31 | Малакатеко | 3 - 0 | Деп. Мікско |
| 2022-07-25 | Деп. Мікско | 0 - 2 | Антігуа |
| 2020-03-15 | Деп. Мікско | 1 - 0 | Шелаху |
| 2020-03-11 | Санта Лучія | 2 - 0 | Деп. Мікско |
| 2020-03-08 | Санарате | 0 - 3 | Деп. Мікско |
| 2020-03-01 | Деп. Мікско | 1 - 0 | Сікінала |
| 2020-02-23 | Деп. Мікско | 1 - 1 | Антігуа |
| 2020-02-15 | Комунікасьйонес | 1 - 0 | Деп. Мікско |
| 2020-02-13 | Деп. Мікско | 1 - 1 | Кобан Імперіаль |
| 2020-02-09 | Малакатеко | 1 - 0 | Деп. Мікско |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 2 | 0 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 17% | 0% |
Сінабахуль останні 12 матчі
| 2022-08-10 | Сінабахуль | 1 - 1 | Ачуапа |
| 2022-08-07 | Гуастатоя | 1 - 0 | Сінабахуль |
| 2022-07-30 | Кобан Імперіаль | 3 - 1 | Сінабахуль |
| 2022-07-25 | Сінабахуль | 1 - 0 | Комунікасьйонес |
| 2011-04-24 | Сінабахуль | 1 - 4 | Мунісіпаль |
| 2011-04-20 | Малакатеко | 3 - 0 | Сінабахуль |
| 2011-04-17 | Heredia | 2 - 0 | Сінабахуль |
| 2011-04-14 | Сінабахуль | 1 - 0 | Сучітепекес |
| 2011-04-10 | Dep. Mictlan | 3 - 0 | Сінабахуль |
| 2011-04-03 | Сінабахуль | 0 - 0 | Universidad SC |
| 2011-03-24 | Комунікасьйонес | 5 - 1 | Сінабахуль |
| 2011-03-20 | Сінабахуль | 0 - 0 | Halcones FC |
| В | Н | П | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 7 | 5 | 3 | |
| 17% | 25% | 58% | 58% | 42% | 25% |
Таблиця Національна ліга
| М | Команда | І | РМ | О |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кобан Імперіаль | 4 | +5 | 9 |
| 2 | Малакатеко | 4 | +4 | 7 |
| 3 | Шелаху | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Антігуа | 4 | +2 | 7 |
| 5 | Гуастатоя | 4 | +1 | 6 |
| 6 | Мунісіпаль | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Комунікасьйонес | 5 | 0 | 6 |
| 8 | Санта Лучія | 5 | -4 | 5 |
| 9 | Ачуапа | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Сінабахуль | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Істапа | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Деп. Мікско | 4 | -5 | 2 |
Хронологія матчів у лізі
| Деп. Мікско | |
| Сінабахуль | |
| Вдома | |
| В гостях |
Матчі вдома/в гостях
| М | Команда | Деп. Мікско | Сінабахуль |
|---|---|---|---|
| 1 | Кобан Імперіаль | 3 - 1 | |
| 2 | Малакатеко | ||
| 3 | Шелаху | ||
| 4 | Антігуа | 0 - 2 | |
| 5 | Гуастатоя | 1 - 0 | |
| 6 | Мунісіпаль | ||
| 7 | Комунікасьйонес | 1 - 1 | |
| 8 | Санта Лучія | ||
| 9 | Ачуапа | ||
| 10 | Сінабахуль | - | |
| 11 | Істапа | ||
| 12 | Деп. Мікско | - |
Позиція в лізі
| Деп. Мікско | Сінабахуль | |
| Позиція | 12 | 10 |
| Очки | 2 | 4 |
| Вдома | В гостях | |
| Позиція | 11 | 11 |
| Очки | 1 | 0 |
Форма в лізі
| Деп. Мікско | Сінабахуль | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
2 2 |
1
1 2 |
| Вдома | В гостях | |
|
Перемоги Нічиї Поразки |
0
1 1 |
0
0 2 |
Голи в лізі
| Деп. Мікско | Сінабахуль | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
6 |
3
5 |
| Вдома | В гостях | |
|
Забиті голи Пропущені голи |
1
3 |
1
4 |
Загальна статистика для Національна ліга
| Матчі (25) | |
| Перемоги вдома | 52% |
| Нічиї | 32% |
| Перемоги в гостях | 16% |
| Зіграні матчі | 100% |
| Голи (58) | |
| Голи за матч | 2.32 |
| Голи вдома за матч | 1.32 |
| Голи в гостях за матч | 1.00 |
| Домашня команда забила в | 76% |
| Команда гостей забила в | 52% |
| Обидві Команди Заб'ють | 40% |
| Більше 1.5 | 60% |
| Більше 2.5 | 40% |
| Більше 3.5 | 24% |
Деп. Мікско наступні 6 матчі
| 2022-08-21 | Деп. Мікско | - | Шелаху |
| 2022-08-28 | Санта Лучія | - | Деп. Мікско |
| 2022-09-01 | Деп. Мікско | - | Мунісіпаль |
| 2022-09-03 | Кобан Імперіаль | - | Деп. Мікско |
| 2022-09-11 | Деп. Мікско | - | Ачуапа |
| 2022-09-18 | Істапа | - | Деп. Мікско |
Сінабахуль наступні 6 матчі
| 2022-08-22 | Сінабахуль | - | Істапа |
| 2022-08-28 | Шелаху | - | Сінабахуль |
| 2022-08-31 | Сінабахуль | - | Антігуа |
| 2022-09-04 | Санта Лучія | - | Сінабахуль |
| 2022-09-12 | Сінабахуль | - | Малакатеко |
| 2022-09-17 | Мунісіпаль | - | Сінабахуль |
Коефіцієнти та Ймовірності
| Стандарт 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.70 | 3.29 | 4.28 |
| Ймовірність | 31% | 29% | 40% |
| X2 @ 1.93 | |||
| Подвійний шанс | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.18 | 1.93 |
| Ймовірність | 43% | 57% |
| X2 @ 1.93 | ||
| Більше/Менше 1.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.36 | 2.88 | |
| Ймовірність | 61% | 39% | |
| Більше 1.5 @ 1.36 | |||
| Більше/Менше 2.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 2.13 | 1.60 | |
| Ймовірність | 30% | 70% | |
| Менше 2.5 @ 1.60 | |||
| Більше/Менше 3.5 | Блш | Мнш | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 4.10 | 1.20 | |
| Ймовірність | 16% | 84% | |
| Менше 3.5 @ 1.20 | |||
| Обидві Команди Заб'ють | Так | Ні | |
|---|---|---|---|
| Коефіцієнт | 1.99 | 1.73 | |
| Ймовірність | 37% | 63% | |
| Ні @ 1.73 | |||
*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2022-08-14 00:01. На даний момент можливі зміни!