Жирабола - Ангола

середа, 17.03.2021
14:30
Деспортіво Уїла

Деспортіво Уїла

Прімейру Агошту

Прімейру Агошту

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0)
Інформація
Місто
Вдома: Lubango
В гостях: Луанда
Відстань: 676.5 км
Час початку
Година: 14:30 (15:30 місцевий час)
Реклама

Останні 2 прямі зустрічі

2020-02-12 Деспортіво Уїла 0 - 1 Прімейру Агошту
2019-08-20 Прімейру Агошту 2 - 0 Деспортіво Уїла

Деспортіво Уїла останні 12 матчі

2021-03-14 Деспортіво Уїла 2 - 0 Академіка Лобіту
2021-02-28 Деспортіво Уїла 0 - 1 Прогрешшу Самб.
2021-02-24 Деспортіво Уїла 0 - 1 Саграда Есперанса
2021-02-21 Рекр. да Каала 0 - 0 Деспортіво Уїла
2021-02-17 Деспортіво Уїла 1 - 0 Вільєте Бенгела
2021-02-13 Інтер Луанда 3 - 0 Деспортіво Уїла
2021-02-07 Деспортіво Уїла 1 - 0 Санта-Ріта
2021-02-03 Байша де Кассанже 0 - 0 Деспортіво Уїла
2021-01-31 Деспортіво Уїла 1 - 2 Рекр. ду Ліболу
2021-01-10 Куанду Кубангу 2 - 2 Деспортіво Уїла
2021-01-03 Ферроваріу Уамбо 0 - 3 Деспортіво Уїла
2020-03-11 Петру Атлетіку 0 - 1 Деспортіво Уїла
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
5 3 4 5 4 1
42% 25% 33% 42% 33% 8%

Прімейру Агошту останні 12 матчі

2021-03-14 Ферроваріу Уамбо 0 - 3 Прімейру Агошту
2021-03-07 Санта-Ріта 0 - 2 Прімейру Агошту
2021-03-01 Прімейру Агошту 2 - 1 Спортінг Кабінда
2021-02-17 Прімейру Агошту 2 - 0 Академіка Лобіту
2021-02-10 Прімейру Агошту 2 - 3 Бравуш ду Макуіш
2021-02-07 Прімейру Агошту 1 - 0 Петру Атлетіку
2021-01-05 Прімейру Агошту 0 - 1 Кайзер Чіфс
2020-12-29 Прімейру Агошту 1 - 0 Інтер Луанда
2020-12-23 Кайзер Чіфс 0 - 0 Прімейру Агошту
2020-03-14 Прімейру Агошту 3 - 1 Бравуш ду Макуіш
2020-03-08 Інтер Луанда 0 - 2 Прімейру Агошту
2020-03-01 Прімейру Агошту 2 - 1 Куанду Кубангу
В Н П +1.5 +2.5 +3.5
9 1 2 8 5 2
75% 8% 17% 67% 42% 17%
Реклама

Таблиця Жирабола

М Команда І В Н П МЗ МП РМ О
1 Бравуш ду Макуіш 13 9 2 2 25 13 +12 29
2 Інтер Луанда 15 8 4 3 22 9 +13 28
3 Саграда Есперанса 11 7 4 0 20 5 +15 25
4 Петру Атлетіку 12 8 1 3 24 10 +14 25
5 Рекр. да Каала 14 4 9 1 16 6 +10 21
6 Академіка Лобіту 14 6 2 6 14 12 +2 20
7 Куанду Кубангу 14 4 7 3 19 13 +6 19
8 Прімейру Агошту 7 6 0 1 13 4 +9 18
9 Вільєте Бенгела 14 4 5 5 13 14 -1 17
10 Деспортіво Уїла 11 4 3 4 10 9 +1 15
11 Прогрешшу Самб. 13 4 3 6 11 13 -2 15
12 Рекр. ду Ліболу 13 4 3 6 9 15 -6 15
13 Байша де Кассанже 13 3 5 5 13 20 -7 14
14 Санта-Ріта 15 3 3 9 10 18 -8 12
15 Спортінг Кабінда 12 3 1 8 10 20 -10 10
16 Ферроваріу Уамбо 15 0 0 15 0 48 -48 0

Хронологія матчів у лізі

Деспортіво Уїла            
Прімейру Агошту        
Вдома            
В гостях        

Матчі вдома/в гостях

М Команда Деспортіво Уїла Прімейру Агошту
1 Бравуш ду Макуіш    
2 Інтер Луанда    
3 Саграда Есперанса 0 - 1  
4 Петру Атлетіку    
5 Рекр. да Каала    
6 Академіка Лобіту 2 - 0  
7 Куанду Кубангу    
8 Прімейру Агошту   -
9 Вільєте Бенгела 1 - 0  
10 Деспортіво Уїла -  
11 Прогрешшу Самб. 0 - 1  
12 Рекр. ду Ліболу 1 - 2  
13 Байша де Кассанже    
14 Санта-Ріта 1 - 0 0 - 2
15 Спортінг Кабінда    
16 Ферроваріу Уамбо   0 - 3*

Позиція в лізі

  Деспортіво Уїла Прімейру Агошту
Позиція 10 8
Очки 15 18
  Вдома В гостях
Позиція 9 8
Очки 9 6

Форма в лізі

  Деспортіво Уїла Прімейру Агошту
Перемоги
Нічиї
Поразки
4     
3    
4     
6       
0  
1  
  Вдома В гостях
Перемоги
Нічиї
Поразки
3    
0  
3    
2   
0  
0  

Голи в лізі

  Деспортіво Уїла Прімейру Агошту
Забиті голи
Пропущені голи
10           
9          
13              
4     
  Вдома В гостях
Забиті голи
Пропущені голи
5      
4     
5      
0   

Загальна статистика для Жирабола

Матчі   (103)
Перемоги вдома 47%
Нічиї 25%
Перемоги в гостях 28%
Зіграні матчі 100%
Голи   (229)
Голи за матч 2.22
Голи вдома за матч 1.34
Голи в гостях за матч 0.88
Домашня команда забила в 65%
Команда гостей забила в 48%
Обидві Команди Заб'ють 25%
Більше 1.5 64%
Більше 2.5 47%
Більше 3.5 16%

Деспортіво Уїла наступні 6 матчі

2021-03-21 Бравуш ду Макуіш - Деспортіво Уїла
2021-03-27 Спортінг Кабінда - Деспортіво Уїла
2021-03-31 Петру Атлетіку - Деспортіво Уїла
2021-04-25 Деспортіво Уїла - Спортінг Кабінда
2021-05-01 Деспортіво Уїла - Ферроваріу Уамбо
2021-05-06 Деспортіво Уїла - Спортінг Кабінда

Прімейру Агошту наступні 6 матчі

2021-03-20 Куанду Кубангу - Прімейру Агошту
2021-03-24 Прімейру Агошту - Рекр. да Каала
2021-03-27 Прімейру Агошту - Вільєте Бенгела
2021-03-31 Байша де Кассанже - Прімейру Агошту
2021-04-03 Рекр. ду Ліболу - Прімейру Агошту
2021-04-06 Саграда Есперанса - Прімейру Агошту

*** Коефіцієнти являють собою середні значення, отримані в результаті розрахунку даних різних букмекерів, і діють на момент останньої актуалізації - 2021-03-17 12:03. На даний момент можливі зміни!